Алергія! лікувати чи "само пройде"?

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем kucheryaska, 29 Січень 2010.

  1. kucheryaska

    kucheryaska миється в бані

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    +100!!!
    І ще я їла геркулеси деякі,і дуже б радила домашнє кисле молоко,якщо нема проносів. Моя мацьопа від мого рису діставала закреп, то я рятувалась цим кислим.
    Ще хороша штука- кабачок,але до нього ще так довго!.. Я ще їла фініки і інжир,а потім варила з них компоти малій для різноманітності.:girl_smile:
     
  2. mamaMari

    mamaMari New Member

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    В які вони мають бути? Сину майже 4 місяці і також шершаві щічки та ніжки, лікар поставив діагноз - атипічний дерматит. А ще сказав , що у такому віці дітки повинні ходити в туалет 2рази, максимум 3 на добу, а мій по 4-5 ходить. Я думала, що чим частіше ходить , тим краще, обмін речовин кращий. І какулі у нього жовтенькі такі, ріденьки зовсім без комочків , буває правда і зелені.
     
  3. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    мені взагалі здається що мені б комп"ютер з інтернетом в кабінет і я б була в 100 раз ліпшим лікарем ніж наш участковий... Всіх дітей під одну лінійку! Нам постійно кажуть показати какашки і страшно дивуються що вони жовті - були б зелені - наші щічки списали б на дисбактеріоз і ніхто б вже не парився... А так я на дієті, какашки нормальні - ото задачка з двома невідомими непосильна участковому...
     
  4. In4a

    In4a Well-Known Member

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

     
  5. kucheryaska

    kucheryaska миється в бані

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    Як це не дивно-в вас те саме,що і в всіх в цьому розділі,тільки називають чомусь по різному. Сама стара назва( ще мому племіннику ставили,йому-17 вже) -це діатез і екзема,потім отой ваш атопічний дерматит, тепер -харчова алергія. На какашки не дивіться-я тут начиталась шо вони бувають нааастільки різні! Перегляньте своє меню і питайте- поможемо чим зможемо всі разом. Бо я бачу,що щоки "цвітуть" в багатьох, а от ніжки-то вже не дуже добре. А що вам призначив лікар?
     
  6. mamaMari

    mamaMari New Member

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    Лімфоміазот, мазь елідеа, стекта,бактерії Біфі-форм і Феністил .
    Але ми нічого цього не приймаємо, бо мазь хоча й дуже класна - не гормональна і на травах, але заганяти усе всередину - не хочу, щоб внутрішні органи обсипало, бактерії- навіщо, якщо є грудне молоко, але це моє особисте рішення. Просто я сіла на дуже строгу дієту, і вже кілька днів у нього кращі ножки і щочки . Планую попробувати відвар вівсяних пластівців
     
  7. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    мажте молоком - знімає шершавість, зволожує шкіру дитині і вона швидше гоїться. Мені теж всі "мазь, мазь..." а толку? замазати наслідки а не усунути причину.
    вчора випробували той плов, але трошки - десь 2-3 ст ложки. поки нічого.

    а що воно має зробити? може я щось пропустила...
     
  8. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    ми теж трохи маїмось з алергією. вперше проявилась у 1р10міс, страшна кропивниця по всьому тілу, лікували півтора місяці, пройшло. алерген не встановили, явно не харчова. не згадували про неї до цього літа, коли алерголог визначила причину наших частих бронхо-легеневих захворювань. сіли ми на строгу дієту на три місяці, паралельно пили зіртек, спочатку ношпу і неофілін, щоб зняти бронхоспазми і перший тиждень інгаляції, бо ситуація була погана. зробили алергопроби, з харчами все ок, незначна алергія на грибок. якраз із цим пов"язую початок наших бронхолегеневих захворювань, бо жили 2,5 роки у будинку, де був грибок (сухий, сирості на той час не було, просто до кінця не виведений), який при тривалому контакті дав реакцію. а ще маємо реакцію на хімію, яку додають в продукти, приправи, найбільше у цукерки, печеня, це я сама побачила, на хімію алергопроби не роблять. висипки у нас небуває, просто погіршується дихання і далі загострення бронхіт, пневмонія, якщо міри не приймати. солодким малий ніколи не захоплювався занадто, тому і зараз сам себе обмежує, розуміє чому цього їсти не можна. це що маємо зараз алергія, яка колись проявилась на шкірі, потім перейшла на бронхи.
     
  9. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    Я про какашки - такі як паштет :)
    От це і є понос!
    Це нормально до 2-х місяців, а в 4 - нормально 2 рази на день

    Для того, щоб їх приймати спершу бажано здати какі на аналіз, і якщо аналіз буде поганий, одним грудним молоком на жаль не обійтись :sad:
    Моїй цьопі 4 місяці і ми 1 раз на місяць здаємо памперс на а-з
     
  10. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    А хто це встановив??????
    Кожна дитина різна, для моєї наприклад норма коли какає 2 рази на день, а в подруги дитина такого самого віку і какає 4 іноді 5 разів на день і для нього це нормально.
    Незнаю як можна встановити чи дитини понос, так як дитина на ГВ завжди какає ріденьким.
    Для мене визначальним є коли дитина какає 6 разів на день - це понос.

    Тільки що до мене дійшла одна закономірність, коли я дитину на обід ложу на наше ліжко, дитина покривається червоними пятнами.В нас синтетичне покривало, як я до цього не додомалася раніше?
     
  11. Муська

    Муська Well-Known Member

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    Синтетика то взагілі зло(вночі, від малого коли він рухався,було чути потріскування і в темноті було видно вспишки іскр в місці де шви на одязі були:girl_crazy:,лише потім я зрозуміла,що була підшита синтетична стрічка,яка наелектризовувалась і "стріляла"від рухів прям як полтергейст )
    А при контакті з синтетикою відразу червоніє шкіра і прищики з"являються на щоці,там де він потерся. Тому одяг і постіль з синтетикою "далой".:girl_devil:
     
  12. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    Ну звісно! І якщо дитина добре себе почуває, добрі аналізи, нема алергії, добре їсть, спить - то це нормально!
    А не списувати рідкі какі і їх кількість на ГВ, коли в дитини всякі негаразди, такі як дизбіоз, харчові алергії і т. п. Все це взаємопов'язано!
     
  13. SniganaN

    SniganaN New Member

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    Може бути алергія на коров'яче молоко і молокопродукти або на пшеницю (глютен). Колись таке чула, на хлопський розум поясню так: в дитини через недостатню зрілість підшлункової не виділяється якийсь фермент, що розщіплює білок, який містять ці продукти.
    Але то з часом проходить, діти переростають.
     
  14. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    То хіба для дитини на ШВ є нормою. На ГВ діти какають ріденьким.
    А в 2 місяці і 1 день дитина враз починає рідше какати? а якщо ні - лікуємо понос?

    Цей аналіз зовсім не інформативний, так як показує флору тільки останньої ділянки кишківника. Якщо з дитиною все добре не варто здавати аналізи "на всякий випадок", бо точно щось знайдуть...
     
  15. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    В нас пройшла алергія!!!!!!!!!!!УРА!!!!
    Покривало сховане далеко далеко, в дитини гарне біленьке личко без висипки. а я вже не мордую себе думками, проте що мені їсти, а що ні.
     
  16. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    Заспокоїли - бо в нас точно не паштет.
    Де б мені знайти "покривало" своє... Правда ситуація набагато вже ліпша, потрошка пробую різні продукти... Заспокоїла себе думкою що мені таке здорове харчування також дуже корисне - ні тобі чіпсів, ні ковбаси ні хімії /хоч я і так не зловживаю ніколи/
     
  17. In4a

    In4a Well-Known Member

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    Ой, не кажіть, і мені б це "покривало"...
     
  18. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    Зараз приймаємо симбітер. Личко практично очистилося. Ще мажемо кремом від А-дерма Дермалібур. При тривалому використанні теж нам допомагає.
     
  19. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    І мені, виявляється сюди:sad: Минулої неділі з"явилася в дитини шершавість плямками на ножці. Причина невідома. Діагноз - той самий АД, про який всі тут пишуть. Питання: від чого? Дитині вже 7 міс. Своє меню я не міняла, нічого нового йому теж не вводила:girl_sad:
    Виписали нам мазь "елідел", то вже ті плямки побіліли.
    Я думаю, може то у воду щось додали, бо купаю вже не у кип"яченій воді.
    Взагалі-то я теж алергік досить і на воду, і на пилюку.
    До кого з тими питаннями -- не знаю:girl_cray:
     
  20. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Алергія! лікувати чи "само пройде"?

    Blondo4ka, а може то не на їжу - читала що алергени попадають 3 шляхами - через їжу, з диханням і контактно через шкіру. Якщо ви їли стільки часу все, то мабуть не в їжі справа, може якесь мило нове, чи порошок до прання, чи одежинка? Часто в дітей алергія на пухові речі, шерстяні, домашніх тваринок, ну але до 7 місяців то вже б мабуть раніше проявилось....
    Діагноз медиків то ще не факт - беріться ще до гугла за діагнозом...