Алергія! лікувати чи "само пройде"?

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем kucheryaska, 29 Січень 2010.

  1. Ann

    Ann New Member

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    В нас теж алергія((( Казали лікарі дисбактеріоз, розлади шлунку, а то алергія... Рятуємося жорстокою дієтою, Наріне, Симбітер і Біфідум бактерин... Ви знаєте, боролася з червоними плямами на шкірі майже пів року, думала ускладнення якісь після коклюшу. Побачила результат тільки після біфідум бактерину... ну ... і звичайно ж, дієти
     
  2. Vegas

    Vegas Well-Known Member

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    Ми мали проблему з алергією. Все почалось з покашлювання вночі. Частота кашлю збільшувалась. В основному це був сухий кашель, який переходив у вологий. І так ми кашляли десь 3 міс. Алергічний кашель вдалось зняти після прийому ліків: Zytrec та Dexametasone. Лікар сказала нам шукати причину алергії. А причиною алергії в нашому випадку став ковролін, а саме його порох. Ми перейшли з дитиною в іншу кімнату, де практично крім дитячого ліжка нічого не стоїть. Слава Богу кашель пройшов.
     
  3. kucheryaska

    kucheryaska миється в бані

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    Виключіть симбітер.Не знаю вашого віку,але дуже багато чула недоброго про нього навіть від лікарів, і моїй старшій він нічого не дав,тільки після припинення його вживання в нас почались проблеми з запорами. А для дітей після 3 років вроді нічого... Якщо ви ше лікуєте і в вас манюня-хороша штука Біогая-це пробіотик,але дороге!..
     
  4. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    я давала Софії у віці 5 місяців- поміг.ніяких закрепів не було.була єдина проблема-вона його випльовувала,потрапляло пару крапельок,але подіяло...хоча не знаю шо тоді подіяло...
    а от причини алергії наших дітей-то ми самі!це те,ЩО ми їмо,пємо,де живемо,в чому вбрані,чим перемо і де буваємо і ЧИМ ДИХАЄМО!!! чомусь сільські люди не знають що таке алергія (або рідко).
     
  5. kucheryaska

    kucheryaska миється в бані

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    Не знають ,бо не хочуть знати. Мої батьки живуть в селі, я приїжджаю.Там такі щоки є ознакою здоров"я! А якщо переходить на зап"ястя і т.д.-то відповідь: з лишайним котом побавилася,пройде! Наші безпосередні сусіди в селі довели своє дитя до астми.Не звертали увагу на шкірну алергію,тоді це ,за стандартом,перейшло в алерг.кашель,а тоді вприступи асфіксії!!!
    Тим то алергія істрашна-не звернеш уваги,-можна до такого допригатися!

    ---------- Додано в 22:23 ---------- Попередній допис був написаний в 22:15 ----------

    Я за вас дуже рада,бо моє чадо тоді спало з інтервалом 15 хв. так її то мучило.Тільки на вулиці відсипалась 3 год. В день . А про каки-це добрий знак,значить страждає тільки підшлункова,печінка ще не зачеплена. тоді тим більше-ферменти і сорбенти.
    :download:
     
  6. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    а ще я грішу на БЦЖ.та і взагалі,одним з побічних ефектів усіх щеплень,є алергія.
     
  7. Ann

    Ann New Member

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    Симбітер ми виключили, бо нам непомогло. Манюні через місяць 2 рочки буде. Реально результат бачу від Біфідум-бактерину (і не дорого, старшій для профілакитки даю) і дієти. Аналізи покращилися.
     
  8. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    допишу...
    пили біфіформ для кишечника, і дієта ( дальше шершавості алергія не йшла, проби на алергію не робила - було шкода дитини). В нас було вузьке коло провірених продуктів, нові вводили дуже обережно, на щастя обмежень в молочному не потребували (молоко домашнє).

    в нас досі табу на магазинні солодощі, сочки, шоколад (якщо десь в гостях не вгледіла - чекай шершаві щічки, спинку, дупцю. Єдине, що дозволяю купувати дітям - солоні горішки без присмаків, кукурудзяні палички неглазуровані( або арахіс в шоколаді - рідко, дуже просять шоколад).

    Всі діти ведуться на яскраві обгортки, тому "гидоту" їмо ми з чоловіком, а пачечки використовуємо повторно (для домашнього печива, соків, сирочків )... останнім часом вже рідше доводиться іти на такі хитрощі... розумнішають, є місце компромісам)))

    До речі, про 3 роки... думаю, все-таки, дитячий організм розрахований на грудне молоко хоча б до 2.5 р... (каюсь, ще 2р. я не дуже в то вірила)

    ---------- Додано в 09:26 ---------- Попередній допис був написаний в 09:16 ----------

    щеплять від гепатиту В і ін., значать антибіотики з народження навіть від насмарку, повно "Растішок", "Данонів", молока з терміном придатності пів року (хтось же їх вживає, не думаю що пенсіонери) - залишається лише констактувати факт "діти хворобливі пішли, Чорнобиль тому виною"... kucheryaska, то не вам, скоріше риторичне (
     
  9. Ann

    Ann New Member

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    Я особисто зауважила, що немає алергії на справжній чорний шоколад. Той шо продається кавалками десь )))
     
  10. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    а де? явки-паролі;)
     
  11. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    зі всім вищенаписаним згідна, а з цим ні, якщо буде правильна дієта, то ніякі ферменти не потрібні, підшлункова і так розвантажиться
     
  12. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    моя дитина їсть шоколад і ніц нема.звичайно не кожен день,але якшо десь в гостях просить цукерка,то даю (якшо впевнена в його свіжості і без наповнювачів всяких).
    ми ше на ГВ,це нас і рятує,прикормлюємся по педприкорму,що я ,те і вона.мабуть тому наша початкова алергія і не розвивається далі.
    я теж,методом спроб і помилок,виявила найбільші алергени своєї дитини- мед,буряк і горіхи.їх уникаю.даю кожного місяця потрохи,щоб перевірити,чи ще реагує організм на ці продукти.наразі реагує..будем чекати і не робити з того трагедію
    і ще згадала...алергія на все,може бути викликана ГЛИСТАМИ.в це смішно вірити,але це є так! тому вартує дитині і собі профілактично робити курс лікування( не дай Боже таблетками..маю на увазі гарбузовим насінням,настоєм трав,гранатами).а ще краще,включати в раціон зелень,часник,цибулю-цього глисти не люблять!
     
  13. kucheryaska

    kucheryaska миється в бані

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    Не зовсім згодна,багато дітей мають щеплення і не мають алергії. Звичайно, алергічним дітям особливо протипоказані щеплення,але ,як казала мені стара масажистка,-щеплення взагалі шукають слабе місце в організмі,а це не обов"язково алергія. Вона розказувала мені як масувала ніжку в дитини,на яку та не добре ставала,і після прививки прийшлось починати спочатку.

    ---------- Додано в 17:42 ---------- Попередній допис був написаний в 17:25 ----------

    Можливо, Але у вищезгаданому випадку ,при таких сильних закрепах, я би дала.Тим більше,що це не хімія. Якби була тільки шкіра,я б не сперечалася. А в цій ситуації головне-внормувати каки,тому Пангрол не зайвий,бо саме він несе за це основну відповідальність.
     
  14. Chereshka

    Chereshka New Member

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    так всьо почитала почитала, тому моя думка:

    1. алергія через те, що батьки пичкають всяким г... дітей, то і ті кіндери, і барні, і макдональдс, і чупси, і цуцьки всякі,а ще не годують грудьми, бо нема чим годувати. от так
    2. ніц не вдієш гени такі, ти хоть нічого не їш, а воно всерівно буде висипати. От так. в мене таке було з дитинства. Я навіть яблучка домашнього не могла їсти, в мене були алергічні заїди, які були на пів лиця, я вмирала, я літом абрикоси, персики, клубніку нюхала, бо я уявляла, що я їх їм і мені від трого було добре. І нічого ви з тим не зробите, купу таблеток всуєте дитині, воно зменшить прояв, і всяке таке. Але має дитина перерости, в моєму випадку таке було. Проте пила таблетки від алегргії гомеопатичні+нормальні і кожен день зїдала по цілих два горіха грецьких, мені таке сказали. НЕ знаю чи то воно від таблеток, чи від тих горіхів, але зараз бідкаюся менше з алергією, лишень весною(на запахи)+коли починаються фрукти овочі нові.
     
  15. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    А ви пробвали 1-3 -місячній дитині таке пичкати?
     
  16. Chereshka

    Chereshka New Member

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    я маю на увазі більш старших дітей)))

    а для таких то випадок 2.
     
  17. kucheryaska

    kucheryaska миється в бані

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    Це в вас щось трохи не стандартне було, бо всі мені відомі лікарі в один голос говорять,що горіхи мають найвищу ступінь алергенності.
    В теперішній час трохи простіше,можна здати алергопроби. В моєї доці проби виявили алергію на гречку! ви могли б таке подумати? Отак і ви- могли їсти щось загальнодозволене для всіх, але не для вас.
    До речі ,для СОННІ,-саме від гречки в моєї доці були запори.
     
  18. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    тут багато в кого з форумлян діти мають алергію на гречку.її обробляють якимсь білком,що і дає алергію
     
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    Оминаю я темку, оминаю...

    У нас не алергія, але радше непереносимість.
    Перший наш список був жахливий (для мене, бо здавалося, що тепер нічим дитину годувати): пшениця, цукор, какао, лактоза (всі молочні коров*ячі продукти), яйця.

    Чим ми лікували?
    Пробіотиками та вітамінами. Ну, і дієтою звичайно також.
    Ще давали деякі ліки, але то все з клініки натуропатів, тому ліками навіть би не називала: часниковий екстраст, зелена рідина, назву якої я вічно забуваю... Але основну дію я би таки приписувала пробіотикам та вітамінам без домішку дріжджів, пшениці, кукурудзи та інших алергенних складників, що є у 100% вітамінів, що продаються в аптеках. Принаймні тут так є, що в звичайній аптеці натуральні вітаміни без алергенів не купиш, треба купувати в органічних аптеках та магазинах.
    Зрештою, з вітамінами можна зробити простий експеримент, аби побачити, хочете ви давати їх дитині чи ні: поставте одну таблетку в склянку з водою. Почекайте, поки розчиниться, а тоді легко струсніть шклянкою. Якщо все попливе за водою, вітаміни безпечні, бо не осядуть на стінках шлунка, а якщо щось прилипне до шкла, то будете знати, що саме та бяка прилипне до стінок шлунку і буде довго дитині відбекуватися.

    Після року часу (чи навіть більше) у нас результат такий, що дитина може спокійно їсти пшеницю, висипка, як раніше, не з*являється. Може споживати кисло-молочні продукти, як наприклад йогурт і сметану.

    Яйця їсти не може. Результат після експерименту був не надто: температура, сонливість, втрата голосу. Більше наразі не експериментую. Та й він сам не виявляє бажання їсти яйця.

    Молоко далі п*є рисове та мигдалеве, бо від звичайного дістає бігунку. Нещодавно виявили, що й від масла також, бо після канапки з маслом, яку в церкві з*їв, удома добряче прогнало і то кілька разів.

    Ну, і моя відповідь на питання теми: лікувати з головою, бо все може пройти само. ;)
     
  20. Vitaminka

    Vitaminka Well-Known Member

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    в моєї доці була сильна алергія на атибіотики, які були в моєю грудному молоці (після кесеревого місяць на системі, уколах...) давала пробіотик БіоГая, допоміг