Алергія! лікувати чи "само пройде"?

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем kucheryaska, 29 Січень 2010.

  1. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    Зазначу, що щеплення ми усі робили. Правда переше перенесли через те, що малий був від гречки обсипаний. Кров показала невелику алергійку.

    І ще овочі-фрукти ми їли баночні, оскільки прикорм почали вводити у лютому і добрих свіжих не мали.

    Макарена. то до кого запиатння
     
    Останнє редагування: 30 Січень 2010
  2. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    мені таке не казали, але сама також вийшла до такого висновку, якщо в рік нас страшно сипало на яблуко, моркву, а в 2 вже ніц не сипе, якщо до року алергія була завжди не зважаючи чи дієта чи ні. Тому оберігаючи підшлункову побачила результат ( тільки не треба фетментів, вони допомагають, але можна і без них результат досягнути). Не давати жареного,жирного, острого, консервантів і поменше солодощів , соків помало все пройде без кремів, антигістамінних препаратів і ферментів. Ну і звичайно не робити прививки
     
  3. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    Ну так це також могло бути оте "акне", яке саме в такому віці і проявляється:) У мого старшого висипка була не сильна, просто прищики з білими голівками. А в меншої теж мало не виразки були, сукровиця йшла...Я сама вже потайки про алергію думати почала...Але як з"явилося, так і зійшло-саме, без жодних втручань, я харчування не міняла.
     
  4. Oliusia

    Oliusia Well-Known Member

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

     
  5. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    Та бо всі ми чудово знаємо, що у лікарів контракти з аптеками...відкати і всьо таке...тому часто-густо виписують саме ті ліки, які необхідно продати.
     
  6. kucheryaska

    kucheryaska миється в бані

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    В мене те саме зі старшою,і вже переросли.Тепер лишилось тільки куряче яйко ну і майонез,але в ньому ніц доброго навіть для дорослих. Навіть цитрусові їсть! тому я й кажу про рубіж 3 роки. Отже,любі мами,не вішайте носа,якщо не запускати і пильнувати підшлункову-повинно пройти.
     
  7. Макарена

    Макарена Well-Known Member

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    То так риторичні... Просто важко однозначно дати відповідь чому двоє дітей одних батьків мають різну реакцію на алергени, при чому, того, якого найбільш оберігали її має, а інший - ні. До речі, перед другою вагітністю в мене почався алергічний кашель і я ні хвилини не сумнівалась, що дитина буде алергетиком...

    Можливо, зараз вже важко сказати.

    В тому то й справа, що воно не сходило, а прогресувало: спина, живіт...
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Lithium

    Lithium Active Member

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    Я від алергії викоистовую " Зодак", зокрема під час висипки, нам його приписали коли в доні почалась алергія на синтетичні речі, висипка- одна вилика пляма, зняло за 1 день. З тих пір використовую тільки його навіть якщо виписують щось інше. Доречі чоловікові теж поміг.
     
  9. Sonne

    Sonne Well-Known Member

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    В нас перша страшна алергія була в 1 міс. Мамі згущенка засмакувала, Бозя розум відібрала. На дитину без сліз не могла дивитися, щічки, лоб, вуха, шия-все було обсипане. Коли червоні прищики стали гноїтися і кровити, мазала Еліделом. На другий день все стало гоїтися і пройшло, але на шиї ззаду до сьогодні червоні плями від струпів.
    Введення прикорму якось спокійно пройшло. Було трошки на жовток і все.
    А от тепер вже 4 місяці ми з висипок не можемо вилізти. Вирахувала 2 гарантовані причини: цитрусові і антибіотик, який ми приймали під час фарингіту. Але підозрюю, що їх в нас набагато більше. Малій гранат смакує, то бабусі як довідалися кожна вважала за необхідність як мінімум одну в день згодувати. А коли в неї вже не лізло, то під мультики годували:sad:((
    В дитини все тільце, особливо ноги, під колінами, ліктьові згини і зап"ястки плямами покриті, які вже на екзему схожі. Приймали Зодак, не подіяв ні грама. Проблему ускладнює те, що какаємо ми досить рідко, деколи навіть раз на тиждень. Пробували давати Дуфалак, що з ним, що без нього. Що порадите далі робити? Алергопроби з якого віку дають достовірний результат?
     
  10. Lithium

    Lithium Active Member

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    А от тепер вже 4 місяці ми з висипок не можемо вилізти. Вирахувала 2 гарантовані причини: цитрусові і антибіотик, який ми приймали під час фарингіту. Але підозрюю, що їх в нас набагато більше. Малій гранат смакує, то бабусі як довідалися кожна вважала за необхідність як мінімум одну в день згодувати. А коли в неї вже не лізло, то під мультики годували((
    В дитини все тільце, особливо ноги, під колінами, ліктьові згини і зап"ястки плямами покриті, які вже на екзему схожі. Приймали Зодак, не подіяв ні грама. Проблему ускладнює те, що какаємо ми досить рідко, деколи навіть раз на тиждень. Пробували давати Дуфалак, що з ним, що без нього. Що порадите далі робити? Алергопроби з якого віку дають достовірний результат?

    Для початку знайти хорошого алерголога, а то і двох для консультації, але наскільки знаю в такому віці алергопроби не роблять. Найголовніше записати в карточці на який мед. преперат алергія і виключити всі алергічні продукти, навіть ті які раніше не викликали алергію.
     
  11. kucheryaska

    kucheryaska миється в бані

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    Це вам повезло! Мені Елідел заганяв все в серндину,як тільки припиняла-вилазило назад! Цікаво,скільки він тепер коштує? Бо я колись платила 138 грн.,вистачало на тиждень... 4 р.назад..
    Це в вас повна класика алергії,але вже трохи в ускладненому варіанті..
    Благаю,нічим не мажте,не повторюйте моїх помилок! Тепер запасіться терпінням,в мене вихід з такого стану зайняв 1-2 міс,а дієта сувора(!) до 2.5-3р. Забирайте все червоне і цукерки,про цитрус взагалі мовчу...Бульйони,свинина,сосиски,Банан(не дивуйтесь-він дуже тяжкий на підшлункову) М"ясо-варене-кролик,телятина,риби ні,поки що,потім,коли очиститься шкіра-раз в тиждень морську, обмежте молочне-якшо можете ,замініть сумішами гіпоалергенними.(найкраще!) З вашими закрепами-варений буряк(подивитесь-мало хто на нього алергізує) ,якщо таки так,то печене яблуко-кожного дня! По 2-3 штуки не червоні. Геркулес,сушка,узвар-тоже часто. Я купувала фініки і інжир,варила компотики і на них же каші(знаю,ужас...) Зупа без зажарок,бажано на олії.потім можна на маслі(небагато) Сир обезжирений.
    Тепер так-перед кожною їдою 2 таб. активованого вугілля І пангрол 10000-так називається ,це ферменти ,але вам вже без них не обійтись.На 2 тижні-далі подивитесь. В банці є капсули,відкриваєте одну і висипаєте 5 гранул (напишіть вагу дитини ,скажу точніше) ,3 рази на день до їди всипати. Припиняти різко не можна ,по 1 грран. на 2-3 дні,а вугілля вам на 2 міс. Якщо зможете дати-(дуже противне і моя мала рвала від нього) Ентеросгель по 1 чай ложці 2р .день за годину до їди і всіх ліків,є дитячий, важко знайти, але він приємніший. А якщо ні-то Атоксил,дозування те саме ,на 5 днів. Уважно читати як його розбавляти.
    Ви питайте,бо я могла шось і забути.
    Розгорнуті алергопроби роблять з 6 років,є ще маленькі,роблять в вашому віці ,в лабораторії на Зеленій,потрібно направлення з Орлика. Встановлюють 4 основних алергена.

    ---------- Додано в 19:18 ---------- Попередній допис був написаний в 18:47 ----------

    Ще шукайте на базарах гарбуз,варіть гарбузяну кашу,дуже корисно длл=я вашої підшлункової,бо вона в вас дуже бідна. Всі алергологи виписують мазі,з яких мають процент. Яперепробувала все:рецептурні бовтанки.мазі,швейцарські креми,(А-Дерма-космос ціни),англійські мастики,нетрадиційні і не аптечні -все!! До д...и!
    Тільки внутрішнє лікування дало результат.
    А як ви спите? спокійно?
     
  12. Sonne

    Sonne Well-Known Member

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    Абсолютно згідна, що алергію треба лікувати зсередини. Думається мені, що якби ми мали щоденні каки, то за місяць після відміни антибіотика і дієти, шкіра вже б очистилася. Тому своїм першочерговим завдання бачу налагодження випорожнення хоча б через день, а не раз в +/- 4 дні. А ось це для нас складно зробити: буряк не любить, яблука не діють, Дуфалак не діє. Пробую йогурт домашній давати, поки що теж результату ноль. Що ще можна без призначення лікаря спробувати?
     
  13. kucheryaska

    kucheryaska миється в бані

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    Ви праві про ваші каки. Я думаю,що в вас все взаємопов"язано. Не какає,тому що алергія,і алергія посилюється тому що з калових мас вся ця отрута через стінки кишечника впитується назад в кров. Моїй малій допомогли ферменти,те шо я вже вам писала,адже підшлункова не може сама запрацювати,бо вона уражена.Мусите їй допомогти. Печене яблуко можна додавати до каші,яку любить,потерте або дрібно порізане. Організм отруєний тими викидами з підшлункової,і зняти це допоможе Атоксил. Ще постарайтесь з сільського молока зробити квасне і любим методом дати. Я давала з картопелькою. Свіжого молока вам не можна, а кисломолочне-чим побільше. А якщо кефір(краще ніж йогурт),то домашній або магазинний з дуже малим терміном придатності. Чули про "Неріне"? Це кисломолочний продукт спеціально для алергетиків. Шукайте,мені колись чоловік возив з другого кінця Львова.
     
  14. Oliusia

    Oliusia Well-Known Member

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?


    Sonne,Кучеряшка все павільно вам розповіла,починайте з середини і налагоджуйте у дитинки ШКТ.
    Так процес довгий,але результативний.:girl_claping:
     
  15. Sonne

    Sonne Well-Known Member

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    Наріне вживаємо, кефір пити не захотіла, а йогурт роблю сама з заквасок. А чому не можна свіжого молока? Просто цікаво, бо мала його всеодно не п"є. І ще хто вам призначив таку схему лікування? І чи були в вас закрепи, як в нашій ситуації? Мене насторожує, що ці препарати, судячи з опису, всі мають закріплюючу дію...
     
    Останнє редагування: 2 Лютий 2010
  16. kucheryaska

    kucheryaska миється в бані

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    свіжі фрукти і молоко-перші вороги ураженої підшлункової. Це спільний висновок після консультації з багатьма спеціалістами+власний досвід. Це все мої багатостраждальні роки боротьби з цією заразою.Раджу вам те,що дійсно дієве і НЕ шкідливе.
    Недавно моє менше на фоні алергії дістало асматичний бронхіт і як наслідок-ускладнення на підшлункову(була така,як в 5річної дитини при тому,що йому 1.8р.)
    Цю схему власне і призначила мені лікар,що вивела нас з цього стану.
    Ліки навпаки-покращують травлення і знімають перенавантаження з підшлункової,вони НЕ можуть бути закріплюючі. Колись я помилково дала своїй старшій більшу дозу ферментів-вона какала по 2 р. на день! Ще дуже ітимне запитання-ваші каки не мають такого собі "ядовитого" запаху? В залежності від цього можу порадити ще один препарат,що знімає загальне отруєння організму.
     
  17. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    Не думала не гадала що й у моєї дитини буде алергiя. А саме, у Христинки. У неї дедуктивним методом, порадою лiкаря, та спостерiганням, виявилась алергiя на протеїн молока (зауважте, не лактозна алергiя). Як їй виповнилось 2 мiсяцi я помiтила у неї одного вечора що вмiст памперса був дуже слизовий, просто сама слизь, дуже смердючий i ще й двi три ниточки кровi. Я в панiцi задзвонила лiкаревi у недiлю вечором, i вони менi назначили вiзит на наступний же день. Я принесла то все добро, лiкар теж помiтив кров. Знайшов трiщинку в дупцi манюнi. Я мало не зомлiла. Казав що це може бути у дiтей якi багато какають (моя Христя). Припустив що це може бути алергiя на протеїн молока i порадив не вживати молочнi продукти щоб поекспериментувати. Я перше вiдмовилась вiд молока ну i всього що я могла явно бачити як молочнi продукти на недiлю - нiчого не змiнилось. Далi слиз, i ще раз була ниточка кровi через недiлю, знов ми прийшли до лiкаря. Вiн нас подивився, поважив, i сказав що вона добре виглядає, набирає вагу, iтд. Порадив або вiдмовитись абсолютно вiд всього молочного взагалi (навiть тих продуктiв що мiстять молоко як iнгрiдiєнт), або пiти до гастроентеролога i говорити з ними. Я вирiшила вiдмовитись вiд молочного. Отже мiсяць я не вживала взагалi нiчого що навiть лежало бiля молочного. На iтернетi вичитала що цi протеїни можуть "жити" в менi кiлька недiль, i потiм ще в дитинi з недiлю, то нам забрало 3 недiлi щоб побачити результат. А вiн був такий: вона почала какати раз на два днi, i консистенцiя була така як арахiсове масло. Доця звичайно досить часто i досить вонюченько пукала, бо то все сидiло у нiй. Пiсля недiлi такого, я вирiшила поїсти сир i подивитись чи буде якась змiна. I звичайно, на наступний же день, Христiк какала вже два рази i все з слиззю. Ще через 2 днi я випила пiв склянки молока... Мама радная... вона какає 5 разiв на день, все просто соплями, i явно її це непокоїть. Ми були на оглядi у 4 мiс. i лiкар сказав щоб я всетаки вiдмовилась вiд молочного. Розрадив що це може пройти до рочку, максимум до двох. Я не знаю як я проживу без молочного так довго. Це ж нi сиру, нi йогурту, нiчого абсолютно. Ось такi у нас невеселi справи :sad: Коли вона виросте, все їй розкажу!
     
  18. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    Як почитаю про ті алергії то аж якось моторошно стає. Серед знайомих з дітьми з 6 дітей 5 алергіків... Якийсь капець просто. Раніше таких проблем з тим не було. Так не хочеться мати тої зарази. Єдине що зараз спадє на думку: чим більше бережешся, тим більша імовірність щось таке мати. Маю одну подругу, яка з дитинства жила можна сказати в повній антисанітарії: їла немиту їжу немитими руками, таскала котів додому, взимку бігала без шапок, одним словом повна протилежність "нормальній слідкуючій за здоров"ям людині". Головне в неї ніяких глистів/алергій/важких хворіб не було ніколи. Завагітніла вона в 18, в 19 мала дитину, яка так само жила в "антисанітарії" і не мала ніяких алергій. Під час вагітності не обмежувалась ні в чому, коли годувала теж... Інша подруга коли була вагітна їла вітамінки слідкувала за харчуванням і під час гв сиділа на самій картоплі з хлібом бо дитина була страшним алергіком. І де та правда? Може забагато трясемось над собою от і маємо потім проблеми з опірністю організму... З
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Sonne

    Sonne Well-Known Member

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    Як звичайні, тільки що тверді. Спимо ми теж нормально.
     
  20. Oliusia

    Oliusia Well-Known Member

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?