Алергія! лікувати чи "само пройде"?

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем kucheryaska, 29 Січень 2010.

  1. Lace

    Lace Active Member

    @Женічка , а кромгексал Ви не пробували? Він не такий сильний, як монтелукаст чи сингуляр, там показ до застосування - алергічний риніт та й побочок майже нема. Правда моєму малому він не поміг ( його нам виписував лор), тому що в нього крім алергічного риніту були ще обструкції, бронхоспазми, а сингуляр нам вже виписала алерголог-пульманолог і він нам підійшов дуже добре.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    @Lace мені кромогексал ще більше ніс подразнив)) Він не лікує а обволакує слизову. Може комусь і підходить. З таблеток можу порадити Фексофаст (теж колись і еріус і едем і цетрин і інше пробувала, але то переставало помагати або взагалі не діяло). Якщо чую що алергія починається то беру 1 табл. і пшикаю ніс Аваміс і все. Азагалі я вже роки два забула що то таке мучитись від сезонної алергії. А колись щороку мала і то практично весь рік (бо я і на цвітіння і на пил маю реакцію). Богу дякувати то перейшло, хіба що прибираю я обережно, бо як речі починаю перекладувати чи замітати то можу пчихати. А може бронхоспазм бути, тоді радять вентолін пшикнути або випити сальброксол, але то вже крайній випадок, до такого краще не доводити.
     
    Останнє редагування: 28 Липень 2016
    • Подобається Подобається x 1
  3. vinil

    vinil New Member

    Доброго дня! Дівчата може хтось знає лікаря алерголога Шнира-Очич Катерина, який вона лікар??
     
  4. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    Дівчата, може хто знає...В малого 7 років алергія на шерсть кота, на пороховий кліщ. Нам зараз на Орлика пропонують СІТ-терапію. Може в когось є досвід тої терапії? Я вагаюсь, відгуків прочитала в неті багато. Хто каже, майже позбавились алергії, а в когось,навпаки, погіршення сталося. Мені здається, шо то йде втручання в імунну систему, чимось нагадує мені щеплення, але якось делікатніше шо лі...Може, Сніжна щось порадить, мені б дуже хотілося почути і Вашу думку теж про це,дякую.
     
  5. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Я навіть для себе думала про СІТ (бо маю і на кліща реакцію, і на рослини, і т.д.). То казали на кліща можна в будь-який час починати ті уколи, на цвітіння з осені. Але одночасно від того і того не можна вроді. Казали подумати собі (то я колись у Бандрівської була, її хвалять як дорослого алерголога). Та потім багато читала, взнавала, і вирішила на разі Що то робити не буду. Мене алергія не турбує так вже роки 2 точно. Може тому що знаю як уникати її, може з часом вона зменшується і я знаю що прийняти в разі чого. Лікарка казала що декому повністю забирає алергію, багатьом просто полегшує реакцію, а ще іншим нічого толком не міняє. Так, то втручання в імунну систему людини, таке своєрідне "щеплення", так воно і є. А от ще я цікавилась якщо алергія на собачу шерсть, чи то помагає, то сказали що алергія може бути на конкретну якусь собаку, можна пройти СІТ, а толку від алергії на собак не буде. Хоча дітям теж багатьом то призначають. Може ще з Томашовим (дитячий алерголоз з Охматдиту) порадьтесь, він толковий в тих питаннях. Думаю там 50 на 50 з ефективністю того СІТ.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. neidn

    neidn Member

    Доброго вечора, дівчата малому пів року , лікарі кажуть алергія, Феністил не допомагає , щодня прищі обширніші стають, починалось з шиї і спини зверху вже 5 день і тепер все обличчя і голова. Чи це дійсно алергія харчова ( дитина на ГВ і вже жодних алергенів продуктів мати не споживає ) Що порадите ?
     

    Вкладення:

  7. Osya

    Osya Active Member

    може на миючий засіб алергія, або якщо мама молочне чи інше щось їсть.
     
    • Корисно Корисно x 1
  8. vakyolka

    vakyolka Well-Known Member

    Я в тому не спец, але як в мого малого була алргія, то казала лікарка так: нічого молочного, не можна жареного, тврдого сиру, бульйонів, каву, шоколад. Дитину не купати, щоб не подразнювати шкіру, і не кутати, щоб тіло не потіло, і дитинку то не пекло. Ми їздити до старої лікарки, що приймає вдома на Симоненка, то давала бовтанку, а потім мазь. До 5-х днів все пройшло. (Доречі нам феністил теж не допомагав).
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Sovenatko

    Sovenatko Member

    Дівчата порадьте алерголога. Контакти якщо є. Тільки ми не зі Львова.
     
  10. kozochka

    kozochka Member

    І мені треба дитячого доброго алерголога. Кого б порадили?
     
  11. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Дівчата, прошу поради. На личку (дитині 1.8р) з'явилась незначна висипка, не на щоках, а так ближче до крил носа, дрібні прищики червоні і суха шкіра. Подзвонила до лікарки, на огляд швидше понеділка не попадемо. Сказала давати Феністил, або Едем сироп. Я читаю, що той Феністил не дуже дієвий, а в інструкції до Едему пише що після 2 років. Чи призначали вашим діткам едем в такому віці?
    Маю підозру , що висипка на помідори, але пробували ми їх вже давно, чому ж така запізніла реакція? Накопичувався алерген?
     
  12. катенок

    катенок Well-Known Member

    Я в розпачі. До 5 міс ми були суто на ГВ..ледве я дотягнула,бо з молоком була повна катастрофа,ніколи його толком не було..весь час дивувалася як він щось висмоктував,набирали по мінімуму..ну але виходу не було. Суміші він не хотів категорично..В 5 міс почали давати кашки з пачки Бебі..ложкою він їв задоволенням. Пару кашок ввели..гречана..рисова..вівсяна.. Все було Ок. Потім почала давати кабачок,цвітна капуста,броколлі..І десь в той час почали з"являтися подразнення на шийці під борідкою,які я десь тиждень-два сприймала як подразнення,пітничка..слюнки постійно течуть..мазала Бепантеном,то проходить то появляється,і аж потім воно стало трохи шершаве і я зрозуміла,що то алергія напевно,хоча все тіло чистеньке. Були в педіатра вона зі мною погодилась. Вирішила я побачити на що ж алергія і забирала потрохи ті овочі,то одне то друге..Десь в той час..це вже було 6 міс точно, порадили мене хорошу смачну суміш Малиш Істринський, купила і о чудо!!..малий їв..Я зраділа....Пройшло трохи часу ми захворіли,ГРВІ, попрозначали сиропчики(які я думаю і спричинили всю теперішню проблему),малий дуже захрип і в той час мені було простіше зробити суміш частіше ніж раз в день,тобто ми їли її 2 деколи 3 рази за день. Закінчили лікування і малого страшенно обсипало. Від чого тепер один Бог знає...
    Поїхали на Орлика,лікар мені страшенно не сподобався,але сказав,що то 100% суміш,бо вона дуже солодка. Сказав замінити на будь-яку іншу і все!!!! Пішла до другого алерголога. Призначили Смекту,яку дуже тяжко нам пити,протиалергічне на ніч і дієту мені,хоч вже з 1-го місяця на дієті я не сиділа. Я таки послухала обох. Замінила суміш на Нутрілон. Тепер ми їмо лише груди,Нутрілон і безмолочну кашу гречану. П"ємо протиалергічне вже певно з тиждень. І ефекту я не бачу, може навіть гірше стало.
    Що робити? Я не можу спокійно дивитись на його лице..бідненький.
     
  13. happy story

    happy story Well-Known Member

    Таку реакцію могли спричинити ліки. В Ані в 6 місяців полізли зуби , свічки від температури спричинили понос, педіатр призначив ніфуроксазид в сиропі,від температури пили нурофен. І до цього коктелю ми ще пили противірусні. В результаті Аню сильно обсипало.голова і личко було в червоних прищах. Все відмінили ,пили феністил. Перейшло. Усі ті сиропи мають купу барвників,бо вони з різними смаками.
     
  14. катенок

    катенок Well-Known Member

    Але ми пили феністил пару днів, пару днів лоратидин, зараз супрастин результату нуль..
     
  15. happy story

    happy story Well-Known Member

    І ще. Тиждень це дуже мало. Почекайте ще трохи. У нас було висипання на статевих органах через випрівання. То сходило дуже довго ... Хоча можливо вашу проблему спричиняють суміші.
     
  16. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Я б не сказала, що Малиш Істринський солодкий, думаю десь на рівні з Нутрілоном. В нас так алергія почалась з Нутрілону і перейшли ми на Істринський, він нам підходив, з часом і алергія притихла, але так як виробник Росія, то до нас іх перестали завозити і ми перейшли на Малиш український, він мега солодкий був, малий відмовлявся його їсти, зараз їмо Мілупу, чимось похожа до Істринського.
    Що я вам скажу на рахунок алергії, мені здається, що якщо вона у вас почалась, то навіть коли пройде-притихне, то за деякий час знов вилізе. Нам вже скоро 2 і я аж тепер знаю приблизно від чого може обсипати. В принципі ніяке лікування нам не помагало, найкращим був Еріус. От зараз знов вилізла алергія на дивотику і спинці, виявляється харчова і в доповнення ще й пелюшкова, то мажемо Бюбхеном кремом для немовлят і знімає суперово.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  17. катенок

    катенок Well-Known Member

    Ми перейшли якраз на Нутрилон..то він значно менше солодкий.Напевно треба ще чекати..
     
  18. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    я правильно зрозуміла Ви протягом місяця ввели дитині три види каші,кабачок,цвітну і броколі?може то було занадто швидко?

    погоджусь з тим що прописав лікар. те, що ви з 1го місяця не були на дієті абсолютно нічого не означає - бо ви по перше їсте різну їжу(весною одні продукти,літом інші), по друге дитина росте - змінюється і росте травна система. поки висип не пройде - то дієта для вас обох однозначно, після дуже обережне введення нових продуктів.
    --- дописи об"єднано, 28 Вересень 2016 ---
    То звісно може вже не сильно актуально, але лікар вона хороший.основне - виконувати все що напише:)
     
    Останнє редагування: 28 Вересень 2016
    • Подобається Подобається x 1
  19. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    як мінімум ще 2 тижні тої радості( я не нагнітаю, але очищується організм довго, та ще і після хвороби. якщо плямки дуже шершаві і подразнюються слюньками, може чимось таким жирненьким змастити-ізолювати? по типу пурелану? хоча то так не можна радити, бо в залежності від плямки, одна потребує дуже зволоження, інша зволоження і захисту, інша просто зихисту.

     
    • Подобається Подобається x 1
  20. катенок

    катенок Well-Known Member

    Десь за 2 місяці.Зараз нам 7,5.
    В мене старша виросла на таких...і я наче була задоволена.
    Та я так і зрозуміла..