Алергія --> астма -->?

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем mysha, 7 Вересень 2010.

  1. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Зверніться до алерголога,можна а охмадит там хороші спеціалісти. Згідно вашого випадку лікар пропише які аналізи здати,чим приступ знімати,лікування якщо потрібно. Не затягуйте,бо ми так догулялись до астми.
     
  2. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Дорослої теми про астму не знайшла, запитаю тут. В мене астма з дитинства, постійно на гормональних інгаляторах (без них вже не обходжуся), але на фоні їй прийому досить активно живу-фінкціоную. Приймаю серетид або симбікорт. Цього місяця вже вдруге на фоні вірусу загострилася астма. Задишка не знімається нічим. Що найбільше лякає, що не допомагають навіть ін'єкції дексаметазон. Це ж впринципі не нормально, бо ним досить важкі стани знімаються? Чи, якщо вколоти внутрівенно чи крапальницю, то буде кращий ефект? Чим ще можна зняти стан? Чи то просто вірус мусить пройти-перегоріти. Відколи підсіла на гормональні інгалятори, то такого стану ще не було. Найгірше, що більше на лікарняний йти не бажано. щоб не почалися проблеми на роботі. І на вихідних до лікаря не звернуся.
     
  3. whisper

    whisper Well-Known Member

    я так лікувалась, приступи при контакті з алергенами не пройшли, але їх форма змінилась, проходить набагато легше.
    Але то такий довгий процес .... і ті ін'єкції.... залежить з яким інтервалом вам назначать робити
     
  4. Сяночка

    Сяночка Active Member

    Хтось знає чи працює зараз Костюченко в Чорнобильській, пару років не були тепер треба знов.
     
  5. Lintiajka

    Lintiajka Active Member

    Лікуємо зараз малого таким методом. Щоправда тільки півроку, але нападів за цей час не було, і різні віруски теж менше чіпляє. За весь час один раз соплі були, і то через застуду (змерз трохи). Як нам алерголог казала, лікування буде тривати 2-3 роки. Алергени купуємо іспанські Діатер, їх треба пшикати під язик щодня.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  6. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @Lintiajka, а у вас вже був діагноз астма? який вік дитини?
     
  7. Сяночка

    Сяночка Active Member

    В кого саме лікуєтесь?
     
  8. Lintiajka

    Lintiajka Active Member

    Ні, не було. Але часто були бронхо- і ларингоспазми. Дитині 6 років. Перший ларингоспазм був в 2 роки. Перед асіт, майже рік були на Сингулярі. Було покращення поки приймали його, після відміни, спазми повернулися.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  9. Lintiajka

    Lintiajka Active Member

    Стахняк Оксана Володимирівна з Орлика


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  10. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    А у вас якийсь конкретний алерген чи комплекс? І ще цікавить, чи високі показники тих алергенів при алергопробах. Наша лікар теж говорила нам про цей метод, але оскільки у нас алергія на пильового кліща (2 його види) у невисоких титрах, то ще не застосовували. Та й тьху-тьху цього осінньо-весняного періоду мали брохоспазм тільки раз (у вересні).
     
  11. Lintiajka

    Lintiajka Active Member

    В нас на багато що. Пилові кліщі і кіт максимальні показники. Так як кота можна уникати, а пилу - ні, то й алергени в нас якраз з тими кліщами. Імуноглобулін був високий, більше 2 тис.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Lintiajka

    Lintiajka Active Member

    Також читала і лікарка теж казала, що чим швидше почати таку терапію, тим більша ймовірність, що вона допоможе


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  13. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @Lintiajka ясно
    я чогось думала що саме при астмі цей метод застововують.

    тоді певно варто це робити( однозначно
    --- дописи об"єднано, 13 Квітень 2018 ---
    скільки? і чи тільки кліщ?
    і які прогнози? пєте сингуляр?
     
  14. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Тільки кліщ показало, на один - середній, на другий - низький показник. Прогнози? Я надіюся, що переросте, бо все-таки у перший рік (3-4 роки малого) мали 4-5 обструкцій, минулого року - 2, цього - 1. І мені здається, що в нас не суто алергія запускає бронхоспазм, а вкупі із ГРВІ. Ми п'ємо Глемонт, цього року пили його 2,5 місяці ще до нового року, тобто постійно на ньому не "сидимо".
     
  15. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    аналогічно.
    а у вас типу без цифр той показник? просто низький чи середній написано?
     
  16. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Знайшла наші показники, то пише 1,2 та 5,3, але то ми 2 роки тому здавали. Півроку тому перездавали IG E, показник - 84,7. Враховуючи, що на той час малому було без 2 місяців 6 років, то ми практично в норму вписалися. Вбачаю у цьому покращення.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    о то супер!
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    На сьогодні в нас такі справи:
    півтора місяці як даю бад (по суті вітаміни на основі насіння різних фруктів, овочів, рослин в гелеподібній формі). Початок прийому майже співпав з початком міцного грві (Ми тоді перехворіли, чоловік - грип, старші діти - грві, я - бронхіт, всіх лихорадило та температурило під 40). Інгаляції були вентоліну та декасану, боржомі в перший, другий день грві. Потім малий ввечері сильно (хоча, точніше - часто) почав кашляти. Я злякалась, і для "профілактики" спазму (бо зазвичай сценарій був таким) вколола декасан. Потім вночі, проаналізувавши кашель, зрозуміла, що характерного сипіння, просвистування не було...
    Ще днів 5-6 ми всі дихали інгаляціями: декасан, содабуфер, фізрозчин, таблетки амброксолу... Вентолін не чіпала.
    На початку квітня, десь 2 тижні тому старшого висипало. Кір. Через 2 дні висипало і середнього. Інгалятор ще з середини березня спакований, бо нема потреби. Тільки під час кору тричі дихав фізрозчином для зволоження.
    Без спазмів. Кашель був при хворобах, як тільки хвороба відходила - відходив і кашель. Тобто, як і має бути, а не як було...
    Настойку молі перестала давати з початком приймання тих вітамінів, щоб прослідкувати, що саме допоможе (якщо допоможе). Бад радили давати півроку.
    На вихідних помітила висипку алергічну. Зараз ми живем окремо, бо займаємось переїздом, ремонтом, дитина у моїх батьків. Тому не знаю, алергія, бо якийсь смаколик поїв, чи то на трави, квіти... Кашель відсутній.
     
    Останнє редагування: 24 Квітень 2018
  19. NevgamovnaV

    NevgamovnaV Member

    Дівчата чим можна хоч на трохи зменшити кашель. Я вже дала нош-пу, противоалергічне, противокашльове, подихали беродуалом, а кашель щосекундний, сухий, надривний. Боюсь що буду робити вночі( Чим ще можна допомогти? Свистів, хрипів не чути, просто кашель сухий.
     
  20. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Яка у вас ситуація?
    Я в подібних випадках просто фізрозчином додатково інгаляції робила, раз 10 на добу. Ну і чекала. Чекала, а через день-два спазмувало і якщо вчасно не вколола - то обструкційний бронхіт.
    Ми от вже третій місяць не маємо спазмування. Та і кашлів тих щоденних. Це ж треба, як забувається... що.ден.них. Сухий кашель, але епізодичний був. Щоденні інгаляції...
    Зараз все "наше" позацвітало, а дещо і відцвіло - у малого трохи місцями сухувата шкіра на обличчі в районі рота-носа (чи то просто обвітрив?) Та на шиї.
    Очі чисті, без почесувань тих, що були..
    Пять з половиною років малому.