Алергія --> астма -->?

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем mysha, 7 Вересень 2010.

  1. pulpa

    pulpa Well-Known Member

    @Lintiajka i @Hexe,а який вік дитини?Бо в нас теж алергія на пиловий кліщ і шерсть кота,але лікар каже що ще зарано починати АСІТ(нам 2 рочки).
     
  2. Lintiajka

    Lintiajka Active Member

    Почали в майже 6років


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  3. pulpa

    pulpa Well-Known Member

    То в вас тільки зараз виявили?
     
  4. Lintiajka

    Lintiajka Active Member

    Не можу сказати скільки було бронхітів, не рахувала, інколи просто були обструкції, останні 2 роки перед АСІТ хворів не дуже багато, але спазми могли бути і раз в місяць. Просто навчилися з ними справлятися одразу. Майже рік перед АСІТ були на Монтелукасті, поки приймали було добре, після відміни імуноглобулін Е знову виріс. Астму не ставили.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  5. pulpa

    pulpa Well-Known Member

    Дякую.нам вже поставили астму.поки що призначили сингуляр
     
  6. Lintiajka

    Lintiajka Active Member

    Виявили алергію в 4, пробували інше лікування, зокрема Монтелукаст з перервами приймали. Перший ларингоспазм був після 2 років, до 3,5 бували тільки на фоні віруски, тому алергопроби не здавали.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  7. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @Lintiajka
    дякую
    власне в нас немає такого

    прогтягом останніх 1,5 роки бачу прогрес - всього 2 бронхіти за рік. до того на кожній ГРВІ. ніколи не сиділи на на Сингулярах, ні на гормонах.
    без ніяких задишок, спазмів і т.д. протягом місяців. виключно бронхіт з асматичним компонентом в легкій формі.

    то певно не варто то АСІТ зачинати..
    я сподіваюся що з року в рік стане ще менше.
     
  8. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    так. бо на кота алергени перехресні і ми уточнювали чи дійсно на кота.

    ми взяли повний контроль над приступами. їх не було більше року. зійшли з сингуляру. на пил і кота в нас ще з самого початку(з 3х років) була алергія по показникам на алергопробах.
    призначили літом, але ми трохи мали нежить на початку, тому почали асіт пізніше. асіт для того щоб максимально "нейтралізувати" провокаторів, тим самим знизити вірогідність приступів.
    --- дописи об"єднано, 28 Серпень 2018 ---
    тут варто здати алергопроби і визначити причини приступів. в нас при грві були кожного разу у віці з 3хдо 4х приблизно.тільки температура 38 - одразу приступ.
     
  9. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @Hexe справа в тому що немає того що ви називаєте приступами
    Є бронхіт
    Проби 2 рази показали пил , і показник падає
    І власне пити сингуляр чи приймати якісь регулярні діі- нема такого
    Виключно бронхіти нас турбують бе темпи-ри,і як писала вище вже наразі лиш 2 рази на рік
     
  10. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    бронхіти без температури, то не зовсім "бронхіти". лікарі вживають цей термін, але класичний бронхіт він від вірусів чи бактерії, і супроводжується ознаками грві(температура, соплі всякі там), а оті бронхоспазми - там інший принцип дії. буває просто незрілість бронхів і то всьо в легкій формі переростається(чого вам щиро бажаю!:) ), а буває всьо не так просто.
    але якщо у вас прогрес, як кажуть на ліцо - то певно вам немає змісту асіт терапії. але можна проконсультуватися додатково, щоб бути впевненим(в охмадиті є головний алерголог чи то західної області чи то львівщини, не пам'ятаю, вона і по асіт терапії виступає - можна до неї).

    ви здавали кров чи царапки? у вас лише на пил?
     
  11. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @Hexe
    Кров

    Власне, що в нас були бронхіти на фоні грві, як наслідок. З температурами ітд
    З того і почали копати)

    Так, тільки на кліща пильвого. Напевно це не зле, що лиш 1 алерген і не зашкалює.
    На даний момент грві протікають швидко без температур суттєвих, тільки от 2 пази на рік по соплях ( як правило алергічного походження) наступає фаза бронхіту з тим легким обструктивним компонентом
    Чому пишу легким- бо обструкція у всі красі була 2 рази і все. І власне це було на початку - часті грві під час « притирання» в садочку,з яким питання закрили на рік)). Після цього відвідує приватний садок і хворіє як всі діти - час від часу чимось, з перервами бо 7 міс між бронхітами. Надіі не полишаємо прорватися)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  12. NatachkA

    NatachkA New Member

    Дівчатка підкажіть будь ласка може у кого таке було...Ми приймаємо сингуляр два місяці, наш кашель який тривав 4 місяці закінчився (імуноглобулін Е 50 при нормі 14 ) але ми дуже почали часто хворіти. Не скажу що імунітет у нас "серйозний", ходимо в садок два тижні через два, проте тепер якийсь жах...Усі два місяці ГРВІ, легкі але все ж....читаю в інструкції що у побічні реакції включили часті інфекції дихальних шляхів...буду дзвонити до нашого алерголога але хочеться почути чи то я правильно співставила чи то придумала...Дивно якось, навіть маленька 2,4р. не набирається стільки тих вірусяк як він.
     
  13. Sovenatko

    Sovenatko Member

    Дівчата порадьте хорошого алерголога-пульмунолога або пульмунолога з власного досвіду потрібна консультація на тему алергії-астми.
     
  14. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Син має постійний алергічний нежить, який потім переходить в кашель, без обструкцій. Здали аналізи на алергени. Пиловий кліщ - показник 4, кіт - показник 2, IgE - 109. Зараз пшикаєм Назонекс, п'є Еріус і вчора почали Сингуляр. Пропонують Асит терапію. Дитині 5 років. Варто починати чи ще почекати, може переросте?
     
  15. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    @raspberry Альон, в мене в старшого Ig E 609, постiйно закладений нiс, атопiчний дерматит. Нам також всi алергологи радять асiт терапiю. Я навiть, майже готова була почати десь в травнi, коли потеплiшаэ. Але... Майже сiм мiсяцiв вже на Сингулярi, i за цей час жодноi обструкцii, майже не хворiв за весь цей час. I щось я вже не дуже хочу починати ту асiт... Нам алерголог на Орлика сказала, що вона обов'язково 2-3 роки вiдбуваэться. Той, хто робив рiк, потiм дивився, що нiби вже краще i кидав, потiм все з початку починав робити. Тому, якщо вирiшите робити, настроюватися треба, що це надовго, i не кидати, як тiльки буде краще.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Мені казали, що сингуляр дає тимчасовий ефект. Як перестати його приймати, то все повернеться:girl_sad:З одного боку асит - це вихід, бо ефект пожиттєвий (в малого є потрібні мажори і в його ситуації асит дуже ефективно себе показує), а з іншого - 3 роки приймати ту терапію. Постійно думки: а якщо переросте і без того? Чи алергію на пилового кліща не переростають? Бо навіть якщо вдома можна забезпечити порядок і гіпоалергенну постіль чи текстиль, то в садку/школі з тим гірше:girl_sad:
    А ще мене цікавить, є якісь аерозолі, які вбивають того кліща. Хтось користувався? Вартує купувати? Якого виробника?
     
  17. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    Так , з сингуляром так і є...Приймаєш-все добре,не приймаєш-дія припиняється...Знаю людей, які три роки сидять на ньому...Хочеться вірити,що переросте малий...В нас теж алергія на пилового кліща,котів і грибок. Про аерозолі ,навіть не чула...
     
  18. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @raspberry мені ЛОР казав, що кліща перемогти не реально. хіба жити в реанімації.

    звісно, мнінімум пилозбірників, нуль піряних подушок, синтетичні ковдри, часто прати міняти саму постіль, часто прибирати/пилососити ( в мене спецпилосос) - дасть якийсь ефект.

    але точно , кліщ не щезне
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    100 відсотків так і є... нам поки що тільки сингуляр допомагає(приймали ціле літо-все було ок, місяць не приймали-відразу обструкція, тепер знов вже 4 місяці приймаємо-все добре, і поки лікар не відміняє прийом). Ніяких пір"яних подушок/ковдр в домі не маємо,прибираємо,пилососимо- не можу сказати, що від того легше.
     
  20. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    мені здається,що аерозолі нема змісту брати. дитина ж відвідує садок, гурки, школу, ходить в гості. Ви ж не будете всюди обпшикуватись.
    асіт є хорошим варіантом. переросте чи ні - це лотарея, а асіт подіє точно:)
    але розглядайте варіант італіського асіт. вінниця зараз дуже зіпсулась
     
    • Інформативно Інформативно x 1