Алергія! лікувати чи "само пройде"?

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем kucheryaska, 29 Січень 2010.

  1. Maryasik

    Maryasik Well-Known Member

     
  2. Маріка

    Маріка Well-Known Member

    В мого племінника виявили алергію на пиловий кліщ і цвітіння рослин. Аналізи здавали в декількох різних місцях і результати однакові.
    І от останього разу лікарка заявила, що треба здати кров дитини, вони її відправляють до Києва і там з цієї крові виготовлять вакцину від алергіїї (як я зрозуміла, індивідуально для мого племінника)
    От хочу запитати чи то таке дійсно реальне - вакцина від алергії чи просто черговий "розвод на гроші" від наших лікарів?
    Можливо хтось з таким стикався?
     
  3. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    я таке вперше чую,якщо чесно. є асіт терапія при алергії, але про кров-щось новеньке:) нам наша алерголог такого не пропонувала. може ви щось не так зрозуміли?і що за лікар вам таке пропонує,якщо не секрет?
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Маріка

    Маріка Well-Known Member

    То не у Львові, а у Івано-Франківську, там сестра проживає і там здавала алергопроби. Прізвища лікаря не знаю, а сестра мені сьогодні подзвонила і спитала чи я щось чула про такі вакцини.
    Сам аналіз коштує 1000 грн, то можу тільки уявити скільки буде коштувати виготовлення індивідуальної вакцини.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Схоже на "розвод")) Є метод АСІТ, тоді купується преперат який у малесекньких кількостіх або колять підшкір но, або пють (що кажуть менш ефективно). Кров для цього не здають, а роблять насічки, потім підбирають за результатами лікування. І хоч метод лікарі хвалять, він не дає жодних нарантій що людина позбавиться алергії:girl_in_dreams:. Я колись ним цікавилась, теж думала для себе над цим, але ціни там не є такими як ви пишете, а 1000 грн. за аналіз, то взагалі :girl_impossible: (
     
  6. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    який саме? алергопроби - котрі здаються в лабах типу Синево то десь так і коштують. нехай ваша сестра не поспішає, а ще раз все розпитає. бо вакцина це скоріше асіт- бо його можуть вводити підшкірно.може лікар мала на увазі що тре здати кров і в києві визначать точно на що алергія і зроблять вакцину(але не з крові)?
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Маріка

    Маріка Well-Known Member

    Незнаю, що мала на увазі лікарка. можливо я неправильно зрозуміла. Але племінник вже разів три здавав аналізи на алергію і постійно показує ті самі алергени (пиловий кліщ, шерсть тварин, цвітіння рослин). Тобто, все ясно, щось додатково відправляти аж до Києва немає потреби.
     
  8. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    вам тре просто толкового алерголога, котрий контролюватиме алергію. перед цвітінням рослин можна приймати ліки котрі полегшать перебіг алергічної реакції, тварин можна уникати, ну а з кліщем важко-бо він усюди. від кліща трошки допоможе постійне вологе прибирання(я на початках по 2рази в день робила), викинути килими\м"які іграшки\волохаті коци, книги в шафу за скло, придбати не пір"єві подушки\ковдри.
    --- дописи об"єднано, 11 Вересень 2015 ---
    думаю, що ні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    Дівчатка, і в нас нині щось типу алергії вилізло. Всі ноги пішли червоними плямами. Нерівними. Дала феністил. Завтра викличу лікаря і подивлюсь на її стан. Але хотілося б поради, чи то схоже на алергію взагалі?
     
  10. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Який вік дитини, опишіть плями, чи бувало подібне
    Як на мене, якщо то алергія і вона дитину не турбує, то не бачу потреби викликати лікаря алярмово
    Ну що він призначить, антигістамінні, супрастин, кларитин, для менших феністил, ну ще мазі призначають кортикостероідні (гормональні) в 95% випадків
    З негормональних щоб помастити, а там поможе трошки або ні, дермалекс, карбодерм на основі мочовини ( вони заживляюча, колись тим що сама дитина попісяла мастили, непоганий народний засіб)
    Якщо мокрі плямки зявляться то чорний чайом добре промивати

    Лікаря при алергіі треба коли страшний зуд чи дитина задихається, не може спати через закладений ніс і тд. А плями проходять самі

    Надіслано від мого D5503, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    Доні 1,10. Плами були великі, як оладки, нерівномірні. На ранок вже ніц немає, тому лікаря не викликала. Таке було вперше. Вона взагалі неаллергічна дитина, ттт, тому я трохи запанікувала, бо не знаю, чи то схоже на аллергію, чи то якась інша хворь... Дякую за поради!
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Розкажіть мені хто досвідчений - саме пройде?
    У Влада з вечора понеділка така рясна рожева кропивниця по всьому тілу (його не турбує, не свербить, какає теж нормально) і один з варіантів - алергія або на бісептол, або на фарингосепт. Ще їли трохи апельсину .
    Виписала нам лікарка лоратадин і кальцій глюконат. Питання таке - якщо раптом то дійсно алергія і потенційних алергенів (отих перших таблеток) ми не будемо більше вживати то чи пройде саме без лоратадину? І як скоро? Чим ще можна допомогти? Якісь продукти "очищуючі" існують?
     
  13. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    мало би пройти. Хоча іноді організм сенсибілізується, і бувають перехресні алергії, але то швидше продуктів і пилків всяких стосується.
    Клітковини побільше, щоб з кишечника то пошвидше виходило, і сорбенти можна дати: атоксил, ентеросгель.
    --- дописи об"єднано, 7 Жовтень 2015 ---
    І можна аналіз зробити на Ужгородській, чи ці таблетки викликали алергію.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    ну в нас наприклад дві плямки були розміром трохи більше 5 коп, то після переходу на жорстку дієту і всякі там протиалергічні-кальції-і всьотаке були десь до 1.5місяці часу.
    може б вам до дерматолога?
    а на скарлатину не подібне?
     
  15. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Нє, температури немає і горло не скарлатинне... Я таки таємно надіюся на яку розеолу, бо раніше не мали ні на що алергії, але х.з...
    Як не пройде до понеділка - підемо, певно до дерматолога...
     
    Останнє редагування: 7 Жовтень 2015
  16. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    А скільки то часу може пройти - ну наприклад через тиждень можна зробити? І скільки то коштує?
    А ще таке - висип на тілі, здається, став світлішим, а от щоки навпаки сьогодні "розцвіли" :sad:
    Певно, піду я таки за Лоратадином...
     
  17. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Краще - якнайближче до реакції, ну і без антигістамінних, тобто зараз. Ти не хочеш його зараз возити? Коштує чи то 30, чи 50 грн за один препарат, щось забула точно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Зараз не хочу, боюся трохи по лікарнях соватися, щоб ще чого не підхопив - нам на вихідних треба бути відносно здоровим...
     
  19. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    якщо це алергопроба то тре 14 днів без антигістамінних.
     
  20. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    ну та, вони ще просто не приймали, тож можна зробити. Краще зараз, ніж після реакції.
     
    • Подобається Подобається x 1