Алергія --> астма -->?

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем mysha, 7 Вересень 2010.

  1. Lintiajka

    Lintiajka Active Member

    Ми були на Сингулярі більше року, перестали приймати - все відновилося. Зараз на асіт вже 1.5 року. Думаю ще 1,5 року мінімум.

    Надіслано від мого POT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Нам іспанський пропонують
     
  3. Dusheska

    Dusheska Member

    Ми брали спрей алергоф, оприскували ним штори, дивани, матраси, подушки і т.д. Скажіть будь ласка, а перед тим як розпочати асіт, які саме аналізи ви здавали? Нам пропонують здати аналіз АЛЕКС, перед асіт, цікаво чи хто його робив, бо вартість його зовсім немаленька.
     
  4. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Ми саме його і здавали. Спочатку в мене від ціни був шок, але я сіла і порахувала, які аналізи треба здати і вийшло не набагато менше грошей, а аналізів лише кілька, а Алекс робиться на всі алергени, там роздруківка на 9 сторінок А4.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  5. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Dusheska, нас теж направили у Ділу здати аналіз Алекс, йдемо на наступному тижні.
     
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @raspberry, в мого старшого від народження був атопічний дерматит. Десь після 5 років почались обструкції. Робили алергопроби. Теж кліщ, пил, грибок. коти, пси тощо. Дома забрали всі пилозбірники. Жодних килимів, синтетичні ковдри та подушки. Вологе прибирання. Маємо песика короткошерстого, не реагує на нього.
    Алергічний насмарк досі. Йому вже 13 з копійками. Обструкції переросли. Вже не пам’ятаю коли була остання. Нічого з тим не робили. І мені часом здається, що ті шмарклі в носі йдуть йому на користь), бо не так хапає вірусняки. Там постійно волого).
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Dusheska

    Dusheska Member

    А яка його вартість в Ділі? Нам пропонували робити його у Веселці.
     
  8. Fast

    Fast Well-Known Member

    Те саме тільки обструкції після 4 і алергопроби на псів і котів виявлені не були. Зараз маємо песика - йорка. В якийсь момент попались декілька лікарів, які порекомендували трохи не лікувати дитину коли вона не хвора. Кашель в неї був такий алергічнний постій, 4-5 разів на рік обструктивні бронхіти і по ночах спали сидяче. Аденоїди видалили, коли почав слух погіршуватись. Лікар сказав, що більшість дітей це переростають. Я вже не пам'ятаю пояснення, але дитина росте, ростуть і внутрішні органи і власне ці постійні кашлі проходять.
    Зараз їй 9. Обструкції має тільки восени, коли іде похолодання, але вчасні інгаляції рятують ситуацію. кашляє коли перебор солодкого, на дим погаго реагує (але не критично) і інколи після гімнастики, дорогою додому кашляє, не знаю чому інколи, але там пилюки достатньо і після деяких прав коли вони там ноги через себе перекидують теж з'являється кашель. І шкіра досить чиста зараз.
     
  9. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    У нас історія була така: від 4 до 6 років мали часті обструкції, приймали Глемонт курсами, на ньому загострень не було. IgE підвищений був (90) і виявлено алергію на 2 види кліща пильового. Але у нас завжди обструкції запускалися на пару із вірусом, тому наша лікар казала, що велика ймовірність, що переросте. І ми переросли (надіюся, вже остаточно) ,остання обструкція була 1,5 року тому. Проте зараз малий має проблеми з носом (відкритий рот, храпить, закладений ніс, хриплість голосу...), то коли я була в дорослого алерголога, то запитала за сина. Вона каже, що часто обструкції у дошкільному віці діти переростають, проте велика частин дітей далі мають алергічний риніт. У нас все-таки не цей варіант, бо от буквально вчора детально обстежувалися у ЛОРа і наша проблема таки не алергічна, а то аденоїди. Проте напишу вам, що нам та алерголог сказала. Вона каже, що не варто затягувати вже у шкільному віці із алергічним ринітом, бо можуть появитися перехресні алергії. І власне вона рекомендує АСІТ терапію, але краще закордонну. Тривалість - 2-3 роки. Вартість - 200 євро на півроку. Можливо, вам ця інформація стане в нагоді. Будьте здоровенькі!
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Збільшення аденоїдів також може мати алергічну природу - в мого сина якраз вперше вони збільшились під час токсико-алергічної реакції.
     
  11. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Dusheska, я ще не уточняла конкретно. Але наша лікар з Веселки, каже довіряє лиш Ділі. 7000 орієнтовно. LgE у нас 926 :sad: звичайні алергопроби нічого не показали, робили 3 панелі, лиш чедер та лосось.
     
  12. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Наша з Веселки відправила нас в Династію - 6800.
    --- дописи об"єднано, 28 Березень 2019 ---
    Щиро дякуємо:girl_smile:
     
  13. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Власне, у нас спершу обструкції почалися, аденоїди потім після 5 років нас догнали. Але вчора ЛОР мені назвав кілька ознак, по яких має бути видно, чи це не алергічна природа (серед них там колір, рихлість слизової і т.п.), а також провів певний тест - вприскував якісь ліки в носа і це показало, чи реагує слизова чи ні. Сказав, що у нас не той варіант.
     
  14. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Зрозуміло. А можете порекомендувати цього лікаря, бо теж маю намір проконсультуватися щодо дитини з того питання.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
  15. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Ми вже трохи походили по ЛОРах, але цього разу мені потрібна була альтернативна думка (власне, щоб око не було замилене попередніми лікуваннями аденоїдів). Чула хороші відгуки про лікаря Богдана Рабу. Працює на Орлика і в приватному кабінеті на Коновальця, 75. Ми звернулися у кабінет. Оглядом задоволена, бо це перший лікар, який розклав мені все по поличках - від чого у нас симптоми, що звідки витікає і які покази до видалення/невидалення. Тепер ще маємо зробити тимпанометрію (є питання по одному вуху, чи аденоїди там нам не роблять зле), зараз підлікувати аденоїди і знову до нього. Поки лікуємо, ще нема критичної ситуації.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Dusheska

    Dusheska Member

    Розкажу трохи нашу історію. Вже раніше писала, сина почало сипати як йому було 2 тижні, так ми лікували наш АД всіма відомими способами,нічого не помагало, були короткі ремісіі після моря, а як повертались у Львів все поновому. Зараз нам 7,5 р. сипати перестало, зате появився риніт, а з листопада минул. року ще кашель. ІgE в нас 1400, 6 клас алергіі на дом. пил, пилового кліща, береза, вільха, кіт, собока,кінь, цвіль... Наш лікар з Веселки радить розпочинати асіт, щоб не перейшло в астму. Дівчата чиі дітки на асіті, розкажіть як воно, чи є результат?
     
    Останнє редагування: 29 Березень 2019
  17. tegusigalpa

    tegusigalpa Well-Known Member

    Чи призначали комусь асіт лише на основі шкірних алергопроб(без аналізу крові)?
     
  18. YuliaOks

    YuliaOks New Member

    як ви рятуєтесь від аллергії? багато методів з народної медицини? можливо чаї чи щось інше, таблетки не хочу((( цікаво почути ваші відгуки про мумиє, чула що дієвий метод при такому захворюванні, але сама ще не приймала. Хто вживав розкажіть, буду вдячна
     
  19. YuliaOks

    YuliaOks New Member

    знайшла Мумиё при аллергии. Лечение аллергии | Отзывы: (34) | Mumie.in.ua тут багато відгуків
     
  20. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    в нас були настоянки воскової молі, мох, гомеопатія - ващє жодного ефекту, маємо астму.
    комусь, можливо, допомагає- не знаю:)