Алергія --> астма -->?

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем mysha, 7 Вересень 2010.

  1. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Все буде добре. Два роки тому я думала, що тому не буде кінця- краю. Голова пухла від того що робити і куди бігти. Але це просто треба пережити, пильнувати звісно, перевіряти. І знати як діяти. Але як алергії немає (а імуноглобулін у Вас нормальний), то все перейде. Будьте здорові!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  2. Artavalon

    Artavalon New Member

    Добрий вечір.Прочитала тут багато чого з того на що хворіє моя дитина.У нас хронічний бронхіт з асматичним компонентом плюс алергія перші приступи почались з 4 років зараз сину 11 хворіли дуже часто в садочок не ходили зараз у 5 класі на індивідуальному навчані тому що тільки як пішли в школу і зразу хворі. Почали їздити у Львів спочатку до чорнобильської лік. до Оксани Іванівної аналізи показали що не дуже сильна алергія назначили лікування таблетками але нічого не допомогло потім поїхали в охмадит до Головин Роксолани Романівної це взагалі така лікарка що слова недозволить сказати тільки слухати що вона говорить здали аналізи сказали на домашній пил точніше на кліща назначила таблетки сінгуляр але його купляла закордоном воно всеж таки якісніше і таблетки ісміжен і якось уже краще майже два роки приступів взагалі немає і в лікарню не лягаєм але алергія все одно є говорили нам у чорнобільській лікарні про якийсь препарат алерген що уводять в організм дитини і це лікується дуже довго протягом 2-5 років а у охмадиті сказали що є нібито такі таблетки у вигляді цукерки дитина просто буде смоктати і все. Не знаю тепер до кого краще звернутись тому що не живу у Львові і не знаю які кращі спеціалісти знаю якщо це не лікувати то дійде до астми.Можливо хтось стикався з таким діагнозом і підкажуть що в такому випатку робити чи до кого краще звернутись.
     
  3. Сяночка

    Сяночка Active Member

    Дівчата, бачу тут багато хто приймає Сингуляр. У малого 6 років, алергічний риніт, буває коньюктивіт. Аналізи на Lg E показали 477 при нормі 90. Алерголог крім всього іншого призначила Сингуляр. Я так зрозуміла коли прочитала інструкцію що він більше пои астмі, і побічних там багато... Що скажете, хто приймав при алергічному риніті?
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Lace

    Lace Active Member

    @Сяночка , в нас діагнозу астми немає, але є алергічний риніт постійний, фактично майже цілий рік і показник Im E 600 при нормі до 90, нам призначили Сингуляр і ми пили курс 3 місяці у вересні-листопаді. В інструкції побічних дуже багато, але особисто в нас не було.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Сяночка

    Сяночка Active Member

    І як, результат був? В ніс щось пшикаєте?
     
  6. Lace

    Lace Active Member

    Можу сказати так, перед тим ходили в садочок, хворіли дуже часто. Почали з вересня ходити до школи і одночасно приймати сингуляр. В період приймання сингуляру майже не хворіли. Тобто сподіваюсь, що це не просто співпадіння. Нос промиваємо кожен день зранку і ввечері звичайним соляним розчином (вода плюс морска сіль).
    --- дописи об"єднано, 4 Квітень 2016 ---
    Нам колись виписували кромогексал в ніс , але він не допоміг.
     
  7. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Ще тут попитаю.
    Дівчата, малий вже місяць смаркає. При чому, соплів толком нема, таке враження, що набряк, дихає носом, але мов би не надихується. То краще, то гірше, але все одно сопе. Була в лора, але він плаче, відповідно одразу бачать шмарклі. Я вже напочатку крапала Віброцилом, і Піносолом, і Проторголом, стає то краще, то так само. Тепер знов прописала мені Віброцил, але ж я не буду по надцать днів підряд крапати. ЛОР на Чупринки припустив, що це може бути алергічне? Але як то знати? Даю другий день Алерзин, поки так само без змін. Пропонували здати аналіз на імуноглобулін Е, але як то диференціювати, якщо в нього і так АД буває, то він певно і так буде завищений? І ще радила фадіотоп, той що в Медісі. А то що таке?

    Sent from my SM-T230NU using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Фадіотоп мав би краще підказати у вашому випадку чи таки є алергія, він ніби інформативніший за імуноглобулін Е чи як там його, бо останній може при алергічній реакції бути в межах норми. Фадіотоп не скаже причину алергії але точніше відповідає є чи ні алергічна реакція, що особливо ефективно якщо вона неявна або її важко відслідкувати по симптомах

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    а якщо в нього ті плями АД, то показує також позитвн. рез-т? Чи АД то не суто алергія, і аналіз якось розмежовує? Бо шось не хочу такого розвитку, тільки плямки стали поступово меньшати, тут таке..От малий спить, дихає носом, не хропе, але забитий ніс, чую, от навіть не так - таке враження, що як коли в мене в носі набряк, ще гунтявиш тоді, от таке в нього, як я то собі бачу. Просто ЛОРи кажуть лікувати як нежить, покажу алергологу (якому до речі?) - боюсь, що одразу скаже "а, ну так у вас АД, то точно алергічний риніт", і почне своє виписувати..
     
  10. Yavorchanka

    Yavorchanka Member

    Фадіотоп. В яких лабораторіях роблять це?
     
  11. Сяночка

    Сяночка Active Member

    А
    Може в нього аденоїди? В нас теж почалось з закладеного носа і сопіння, виявилось аденоїди. Хоча алергія на цвітіння теж є, вона і стала поштовхом до аденоїдів (((
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Два роки тому в синево не було . Здавали в медісі.
     
  13. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Це тільки медіс

    Sent from my SM-T230NU using Tapatalk
     
  14. марчелло

    марчелло New Member

    А хтось стикався з алергією у дітей у вигляді царапин. Що це може бути
     
  15. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    Може дитина себе нігтями дряпає? При алергії шкіра може свербіти, а висипки може бути майже не помітно. От Вам і буде видно тільки ті подряпини.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Чи в когось з дітей була алергія на варення, зокрема не варену смородину?
    Варення -це алергічний продукт?
     
  17. Iroczka

    Iroczka New Member

    Дівчата,маю одну пластинку Синглону 5мг.(7таблеток)термін до11.2016,дитині помилково поставили діагноз-астма,насправді був коклюш.Віддам безкоштовно.Львів телефон 0680333687
     
  18. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    В мене з дитинства астма, то лікарі наголошували, що найбезпечнішим варенням є агрусове, бо воно з зелених ягід. Смородинове (з чорної смородини) теж впринципі ставлять в список дозволених продуктів, а найбільше алергію може спричиняти варення з червоних ягід. Але все індивідуально, в когось може і на смородину бути алергія. У мене, наприклад, не усі загальновідомі харчові алергени спричиняють алергію.
    А на цукор алергії немає, ягоди без цукру пробували давати? І чи в ягодах впевнені, то смородина була своя, екологічно чиста? Бо все може бути, може її підсипають чи кроплять?
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Wildcat

    Wildcat Well-Known Member

    @Kazkivnycja алергія є не на варення а на певні продукти з яких його зварили, відповідно може бути і на смородину ( там багато вітміну С, наша лікар каже що такі продукти мають сильну дію алергенну)
     
  20. NWin

    NWin New Member

    Доброго вечора. Можу порадити звернутись до аллерголога або до пульмонолога в місцевій поліклініці,де ви закріплені,і попросіть його про путівку в Ужгород,в НПО "Реабілітація"-це аллергологічне науково-практичне об'єднання.По цій путівці ви заплатите тільки пару сотень гривень за часткову компенсацію харчування,все інше оплачує держава.Таких путівок на область вони отримують в місяць декілька путівок і рядовим хворим про них не говорять,тому може доведеться домовитись.Але воно того варте-там дуже сильний лікарський склад,більшість з них доценти,кандидати й доктора наук,професори,що захищали на лікуванні захворювань дихальних шляхів дисертації.Та і база лікувальна в них хороша-соляні та фіто-барокамери, моєму молодшому дуже допомогло
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 1