Алергія! лікувати чи "само пройде"?

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем kucheryaska, 29 Січень 2010.

  1. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    я колись знайшла дуже гарну статтю на цю тему, але то було давно.там було файно розписано про незрілість+перевантаження нервової системи, переживання дітей і як наслідок виникнення кашлю чи приступів задухи. але щось не можу знайти зараз.

    тут є трошки
    http://www.mama-pediatr.com/2011/07/26/kashel-iz-za-stressa-psihogennij-kashel-u-detej/
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Анута

    Анута Well-Known Member

    Як мінімум, дайте у садок свою постіль. 100% що їхні подушки пір'єві. Купіть свою синтетичну, антиалергенну.
    Мій старший алергік, то я віднесла свій комплект для спання. Принаймні це вирішить питання сну.
    Питання килимків у садку, на жаль, не вирішити.
    Ну і психологічне теж дуже ймовірне. Ми це проходили. Сильне переживання провокувало такі приступи, що перші рази ми викликали швидку. Потім я навчилась знімати ці приступи обіймами і тихою розмовою.

    Щодо переросте. Можливо ми переросли, можливо інші фактори. Але ці всі кола пекла ми пройшли після кашлюку (не виключайте цей варіант, тим більше, що з часом вам того точно ніхто не здіагностує, нам теж кашлюк заперечували). Тривало це жахіття десь зо 2 роки. Великі кошти на лікарів та аптеки, а результат майже нульовий. Потім було літо на дачі: сонце, свіже повітря і т.д. Ну і інгалятор напоготові, правда без ліків, лише боржомі.
    Наразі ТТТ тримаємось. Раніше думала головою поїду.

    Тримайтесь!!!
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  3. Анута

    Анута Well-Known Member

    Основна проблема наших батьків, що дуже важко знайти спеціаліста. В кожного дохтора свої версії, батьки працюють на аптеку без видимого покращення, а дитина наче піддослідний крілик :sad:

    Мені трохи мізки вправив Гайдук. За прийом - дорого, лікування досить просте (в порівнянні з чеками з аптеки інших лікарів), а от за "прийом психолога" велика подяка. Видно такої чистки свідомості мені бракувало ;)
    Я не буду його нахвалювати, але найбільше той візит потрібен був мені. Після того щось трохи "клацнуло" у світосприйнятті і стало легше
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    В моєї малої було щось схоже, через це пропустили більше ніж пів року садка (а оскільки всі працюючі, було не дуже легко). До професорки Беш теж підходили, можу сказати що її лікувння нічого не давало. Казала пробувати то те то се і вгадувати що поможе)) Так, спочатку виписала пити Ксизал, не помогло, тоді купити в Польщі Зиртек - не помогло, тоді че щось і чекати що "переросте". І аналіз на глисти здавали, і в лора були, рентген робили, усе норм і вказувало це на алергічну природу (є схильність в родині). Потім ходили на консультацію до Томашова в Охматдит, то цей лікар вже толковіший:girl_yes2:. Тоді купити небулайзер, робили ним і Пульмікорт, і Лазолван (я вище в цій темі писала), то трохи покращило справи, але розумієте, як потім було "зійти" з гормонів? В кінці кінців, пішли до своєї лікарки дільничої в Залізничній поліклініці, бо я вже просто замучилась, і дитину шкода тим всім пічкати (про те які гроші та це пішли взагалі мовчу:girl_devil:), сказала що я не хочу більше тих інгаляцій, краще ще обстежитись і щось міняти (в нас було так - вночі сухий кашель, або після бігу, від пилюк та ін.). Ми НАРЕШТІ здали алергопанель (показали те що й думали (на пил і все, з харчового ніяких алергій), до того лікарі не відправляли на цей аналіз, трошечки підвищений імуноглобулін Е і все. До того поступово відійшли від Пульмікорту, вона сказала категорично не давати ніяких травяних сиропів (а попередній лікар казав брати "Доктор кашель" - толку не було, гроші викидались на то, а воно ще й шкодити могло), Сингуляр і все:girl_in_love:. Зараз даю їх Сингуляр (лікарка казали давати ще цю зиму), і тільки при потребі маю пшикальний Вентолін (практично не використовую), і промиваю ніс сольовим спреєм. Дитина ходить в садок (якби знала, то одразу б так все зробила:girl_spruce_up:). Все, слава Богу наладилось, ми вже знаєм що може викликати алергію (в косметичних магазинах, де хімія побутова). Надіюсь скоро і Сингуляр перестану давати, а небулайзер сховала в шафу подалі, бо дивитись вже на нього не хочу)
    Ще додам, що в садок всі діти цього року принесли свої подушки, і вдома я забрала всі килими, і м'які іграшки, а ті що є невеликі, їх регілярно перу, і ще важливо: засоби для прання, миття посуду, купання мають бути для алергіків, без зайвих запахів, і всім в хаті буде легше дихати. Іноді навіть непідходящий кондиціонер для білизни чи парфуми якісь вдома можуть провокувати такі реакції:girl_smile:
     
    Останнє редагування: 28 Січень 2015
    • Подобається Подобається x 3
  5. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Дівчатка з малими з АД. Чи використовуєте якісь краплі, типу Феністил або Зодак? Малий дуже розчухує ті місця, і де спочатку візуально нічого немає, за ніч може бути рана суцільна. Робить це переважно коли спить (несвідомо). Алергія в нас не класично на їжу. Переважно на сухе повітря, коли перемерз або спітнів. Їжа лише посилює, коли є видимі плями, коли все чисто - їсть що хоче і не висипає. Чи можна симптоматично такі каплі використовувати, і які краще, бо ж свербіж його мучить. Купляли феністил гель - не дає нічого.
     
  6. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    нам добре підходить Едем або Еріус(є в таблетках обидва препарати). зодак нам щось не дуже.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ну в нас це постійно, я би певно мала малого повністю підсадити на антигістамінні
    серед гомеопатії, як класичної так і некласичної) є ліки, які діють як своєрідний дренаж для організму і покращують ситуацію, але то треба щоб лікар приписав
    вони не діють як антигістамінні, але здатні покращити ситуацію
    ну і приміром той же кальцій глюконат вважається альтернативою, хоч і слабшою
    як на мене з антигістамінними хоч до 2 років бажано почекати
     
  8. Latane

    Latane Well-Known Member

    Ми рік приймали Монтелукаст(Синглон/Сингуляр) з перервою на 2 літніх місяці. І от знову 2 тижні не приймаємо. Перший тиждень одразу соплі(які зазвичай осідали в горлі). Нічим не капала, не промивала. Другий тиждень витримали) Третій пішов - соплі не течуть. За цей час доня 4 дні перебувала у бабусі і з нашою кицею(в нас алергія саме на кошачий епітелій). Чекаю весну - алергічний період коли все цвіте, думаю давати чи ні в цей період таблетки
     
  9. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Дівчатка, чи можуть бути такі прояви алергії ( дитині 6 років) - сухі корочки на голові, дуже багато, "знімаються" тяжко, разом з волоссячком. Крім того, за вушков суха шкіра, доходить до ранок. І на ступнях ніжок шкіра сильно полущилась і злазить...
     
  10. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    вам би до дерматолога в першу чергу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    про ступні не чула... якщо до того в дитини не було проявів алергії, то сумніваюся.. дійсно підіть до дерматолога
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    А є взагалі дитячі дерматологи?
     
  13. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Я теж не потрапляла суто на дитячих, шукайте толкового
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    там і дітей дивляться:)
    --- дописи об"єднано, 25 Лютий 2015 ---
    я принаймі туди малу водила.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Banny

    Banny Well-Known Member

    Я зі свого досвіду можу порадити дитячого дерматолога, вона у свій час мені дуже допомогла з донечкою- це Зайченко Ярина Олександрівна. Приймає в Сокільниках в диспансері і ще в якісь приватній клініці. Кому потрібно можу дати телефон в пп.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Latane

    Latane Well-Known Member

    В нас печаль..... два тижня соплі, то густі, то течуть, то немає. Капали віброцилом. Тиждень тому під ранок почався вологий кашель. Відкашлювала і цілий день без кашлю. педіатр слухала - зауважень немає. Останні два дні кашляти стала сильніше і частіше. Сьогодні вночі постійно кашляла - гавкаючий, сухий, але не давилася, тобто приступів не було. Давала но-шпу, ереспал, тепле пиття. Зараз також поодиноко кашляє, ніс забитий, але соплі течуть. Алерголог наша хвора, буде у понеділок. Йдемо до педіатра прослуховувати. Але і сама чую, що свистить.... Більше року в нас такого не було, монтелукаст(синглон/сингуляр) приймаємо з вересня, на місяць лютий робили перевру, але з березня знову приймаємо


    Як думаєте, гуляти можна/треба? Щось руки опускаються з тим лікуванням....
     
  17. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    В мене мала має схильність до алергії, і на Віброцил нам не дуже підійшов, від пчихання і застуди, таке враження, що нічого не давав (хоч він позиціонується як протизастудний і протиалергічний засіб), тільки все затягувалось, і доводилось капати іншими сильнішими краплями. А от що дійсно подіяло і можу порадити, так це Хеелівський "Еуфорбіум композитум". Буквально на 2 день з носом все стало значно краще (і його можна від 2-х років). Потім знайшла відгуки різні про нього, і ціна немаленька, але нам він виявився дієвий:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Afrika

    Afrika Well-Known Member

    Нам скоро 2 рочки. Ми обмежили харчування, дієта повна , тижні 2 тому почало сипати(навіть статеві органи), ночами починається легкий риніт, покашлювання.Думаю, що то алергія на якийсь цвіт.Плануєм в понеділок до алерголога і налаштована здавати алергопроби.Хтось звертався в Охмадит або Чорнобильську лікарню до алерголога?Думаю, куди краще.
     
  19. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    і в нас якийсь нежить незрозумілий зараз присутній, на щічках легкий висип поряснішав якось((. Подумую собі, що це все може бути пов"язано з теперішнім цвітінням дерев, на разі до лікарів ще не звертались..
     
  20. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ви шукайте не по лікарні, а по лікарю.. наприклад в Чорнобильській Костюченко відома, але відгуки навіть тут на ДП неоднозначні