Алергія --> астма -->?

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем mysha, 7 Вересень 2010.

  1. NevgamovnaV

    NevgamovnaV Member

    На диво нічку ми переночували добре, кашель ще є, але вже не такий. Ніс трохи дихає, трохи тече, трохи закладає. Кашель в нас зберігається ще до 2-3тижнів. Так живемо....
     
  2. IgorLvivM

    IgorLvivM New Member

    Читаю, не осилив. Були кілька днів тому на Чупринки. Призначили: Рапітус, Аeрофілін, L-цeт. І ідіть до понеділка.
    Стан - погіршується.
    Індійський L-цeт замінимо на Еріус.
    Додамо терміново Беродуал Н.
    Питання наступні:
    1. Порадьте ХОРОШОГО лікаря. Направду, не знайшов в темі.
    2. Атма - гомеопатичний засіб від кашлю. Щось дає?
    ЗІ. Астма гостра була колись. Багато років тому. Зараз: утруднене дихання і дикі напади кашлю.
     
  3. wchasluva

    wchasluva Well-Known Member

    Не перестаю цікавитись темою - алергія...
    І що цікаве знайшла....
    А ви знаєте, який орган потрібно лікувати, коли є регулярні алергічні реакції?
    І я не знала.
    Виявляється що - це жовчний і кишечник.
    Тут звичайно дієта і ще раз дієта. Виключити усе солодке, мочне, молочне, крохмалисте. Щоб не спричинити патогенної мікрофлори шлунка, яка дозволяє розвиватись різного роду алергії. Або іншими словами, коли потрапляє в організм алерген, він (організм) не має чим його знешкодити. Тако ж мікрофлору кишечника дуже розрушають антибіотики...
    Немає такого поняття, як "переросте" Алергія трансформується в іншу форму. В маленьких дітей це діатез, шоршаві щічки, суха шкіра з почервонінням. Ніби все зійшло, пройшло. А в 3 - 4 роки валять бронхіти обструктивні потім астма. Спочатку реагуємо на домашніх тварин, потім на полуницю, потім на порошок і так далі до безкінечності.

    Що скажете? Погоджуєтесь з цією думкою?



    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
    • Корисно Корисно x 1
  4. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Я не погоджуюсь.
    В мене алергія з дитинства. На що була, на те і залишається. В сина алергія вперше проявилася в півроку йому вже 9, алерген не змінився.
    Щодо дієти: враховуючи,, що мала проблеми з жовчним, то часто і довго сиділа на дієті. Жовчний вилікувала, алергія залишилася
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Моя дитина мала алергію на пса десь до року-півтора. Тепер нема ніякої.
     
  6. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    організм не знешкоджує алергени. він реагує на їх молекули "неправильно",і видає різного роду алергічні реакції.
    якщо алергія на пилового кліщя, то дієта не впливає взагалі ні на що. а якщо алергія на, не знаю, курку - то достатньо просто її не їсти, і можна собі і мучне,і молочне,і крохмаль.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Ilonatv

    Ilonatv New Member

    В мене тітка замовила настойку воскової молі, нею лікувалася від бронхіту і вона разом іде протиалергенна. Бронхіт вилікувала і алергії зараз в неї немає
     
  8. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Напишу декілька історій:
    1. Хлопчик від народження асматик. Чорнобильська, Охмадит - "рідні хати". В його тата в дитинстві було те саме. Астма минула коли почав! курити! в підлітковому віці. Астма минула. Але в років 39 повернулася назад ))) Прийшлося йому кинути курити.
    2. Цьоця рідна моя від дитинства астматик. Минулося після першого інсульту. Це зовсім не найкращий варіант.
    3. Племінник. Загин жовчного. астматик. лікарі вмовляють маму на групу (ну бо дуже сильні прояви). Соляні кімнати витягують.
    4. Моя мала. Алергічні (харчові) реакції були аж до безперервних капельниць в Охмадиті. Переросла. Ще деколи "аукається" на якісь хімозні продукти.

    Скільки людей - стільки симптомів і варіантів їх вирішень. Тому, кожен повинен знаходити свій метод лікування. Нема одного загальноприйнятого. Головне - не запускати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    ми теж приймали, але нам взагалі жодного ефекту:sad:
     
  10. Сяночка

    Сяночка Active Member

    Дівчата хто може прокоментувати, призначили асіт від берези (суміш весняних дерев). Я так розумію мажорний алерген високий то терапія варто починати?
     

    Вкладення:

  11. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    ага:) в нас на пил домашній і кішку, то почали з пилу, бо на кішку менше.
     
  12. Сяночка

    Сяночка Active Member

    Давно почали?
     
  13. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Десь місяць:)
     
  14. Mushka M

    Mushka M Member

    Hexe, як переноситься АСІТ, в якій лабораторії робили алергопроби,
    І чиї препарати (країна-виробник) АСІТ?
    Також, думаємо- вагаємось щодо АСІТ.
     
  15. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    переноситься поки добре.
    ми купили вінницький(800грн), бо італійський дуже дорого.
    алергопроби царапки ми робили в охмадиті, потім додаткові аналізи в Медіс, бо є суміжні алергени і нам потрібно було уточнити.
     
  16. Lintiajka

    Lintiajka Active Member

    @Hexe, загострень не було за той час? І чи пили проти алергічне спочатку? В нас теж на пил і кота алергія. Але ми на Діатері.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  17. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    загострень не було. протиалергічне не пили.

    як вам пішов Діатер? довго приймаєте?
     
  18. Lintiajka

    Lintiajka Active Member

    Майже рік. Ніби норм, спочатку 2 тижні були на проти алергічному. Серйозних загострень не було взагалі, величезним плюсом АСІТ для нас є відсутність ГРВІ, за рік 2 рази мав нежить і все.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Mushka M

    Mushka M Member

    --- дописи об"єднано, 26 Серпень 2018 ---
    Чи робили алергопроби на виявлення мажорів та мінорів, тобто в Медісі?
     
  20. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @Lintiajka, а коли вам призначили АСІТ?
    якась певно кількість бронхітів на рік? чи може астму встановили вже як прямий діагноз?
    @Hexe і Вам коли призначили?
    чи спостерігався якийсь прогрес/регрес на звиклому лікування -небулайзерами ,курсами і тд?

    мене цікавить як прийняти рішення щодо АСІТ?