Алергія! лікувати чи "само пройде"?

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем kucheryaska, 29 Січень 2010.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    У мого Дарка алергія на амоксицикліни (пеніцилін, ампіцилін), бо я не знала, що вагітна, коли в першому триместрі щось там лікувала. Зрештою, та алергія дуже сильно нас не лякає, просто маємо всюди, де можна (лікар, школа, аптечний файл), записано, що в нього така алергія, аби швидка чи ще хтось знали, що дитині ніц такого не можна. Одного разу наш сімейний лікар забув, то в аптеці подивилися й сказали, що виписані ліки дитині давати не можна, вони ж нашому лікареві й задзвонили і він змінив ліки на інші. Так що тут нам із тим ніби не страшно.
    Правда, ще плануємо купити браслет на руку, де би писало, що пеніцилін не можна. Але поки в далеку дорогу не їдемо, то не купили наразі.
     
  2. kucheryaska

    kucheryaska миється в бані

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    А мій "лозунг": Головне- не запустити,щоб не добавилося нового.:girl_sad:
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    імхо, лікування штучними ліками - найгірше, що може бути. Я реально бачу результат у своєї дитини і щаслива, що ніяким іншим шляхом ми не пішли. Але в нас була альтернатива тут: рисові макарони, овочеві, без домішків пшениці, хліб без пшениці тощо. Печиво без домішок яєць, глютену тощо. Вибір досить великий. Коштувало багато, правда, але вартувало того.

    До речі, одна дуже корисна річ, якої навчили мене Даркові алергії: уважно вивчати складники. Якщо я складників не знаю, то просто не купую. Так у Львові майже ніякого печива дитині не купувала, ну бо відки я знаю, з чого воно зроблене? Он про "Ромашку" прочитала, що то суцільні транс-жири в шоколаді (і то у всіх виробників). А то колись були мої улюблені цукерки...
     
  4. Vitaminka

    Vitaminka Well-Known Member

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    після 3 років (десь читала) чи коли можна дитині здати аналізи на алергени?
     
  5. kucheryaska

    kucheryaska миється в бані

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    Це ще не факт ,шо вона збережеться і надалі. Дац Бог,шоб не прийшлось провіряти! Просто вона була дуже маленька,а антибіотик для дорослої людини+доза тоже доросла... А зараз є купа спеціальних "дитячих" антибіотиків,що ніби-то не впливають на флору. Не дуже вірю,але вжитті бувають випадки,коли нікуди не дінешся.
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    Медикаментозні алергії рідко переходять. От харчові минають, а медикаментозні - навряд. Природа не та.
     
  7. kucheryaska

    kucheryaska миється в бані

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    Я своїй малій робила в 1 рік,це на 4 основні алергени.Кров з пальця.але стільки!.. Шо там того пальчика,воно сплакалося,бідне! Але на той час це робили по направленню. В нас було з алергології з Орлика.

    ---------- Додано в 22:53 ---------- Попередній допис був написаний в 22:40 ----------

    Це якщо вони встановлені пробами у відповідних дозах,а не дані через молоко і неясно скільки.
    А ще є наші "хвальоні" лікарі,чи не знаю хто б мав за таке відповідати.Це я до того,що в моєї малої якимось чином встановили алергію на цефтріаксон. А коли ми попали в лікарню в терміновому порядку- нам ЙОГОж і дали!!!
    І ви не повірите, в нашому випадку справдилось прислів"я "клін кліном вишибають", після 5 днів антибіотиків і капальниць у нас залишилось алергеном тільки яйко!
    А ще 5 днів назад мала червоніла від білого хліба і т.д.
    Лікарі,яким я це розказую,кажуть тільки одне -"цікавий випадок"!
    А я би ворогу не побажала таких цікавих "випадків"...
     
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    Вам однозначно пощастило. Коли моїй дитині дали в 9 місяців пеніцилін, то він 3 дні рвав далі ніж бачив, і цілий час лежав нерухомо й дивився в стелю. Це з його вічною жвавістю та непосидючістю. Я свою дитину ніколи за всі майже 7 років такою не бачила. Лише тоді.
    І мене тоді посилали в інфекційну лікарню, від чого я категорично відмовилася. І Богові дякую, що таке рішення тоді прийняла.
     
  9. kucheryaska

    kucheryaska миється в бані

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    Саме цікаве, що я не вірю ,що вона й була-та алергія на антибіотик,скоріше що вони там щось наплутали з аналізами. Не знаю чому,але не можу я сприйняти те,що нас вилікувало те, що мало б нашкодити... Дуже вже фантастично...
    А ще думки про те як все могло закінчитись тільки додають впевненості. Бо дуже страшно,як уявлю...
     
  10. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    а ви не пробували гречку світлу органічну ТМ "Жменька", це 2-й сорт, має більше користі. Колись мені сестра таку передавала із-за кордону з магазину еко-товарів, тепер і в нас така є, їмо 2-й рік.
     
  11. kucheryaska

    kucheryaska миється в бані

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    Це ,можливо за кордоном,те ,що написано на упаковці відповідає істині, а тут може бути навіть не приблизно. По каналу СТБ іде одна цікава програмка... Коли її подивишся-вже нічого не хочеться. Так я побачила як встановлювали лабораторно справжні складники гранатового соку кількох виробників. Виявилось ,що нігде гранатом навіть не пахло,в кращому випадку-сік якоїсь ягоди ,що має схожий колір(забула яка) ,і то в дуже малій кількості.
    А скільки вагітних намагаються покращити гемоглобін за допомогою цього соку! Колись я була однією з них...:girl_sad:
     
  12. In4a

    In4a Well-Known Member

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    Коли я була в пологовому, то познайомилась з жінкою, яка працює на хлібному заводі, її слова: "Я печу хліб вдома, і ніколи-ніколи-ніколи не купую хлібні вироби в магазині, бо знаю ЩО туди додають, щоб хліб мав гарний вигляд, був м"яким і т. д."... Тож нічого дивного, що у Вашої малечі алергія на нього :girl_sad:
     
  13. Хомуся

    Хомуся Well-Known Member

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    Алергія... то дуже вже специфічна хвороба...Моє відношення до неї мінялося з плином часу, новими знайомими(які нею "страдали"). Зараз я її шукаю майже завжди, як тільки молодший починає чухати носа.
    Двоє дітей, ніколи ніяких харчових алергій чи поствакцинальних ускладнень. На ГВ обидвоє були до 2,2 і 1,10 років відповідно.
    Але починаючи з 3,5 років молодший стає періодично підхоплювати бронхіти. Спочатку списую на садочкову адаптації. Але чим далі тим частіше, кашель ларингічний.Частота захворювань за 2 роки стала майже 2-тиждневою. Щороку відпочинок на Чорному морі. І нічого. Зрештою, коли протягом року ми перехворіли скарлатиною, пневмонією, моноклеозом і численними обструктивними бронхітами. Здали аналіз lgE. Він перевищував норму в 150 раз. Здали проби. Побутова алергія: кліщі і пилюка,ВСЕ . Ми не можемо спокійно без ліків поїхати в гості до бабусі (бо в неї особняк) Так для нас там є кімнати без килимів, з нашою постіллю.Але раз на раз не випадає.
    Алергія це та хвороба, яка не лікується. Тому її не можна спускати, що саме пройде.
    Дитяча харчова - це трішки інше і при правильному підході вона спавді іноді минає. Але це тоді не є алергія. Алергію треба контролювати і навчится не загострювати. Бо вона має ще одину не дуже хорошу якість. Якщо на неї не звертають увагу, то підтягуються нові "друзі-алергени".

    П.с. З чим я повязую наше "щастя"?
    1. Ну по-перше спадковість. Виявляється я теж маю таке. Але в мене це лише прояви (хоч факторів ризику більше) Просто колись на таку як в мене реакцію ніхто не звертав увагу.
    2. медикаментозний наслідок. Вплив ліків, якими ми лікували наші бронхіти. Хоч ніколи не були в тому надто активними.
    3. передродова стимуляція. все може бути.
    Але все таки у нас чисто побутова алергія (з ліків лише макропен давав висипку . то ми його і не давали. а зрештою всі оті сиропчики то ....)
     
    Останнє редагування: 4 Лютий 2010
  14. MADLENKA

    MADLENKA Well-Known Member

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    Я ніколи не була алергічною людиною, завжди могла тоннами їсти апельсинки, кавуни на початку сезону і всяке таке різне... Але... Після народження другої дитини у мене в пологовому будинку почалися висипи на лиці. Думала, що від молочного, але в період годування грудьми виключити з раціону не могла. Потім стала вживати менше молочних продуктів, висипи зменшились і думала я, що вже само пройде... Але не пройшло і через рік знову почалися "дива" на лиці і я врешті наважилась піти до дерматолога. При першому ж погляді на мене, вона сказала, що це харчова алергія або від гормональних змін і наказала виключити повністю:каву, зелений чай, жирне, смажене, майонези, кетчупи - ну все-все! Дозволила лише варену здорову їжу, мінімум фруктиків... Уявіть собі - наркоману заборонити пити КАВУ!!!! Перших три дні я думала, що зійду з розуму! Мені кава виднілась всюди!!!! Потім звиклось і знаєте, дівчата, за 2 тижні, що мені було відведено для очистки організму, всю алергію як рукою зняло і ще плюс до того всього я класно схудла!!!!
    Так що, лікувати цю "халепу" треба обов*язково! Це не тільки покращує самопочуття, а ще й покращує зовнійшній вигляд!!!:girl_spruce_up:
     
  15. SniganaN

    SniganaN New Member

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    В нас як пішла алергія на ліки, то лікар порадила, щоб це швидше з організму вивести, давати багато пити, часто купати і свіже повітря. То наш приватний педіатр так порадила, а свекрухи подруга- алерголог, порадила таблетки Супрастин і мазь гормональну Локоїд, чию пораду ми проігнорували!
     
  16. Maksutka

    Maksutka Well-Known Member

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    100%, в мене похожа ситуація була, після походу до дерматолага все пройшло :girl_curtsey: тож лікуйтесь і не чекайте поки само пройде!!!
     
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    Пшениця в принципі алерген. І багато людей мають на неї якщо не алергію, то непереносимість, просто навіть можуть не здогадуватися. Найчастіше такі люди лікують шлунок.

    Щодо побутових алергій, то моєму Даркові до вовни не можна приступати.
     
  18. kucheryaska

    kucheryaska миється в бані

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    Звичайно,ви правильно зробили. Але мене найбільше знаєте що вражає-те що саме лікарі алергологи дають найбільш дурнуваті призначення. Моїх дітей теж вилікували не алергологи,а прості педіатри. От собі думаю,я народила 2 діток що є алергетиками,і вже з другою дитиною я знала як себе поводити,лікування, пам"ятаю попередні помилки .А в них перед очима проходять тисячі дітей,то який напрошується висновок?
    Або вони дуже тупі,(що навряд),або їх мета не вилікувати дитину,а залікувати,щоб до них приходили ще і ще. Цих дітей свідомо заганяють в усе гірший стан! А потім алергічні кашлі,бронхіти,приступи асфіксії,астма...
    Який жах,скажу я вам!!!!

    ---------- Додано в 21:56 ---------- Попередній допис був написаний в 21:36 ----------

    Я вам щиро співчуваю, і повністю згодна з вами. Хіба що харчову алергію я б назвала Першим рівнем складності,а те ,що у вас -вже другий.
    У мене є племінник,який має алергію на цвітіння. Він з травня по липень не може виходити на вулицю! І це не просто сльози-слиз в носоглотці блокує дихальні шляхи! Скільки моя братова провела ночей, слухаючи чи він дихає,я вже мовчу...
    Він не може приїхати в село до баби з дідом, тільки море помагає. І то-поки він там є... Це в нього з 3-4 років,а зараз йому 17...
    Ви праві-я чекаю тих трьох років,як манни небесної, бо вірю-пройде. А чого чекати вам і таким,як мій племінник....я не знаю. Не до порівняння :харчова дієта і бронхіт.:girl_sad:
     
  19. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    І моєму Маркові теж, та і чоловікові.
    Але то побороли досить просто, нема ні килимів, ні подушок з пір"я, ні ковдр-перин...живем на силіконі і синтипоні.:girl_in_dreams:
     
  20. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    а хочеться дивитися ще і ще...рейтинг піднімають.

    моя мама працює на хлібокомбінаті в молочному цеху(при комбінаті створили)...і молоко ми пємо з її заводу,і сметанку і все,бо вона знає ШО вона туда кидає.вона приносить додому всього свіженького,а коли погане (кисле)молоко,тоді і добавляють хімію ( щоб не було чути,що молоко привезли скисше). і хліб вона приносить додому коли добрий..день на день не схожий,залежить і від якості продуктів і від зміни,яка то робить.бо буває мама приходить і каже,сьогодні нічого не хтіла брати,такого нахімічили там,щоб було добре!

    +1000.усе зовні,що вилазить то від того,ЩО ми в себе пхаємо! якось читала про лікувальне голодання.писало,що навіть бородавки і жировички пропадають.


    бо то є ВАШІ діти,і в ваших інтересах було відслідкувати алергени.а лікар просто стандартними методами лікує всіх...то ж не його діти... а жаль.
    я теж до таких потрапляла.а потім пішла до приватного,заплатила йому за прийом гроші,і він нас потихеньку "привів в чувства" без лік і гормонів! хоча тепер я розумію,що можна було би обійтися без лікарів взагалі,але ж хто знав!усі ми на досвіді свому вчимося:girl_cool:

    казала ота приватна педіатрша,що загнана всередину алергія,то вилазить за пару років астмами і бронхітами.тому я віднеслась до того питання серйозно.