Албанія

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Rodionochka, 29 Червень 2016.

  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @oliv, у нас така ж ситуація з зеленою картою. Купили в Польщі, не додивились. Тому купили ще у нас на 15 днів.
     
  2. oliv

    oliv Active Member

    в нашій всі країни включені?
    --- дописи об"єднано, 29 Липень 2016 ---
    можу при потребі дати ссилку на наші апартаменти і прямий уже контакт до власника (в ксамілі). говорили з власником - то вони казали, що віддають букінгу 18%
     
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Якщо можна, то скиньте, бо ми якраз у дорозі. Зараз у Сербії. Буду дуже вдячна!!!
     
  4. oliv

    oliv Active Member

    написала в приват ))) щоб не було тут як реклама.
    пишіть, як власштувалися ))
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. iracaryk

    iracaryk Active Member

    Моя Албанія:kisss:Перші дві фотки це Вльора,другі-Ксаміл (на задньому фоні грецький о.Корфу)
     

    Вкладення:

    • DSC_0059.JPG
      DSC_0059.JPG
      Розмір файлу:
      243,8 КБ
      Переглядів:
      147
    • DSC_0061.JPG
      DSC_0061.JPG
      Розмір файлу:
      218,5 КБ
      Переглядів:
      143
    • DSC_0078.JPG
      DSC_0078.JPG
      Розмір файлу:
      158 КБ
      Переглядів:
      140
    • DSC_0081.JPG
      DSC_0081.JPG
      Розмір файлу:
      97,2 КБ
      Переглядів:
      139
    • Подобається Подобається x 7
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ми зараз теж в Албанії, в Ксамілі. Нам тут ну дуже подобається море! Це щось неймовірне! Хочемо тут побути днів 8. А потім ще махнути у Вльору. Як думаєте - вартує? Бо ми потім хочемо ще в Чорногорію і Ховатію по пару днів. Отже, чи варта Вльора уваги?
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    [​IMG]
    То вигляд з нашого номера. На задньому плані тоже Корфу.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 10
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. iracaryk

    iracaryk Active Member

    Вже після Ксамілу-ні))В нас було навпаки спершу Вльора,а потім Ксаміл (там таки краще)))Гарного відпочинку!
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    @Rodionochka як клімат?
    Чи дійсно дуже волого?
    Як ціни? Наскільки важкою була дорога і скільки зайняла Вам часу?
    Чи довго шукати житло по приїзді?
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Siania

    Siania Love Life

    @Rodionochka можна контакти і вартість в приват? Дякую!
    Вид захоплює :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Клімат - для мене якийсь виявився зовсім не напряжний). Тобто спека переноситься легко. Знайшли кльовий пляж, від нас буквально 2 хвилини. Так там можна лягати практично під деревами (якісь хвойні). Тому на пляжі вже в 3 годині ми лежали в тіні, і було зовсім не спекотно. Та й вітерець був як не дивно освіжаючий).
    Відносно вологості - волого, але переноситься легко (нам).
    Відносно цін ще поки добре іх не вивчили, але в супермаркеті і на базарі здалось мені орієнтовно як у нас. Ми собі вивели формулу: іх ціну у леках ділимо на 5 і додаємо 10 відсотків)))). 1 євро - 134 лека, 1 долар - 120. Міняли навіть на пляжі в кафе. Отже, зупка рибна на пляжі- 300 лек, піцца -600, салат - 300. Якось так. По пляжу постійно щось носять, від інжиру - до сумок та селфі-палок).
    Дорога. Угорщина - пересікали кордон у Косино (Косонь). Десь до години часу. Далі купили віньєтку на першій заправці у якомусь селі і на автобан. Дуже легко. Далі Сербія. Ось тут жесть, бо зараз сам пік сезону і машин валило море. В основному було ну просто море турків з різних країн. Ми вирішили, що напевно вони усі їхали додому у Туреччину на канікули (шкільні). Бо за поворотом у Софію іх різко стало менше). Але до того іх кількість вражала))): на заправках, у чергах на оплату дороги. Про оплату окремо: це просто якийсь був жах. На спеці доводилось стояти по годині, щоб оплатити ту дорогу. І таких пунктів було певно 5. Тому для мене дорога по Сербії - це був жах. Там - теж все автобан. Черга на Македонський кордон - море машин, година часу. Дорога хороша, у деяких місцях серпантин. Якраз я була за кермом, то трохи адреналіністо), весь час чекала, що хтось вискочить з-за повороту.
    Продовження буде).
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Інформативно Інформативно x 3
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Продовження). Ночували у Сербії за Белградом. По дорозі купа мотелів. Але ми про це не знали. Нічого наперід не бронювали, бо не знали скільки часу будемо ще у дорозі. На якійсь заправці познайомились з нашими заробітчанами з Греції. Вони цим маршрутом їздять вже 18 років. Вони нас переконали, що при автобані уже готелів не буде. Тому ми зупинились у першому ж, бо думали, що то наш останній шанс). Це був жах!!! Але хотілось помитися і витягти ноги. За 50 євро я ще так не ночувала))).
    Після Македонії - Греція. Перед кордоном заправка, а там чудове кафе). Кругом автобани. Після в'їзду в Албанія - шок)! Дорога переходить у грунтову, правда, тільки на якомусь відрізку. По дорозі барани, і річка з паромом). На ньому до нас підійшов один пан і запропонував готель. Ми поїхали з ним. Там був двокімнатний номер з кухнею, кондиціонером, телевізором, нетом і сніданком для нас 4-х за 40 євро. Ми пішли далі, далі нас по дорозі зачепив хлопчина і запропонував свій готель. Потім було ще варіантів 5. Навіть у найвищий сезон знайти готель не проблема. Ми повернулись у 2 варіант. Спочатку на 1 ніч, але пляж і вид з вікна нам таки сподобались найбільше, тому залишились таки тут. А після прогулянки Ксамілом ми переконались, що зробили вдалий вибір). У нас двокімнатний номер з кухонним кутком, балконом з видом на море, кондиціонером, нетом за 38 євро. Вони є в Букінгу. Здається готель Рональдо.
    Але домовлятись вживу таки дешевше ніж через букінг. Телефону не маю, але як треба - візьму.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 3
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    [​IMG]
    Вода на пляжі


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Інформативно Інформативно x 2
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    [​IMG]
    Наш пляж. Справа ті хвої, від яких з обіду тінь.



    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Інформативно Інформативно x 2
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ще хочу додати, що тут дуже приємні, привітні люди. Як приймаючі, так і відпочиваючі. Ще ніхто ні разу не напряг). Росіян бачили лиш один раз, у парку.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Були сьогодні на рибній фермі. Отже, криветки та мідії по 700 лек, дорадо - по 1000. Все ну дуже смачне).
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 2
  17. oliv

    oliv Active Member

    А де саме там рибна ферма? Як їхали і як її шукали?
     
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ферма знаходиться відразу за Ксамілом у сторону Саранди. Тільки-но проізжаєте перекреслену табличку Ксаміл, перший поворот наліво. Дізнались про неі від друзів, що тут відпочивали.
    Сьогодні теж там були. Купили маленьких восьминогів (600 лек), дорадо і сибас. Ну і криветки. Вчорашні були просто неймовірні.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. basia

    basia Well-Known Member

    Ось і ми повернулися. Плюсів безліч, мінус один - в нашій ситуації ( один водій і 2х річна дитина) - довга і досить виснажлива дорога в спеку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Цікаво, чи буде вже літак зі Львова...?
     
    • Подобається Подобається x 1