Алергія --> астма -->?

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем mysha, 7 Вересень 2010.

  1. sonika

    sonika New Member

    Хто шукає інгалятор спейсер Аеро чамбер плюс для дітей астматиків? звертайтесь у приват
     
  2. wchasluva

    wchasluva Well-Known Member

    Дівчата, оте "переросте"...
    Питалась я педіатра. Чи можливий такий варіант. Вона сказала, що якщо забрати всі подразники і якщо малий хоча б два роки не буде хворіти на обструктивний бронхіт то організм забуде.
    Сингуляр то типу вітаміни?
    Бо ми пили бронхомунал ситуація не змінилась

    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
  3. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @wchasluva, кажуть ймовірність у хлопців більша. але загалом 50 на 50, що переросте(

    Сингуляр - це не вітаміни. і не таке як бронхомунал - бо це імуномодулятор.

    Сингуляр - протиалергічний препарат. пьють курсом. довго.
    є вже багато аналогів. з тою ж речовиною.
    не впевнена,що саме з цим повязно, але після його відміни-бронхіти зарядили знову (( хоча... хто знає..

    п'ємо знову.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. wchasluva

    wchasluva Well-Known Member

    • Баян Баян x 1
  5. катенок

    катенок Well-Known Member

    Ми зараз почали пити сингуляр.Малому 1р1міс і вже мали 4 обструкції((( побачимо що з того буде.Дуже надіюсь що щось дасть.Нам виписали на 3 міс і їдемо на літо на моря.Дай Боже щоб то все разом допомогло.Бо вже сил нема

    Надіслано від мого SM-J500H, використовуючи Tapatalk
     
  6. катенок

    катенок Well-Known Member

    Привезли з Польщі до речі.Там дешевше.

    Надіслано від мого SM-J500H, використовуючи Tapatalk
     
  7. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @wchasluva , пили 3 міс. Ніби менше хворів. Віжмінили-стало гірше ніж було.. Або на фоні усіх разм проблем-я можу й перебільшувати, через 2 міс після попереднього курсу-знову прищначили на 2 міс. Пємо. Не скажу -що не хворіє, бо пє зараз Сингуляр. Радше від того, що не водимо в садок
     
  8. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    ми на Сингулярі вже майже 4 роки з перервами. він добра підтримка,якщо маємо перерву на гормональні. не помітила зв"язку з тим, що після відміни - приступ.приступи пов"язані більше з вірусними захворюваннями, вологістю та алергічними подразниками. от нині знов маєм легкий приступ - сидимо вдома.оцей початок весни і жовтень-грудень для нас найскладніші періоди.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @Hexe, то ви скільки місяців в році їх пєте?
    --- дописи об"єднано, 24 Березень 2017 ---
    в нас в принципі приступів нема. просто після сингуляру що 2-3 тижні чіпав віруски, ускладненя було , як хрипи , але з температурою. що не є ознакою бронхіту саме алергічного походження... і по колу 3 місяці то тривало.. до Сингуляру такого не було((
     
  10. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    ми,можна сказати постійно:) було кілька разів перерва на місяць-два.
     
  11. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @Hexe ясно.. нам чогось ще так не призначали
     
  12. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    в нас просто вже астма, тому ми постійно на ньому. повністю без підтримки нам ніяк- приступи часто. але прогрес є при правильно підібраному лікуванні є надія:)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. kozochka

    kozochka Member

    Порадьте чим дитині зняти алергічну закладеність носа? Дівчинка 9 років алергічна,гормонами і таблетками не дуже хочеться годувати. Пшикала раніше Едем то трохи помагало,але його часто не можна. Виписав нам лікар Флікс, то мала дістала страшну кропивницю. Або що давати в інгалятор,щоб знімати закладеність?
     
  14. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Розкажіть: малому 3,8 рочки. Має АД, хворіє як всі діти. А от цього року вже мав двічі обструкції. Недовго, і якщо чесно ми лікували лише інгаляціями з фізрозчином, то обструкції через 3 дні вже не чула лікар. Таке вперше за 3 роки. Зараз вже два тижні після бронхіту, а все одно покашлює трохи. То залишкове?
    Здала аналіз на імуноглобулін і загальну панель (бо тих алергенів тисячі, на все не здаш). Є на полин і на епідерміс кота. Імуноглобулін Е - 200. (Норма до 60).
    Що далі?
    Я не хочу заліковувати малого, без розбору зати в нього ліки. Просто як підеш: один алерголог одні назначить, інший - інші. А як знати, чи ті ліки ще гірше не нашкодять і чи треба вони? Просто читаю на форумах, що діти і при вірусказ схильні до обструкцій з 2 до 6 років, але показник ІЕ мене не тішить. З іншого боку, у нього часто висипи на ніжках або спині, то ж ІЕ і не міг бути низьким. Що порадите?
    Чоловік не алергик, я мала те що назавали діатез, до школи сам минув.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  15. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    В малого ІЕ 609, здавали панель-алергія на шерсть котів,на порохових кліщів і ще на 2 трави костриця і ще якась. Були у багатьох алергологів Львова,виконували всі призначення. Нам не допомогло ніяке лікування. Тобто ,поки ліки приймаємо, то трохи краще. Закінчується прийом ліків-то саме,що і до лікування. Нічого не роблю ,коли бачу,що має алргічний напад-червоніють,припухають,сльозяться очі,пчихає,соплі-даю зіртек. Коли вночі дихати важко-капаю. Тобто ситуативно даю ліки.Обструкції бувають на фоні віруски. Дуже сподівалась,що переросте....Нам вже 8 років. В меншого нема алергії. Я пов"язую алергію старшого з БЦЖ (то тільки моє припущення,засноване на власних спогляданнях і розповідей знайомих з такою же проблемою,тому сперечатися на ту тему не буду),у молодшого щеплень нема, імунітет значно сильніший ,ніж у старшого. Знов ж таки,не для сперечань,просто ділюся своїми спостереженнями.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    В нас нема щеплень, крім БЦЖ) Але мій має АД з 1,5 місяця. Зараз атопія краще, але боюсь щоб не було тих обструкцій алергічного саме храктеру. До речі, так, в нас віруску мав і на фоні того - одразу бронхіт.
    А через що вам кажуть раптом віруси почали таке давати? Бо в нас до цього три роки були тіки соплі, ОРЗ, ще маємо аденоїдит.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  17. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    В нас також тільки БЦЖ. З першого місяця життя мав АД, алергічний бронхіт і алергічний риніт. Нам нічого не кажуть,чому так. Просто педіатр ,яка нас веде, знає про малого все. Знаючи,що він алергік, вона все лікування прописує рахуючись з тим. Ми довгий час лікувалися у Плашенко(алерголок-пульмонолог з 5 поліклініки),у Синенької(Охматдит) ,у Стахняк (алерголог-пульмонолог Орлика). Всі призначення подібні. Тільки Стахняк пропонувала ще АСІТтерапію (лікування алергенами), але я не наважилась. Якраз перед нами до неї на прийом сиділа мама з дівчинкою і плакала. Це був серпень,так вона казала,що вона вирішила робити з початку рока малій ту терапію і вже четвертий раз попадає за цей рік в лікарню з сильними обструкціями. Раніше були,каже,одна-дві на рік. Почитала відгуки в неи=ті-також,хтось пише,що стало краще,а хтось-стало ще гірше. Мені вже гірше нема куди...
     
  18. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Сподіваюсь, все налагодиться. І у нас і у вас.
    А що вам назначають? Чи рекомендують якісь моря, Солотвино, щось окрім ліків? Не вважаєте, що прийом гормональних препаратів (пити-дихати) може взагалі погіршити стан алергії в ще гірший? Ваше ставлення до бередуалу-вентоліну і ін?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    100% вважаю! Тому і написала,що стала давати ліки тільки в крайніх випадках. От зараз обструктивний бронхіт мали,то вже дихали беродуалом і в ніс Аваміс пшикали. Але хрипи більше,ніж тиждень були. Потрохи попускають(я дуже сподіваюсь) висипання на тілі,тільки на щоках сильно видно,що АД присутній. Ми перепробували і сінгуляр 3 міс.-непогано,але перестали пити-все те саме повернулося,зіртек прописували на 3 міс.(нам з Польщі його привозять)-напади знімав, а в повсякденні я не бачила змін, Аваміс-пшикаємо-також є результат,закінчили курс-повертаємось до того,що і було. Елакомів купа йшла...Вентолін пшикали тільки один раз,коли дуже сильна обструкція була...
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    лікарі стверджують , що фізіологічно схильні до 3-х років. якщо далі продовжуються - чи зявляються -шукати причини.
    але легше з віком стало? чи взагалі ні?
    на мою думку, але я нікому нічого не доводжу, краще приймати через небулайзер , щоб попередити наприклад, чи в ніс, низькодозовані форми,ніж на піку віруска+обструкція попадати в стаціонар , де вводять диксаметазон і тд. в повних дозах, бо стан критичний.
    --- дописи об"єднано, 26 Квітень 2017 ---
    це бронхолітики. це не гормони. гормон-пульмікорт, фліктосид
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1