Алергія! лікувати чи "само пройде"?

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем kucheryaska, 29 Січень 2010.

  1. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    І в моєї манюні, якій ось тільки буде 4 місяці і годую її цицьою, теж проблеми - діагноз атопічний дерматит. Десь в місяць стали червоні щічки. Педіатр з поліклініки сказала, що я щось не те з'їла і щічки знову стануть нормальними. Так з'їла! За тиждень ці червоні щічки почали по трошки сходити. За місяць! майже зійшли, але от халепа знову не те з'їла! Як наслідок, щічки червоні + ширшаві ножки. Я знову на дієті, чекаємо поки зійде, але добре, що кожен день ходили на масажики (попою вилазили), то нас бачила і педіатр, то прописала порошки. Три дні поприймали і почало сходити. Але тут змінили памперси на розмір більші і знову халепа - червоний животик! Потім знову, щось в їжі не сподобалось (не той сорт риби з'їла!) і дитина знову вся червона і ширшава, але набагато сильніше ніж попередній раз!!! І зараз лікуємось в алярмовому порядку, бо нам знову потрібно пройти курс масажиків, а масажист сказав, що тільки після того як приведемо шкіру в порядок! До понеділка мусимо справитись!
    Я їм вівсянку, печені яблука, варене м'ясо, печену картоплю і творог, а малій даю смекту, мажу мязючкою(лікар сама робить) на ніч, а на день мастимо емульсією ліпікар + порекомендували помити дитину дігтярним милом, але це я ще не знаю чи варто, хоч мило уже купила!
    Всім, хто має такі проблеми бажаю терпіння і не впадати у відчай, наші дітки дуже відчувають наш настрій і їм дуже потрібна наша підтримка:girl_smile:
     
  2. kucheryaska

    kucheryaska миється в бані

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    Почитайте тему спочатку-побачите,що всі згодні з тим,що дитину НЕ треба нічим мастити. Це головне правило,бо ви заганяєте ту алергію в середину і не будете бачити реального стану мацьопи по шкірі. Це ж знак,що негаразди внутрішні!
    Тут є схвальні відгуки про препарат "БіоГая",я теж ним користувалась. Можете спробувати,якраз для вашого віку.
     
  3. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    Згідна цілком, що треба лікувати з середини! Але нам треба срочно, щоб шкіра покращилась, нам дуже масажики, ще потрібні :sad:, а по такій шкірі просто не можна. А БіоГаю пробували - на жаль ніякого результату.
     
  4. kucheryaska

    kucheryaska миється в бані

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    Дуже шкода... Дійсно дивно. А як смекта-помагає? Бо я ще не стикалась з таким призначенням лікаря,цікаво.
     
  5. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    та і чешеться мабуть,воно ж неприємне відчуття -висипка на шкірі.
    спробуйте ванночки з крохмалю робити,дуже помякшують шкіру,з вівсянних пластівців відвар для купання.

    до речі, НАСІННЯ КРОПУ (1 ч.л. на 200мл кипяченої води,настояти годину,процідити)-давати зранку натщесерце по чайній ложці малюку=собі по столовій! це кропна водичка,приготовлена самостійно(а не той бее-плантекс з аптеки).не даремно наші бабусі нам її давали.кропна вода виганяє глисти ,має спазмолгічну дію,покращує самопочуття малятка,коли коліки,лікує алергію(виганяє токсини з печінки-а це основна причина алергій.)
     
  6. SniganaN

    SniganaN New Member

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    Згідна на всі 100%.
    От намажеш мазю, даш таблетку і ніби все пройшло. Тоді всім розказуєш, який хороший лікар і як допоміг, і до того лікаря вже черга вистроїлася, кожен у кишеню щось тицьне... А їх тільки те і цікавить, а на здоров'я твоєї дитини їм далеко плювати.
    Мамочкам, у чиїх дітей є алергія, я б порадила, в-першу чергу визначити від чого та алергія. Для цього можна, наприклад, записувати: що їла, чим прала (не тільки дитячі речі, бо дитину ж беруть на руки і інші члени сім'ї) і т.д. А тоді, коли алерген буде встановлено, рахуй справу виконано (виключила з раціону той продукт, змінила порошок, часто пилесосиш...). І не травіть дітей таблетками, руйнуючи внутрішні органи лялі. Памятайте, що здоров'я вашої дитини залежить насамперед від вашої мудрості!
     
    Останнє редагування: 6 Лютий 2010
  7. In4a

    In4a Well-Known Member

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    Якщо купаємось в великій ванні, то скільки і як зробити цей відвар?
     
  8. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    я запарюю стакан у 5-літровій каструлі.заливаю вобід кипятком і до векчора він собі настоюється,а потім виливаю у ванну.разом з тією кашкою.тією кашкою натираю добре шкіру,як милом...зразу робиться така мягусічка:)
     
  9. SniganaN

    SniganaN New Member

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    Згадала, ще нам радили чай з череди пити (з серії- карпатські чаї або в аптеці), але то треба по-гуглити як його пити.
     
  10. kucheryaska

    kucheryaska миється в бані

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    Обережно. Рахується помилковою думка.що трави тільки на користь. Треба дуже добре розбиратися в тому,так як і в гомеопатії. Дуже тонка штука,я не раз чула-як ті горошки можуть нашкодити? одним більше-менше. Так і з травами :має бути точна доза,якщо не помиляюсь,встановлена відносно ваги ,вивчені і зважені всі побічні дії.
    Особливо для таких мацьопих. От купання в череді ми теж проходили,на жаль,нічого.
    Я так колись мало викидень не дістала,бо пила сену від закрепів...
    Внутрішня біда є внутрішньою, як не крути...
     
  11. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    череда таж в багатьох випадках є алергеном
     
  12. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    аналогічно як і полин. хоча полин дуже добре виводить токсини з організму,але в нас виявився алергеном,на жаль:sad:
     
  13. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    Помагає! :) Приймали 3 дні. Як результат - щічки почали сходити, залишилась трохи шороховатість. Орієнтуюсь по них, бо личко не мастили мазями. І какашки стали такі як тре :)
     
  14. kucheryaska

    kucheryaska миється в бані

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    Дуже за вас рада! сама спробую, бо мій мацьопик вже як бачить шось чорне(вугілля),то починає тікати. Набридло ,напевно.:girl_smile:
     
  15. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    ми маленькими також інколи смекту використовували, помагала
     
  16. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    я щоки малому мастила молоком своїм - з принципу як не поможе, то хоч не зашкодить... Пройшло. Причому якось так вийшло що перший день мазала лише одну щічку. На другий день була вже різниця. Мазала так 5 днів. Шкірка нормальна стала.
    А що ви їсте? Моє меню зараз таке
    Картопля /варена, пюре, в мундирі)
    вареники з картоплею
    вареники з сиром
    хліб білий не свіжий
    масло
    сир твердий
    телятина
    печінка волова
    компот з сушки
     
  17. kucheryaska

    kucheryaska миється в бані

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    Не знаю кого ви питаєте,але у вас прекрасне меню! Коли годувала-теж так харчувалась.
     
  18. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    я впринципі всіх питаю, хто мав таку проблему. Цікавить мене яка реакція на рис, на моркву, на сирі яблука, на сметану молоко я так поняла навіть пробувати не варто...
    розумію що треба якісь овочі їсти і фрукти і не знаю з чого почати - картопля не рахується... буряк і капусту не варто, а що лишилось? Морква! Але вона оранжева - це мене в тупік ставить... Зробила б плов - телятина, цибуля, рис, морква.
    і взагалі по кашах, що можна? гречка нам не пішла, пшеничні каші алерген...
     
  19. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    думаю можна спробувати, в нас на глютен алергії не було, каші їла всі ( гречка, рис, пшоно, ячна), 2 яблука і 1 банан вдень + сухрики і вівсяне печево або марія. Часто суп з фрекадельками, печене яблуко, буряк теж їла трошки
     
  20. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    Треба пробувати, але по трошки, обережно. От на рис у манюньки нема ніякої реакції. Тож їм рисову запіканку з яблуками. А якщо в доці понос, то зразу готую собі рис, ще декілька сухариків і все ОК! :). Сметану і справді краще не вживати, особливо жирну домашню, а молоко можна спробувати. Твердий сир теж може бути алергеном. Сирі яблука можна попробувати, але домашні і почати з четвертинки
    А ще можете спробувати гарбузову кашу - дуже корисно