Алергія! лікувати чи "само пройде"?

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем kucheryaska, 29 Січень 2010.

  1. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Дівчатонька, порадьте алерголога, а малої проявилась кропив’янка, ми вже колись мали атопічний дерматит, думала, що переросли, вже два роки, як ми з ним "розпрощались", а тепер ще й кропив’янка, мене вже "накриває" потроху, як ті прищі бачу(
     
  2. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Ми були місяць тому в Хомика А.А. в Сокільниках, в малого також дерматит, і зараз дістав якусь алергію прищиками, то в принципі нам допомогло лікування на відсотків 80.
    Сказав здати деякі аналізи і ще раз приїхати щоб він дієту написав, але так ще і не їздили)
     
    Останнє редагування: 10 Листопад 2016
    • Подобається Подобається x 1
  3. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Kshusia, напишіть мені в приват, будь ласка, ми зараз орендуємо у Сокільниках житло, але я не в курсі, де він приймає тут)
     
  4. tegusigalpa

    tegusigalpa Well-Known Member

    Чи може бути алергія на термос(чай з термоса)? В нас кропив"янка з"явилася в той же час як дитина почала пити з нового термоса. Чи то я вже собі накручую...
     
  5. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Чи була у когось алергія на груші і банани?
    Я вже перебрала весь раціон малого.
    Нічого особливого, нового не їли. Але по тілу сухі червоні плями...
    то єдине з фруктів що останні дні давала в кашу і просто гризти, бо думала що то на яблука реакція...
     
  6. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    В нас на банани буваэ реакцiя.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    А груші домашні чи ні? В нас бувало на банани могло обсипати.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  8. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Не домашні, але українські
    Мала їх цілий ящик то час від часу їмо
    Та й банани періодично їли.
    Ті плями якось по наростаючій, то одна була довший час, потім поступово стало багато.

    Також кожного дня їли яблука.

    Яблука відмінила, нічого не змінилось
    Молочне не даю, ще на гв.

    Може то у мені причина?

    Але ніби нічого алергенного не вживаю...
    --- дописи об"єднано, 15 Грудень 2016 ---
    А може вівсянка??
    Бо їли нордік а тепер брюгге....
     
  9. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Чи зустрічав хтось алергію на коричневий, тростниковий цукор?
     
  10. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Не розглядаєте варіант сезонного загострення АД? Дуже на це схоже, і харчування тут мало впливає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Вже не знаю що думати
    Так все добре було з харчуванням.
    А тут щось почалось...
    Але в себе також відчуваю алергічну реакцію, чухаються очі! А перед цим випила час з коричневим цукром.
     
  12. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    і в нас вже є 4 плямки, 3 з них то стають блідіші і менші, то знову червоніють, сьогодні на шиї побачила 1,
    аналізів не здавали, є проблема з жовчним, він трохи перекручений і кажуть лікарі що це через нього,
    2 рази в рік весною і восени даю холосас, от зараз його п"є мала, але плями появляються далі,
    чи таки йти здавати ті всі алергопроби? чи консультуватися з гастро?
    порадьте щось
    дякую
     
  13. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я слабо уявляю алергію на цукор, ну але, всяке може бути, напевно.
    Просто зі свого досвіду пишу, в мене мала 5 років, з них 4 є прояви АД. Була перерва майже 2 роки, а цього сезону, як тільки включили опалення і на вулиці стало зимніше, повилізали сухі плями. Добре, що хоч масштаби не такі, як в 2 роки.
    Помітила таку штуку: є певні продукти, які в неї викликають емоційне збудження, а як тільки в малої забагато емоцій - на ранок вся червона. Для моєї небезпечний перебір з будь-яким солодким.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    в нас таке саме помітила,
    від попи і донизу шкіра дуже суха, чим змащувати? є якісь спеціальні креми?
     
  15. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    В нас точно якийсь продукт не йде
    Але не можу вичислити...
    Бо ті плямм то червоні, то бліді.
    Ніби майже зійшли і раз -все спочатку...
    Ні цитрусувих ні шоколаду не вживаємо
    Каші замінила на безглютенові
    Сама все їм то саме що і завжди
    Поки закономірності не помітила

    Чи може бути що якийсь продукт який не давав алергію, стати алергеном?
    --- дописи об"єднано, 18 Грудень 2016 ---
    Через скільки часу може бути реакція ?

    Бо вчора все сходило, ранком також не червоне було
    А під вечір розчервонілось і підсипало ще

    От тепер думаю який прийом їжі пошкодив, чи від мене це... Бо цицю на протязі дня весь час їсть.
     
  16. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Маю Aveeno для дитячої шкіри, схильної до екземи. Нічого з хвалених аптечних нам не допомагало, а він хоча б трошки зволожує і , головне, знімає свербіж. Тому плямки є, але не розчухані до крові.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Мені виглядає, що Ви дарма так вишуковуєте якогось конкретного "винуватця". АД, екзема, це не є істинні алергії, і корінь проблеми тут не в якомусь конкретному продукті, а в тому, що в організмі десь щось не так: кишківник, печінка, жовчевий, +неадекватна імунна реакція+нервова система (яка, до речі, дуже зв'язана з тим же кишківником). На деякі продукти може бути несприйняття, наприклад, на молоко, тоді поверхня кишківника має мікротравми, і пропускає в кров молекули інших продуктів, які в нормі туди не мали би потрапляти, звідси і буде реакція. Але це не алергія на ці конкретні продукти. Це як варіант з простішим поясненням. Можливо, підвищенна проникність кишкових стінок має і інші, не такі очевидні, причини.
    Щодо того, що є сезонне загострення, загострення внаслідок несприятливих кліматичних умов - то 100% так, з морозу в пересушене перегріте повітря, і шкіра стає ще вразливішою і беззахиснішою, тому шкірні прояви сильнішають.
    @Haidee, дуже цікаві ваші спостереження залежності АД і стану нервової системи, цікаво, чи ще хтось таке прослідкувує у своїх діток? Мої останні два дуже сильні загострення були якраз в періоди тривалого стресу, переживань. І співставила я це не одразу, бо то не було так очевидно: якийсь одномоментний стрес- і одразу повилазило, а так, розтягнуто в часі. І в дитинстві я була з тих гіпервимогливих дітей (в плані батьківської уваги), і, тривожна, чутлива, емоційна.

    Надіслано від мого X9180, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я це вже давно помітила. Причому, мала дуже реагує ще й на мій емоційний стан. І вона теж з отих

    Мені цікаво, чи є якісь дослідження наукові про те, як саме солодке подразнює нервову систему і як розлади нервової системи впливають на кишківник, печінку і т.д. Бо те, що наш АД залежить від харчування відсотків може на 10 і не більше, я давно зрозуміла. Влітку і при умові, що мала не мала ніяких емоційних навантажень, вона може злопати за раз пів шоколадки і нічого їй не буде. А от зараз мушу обмежувати. До речі, в нас є трошки відхилення від норми в роботі печінки і жовчного. То до того, що обстежитися в гастроентеролога не зашкодить, якщо є якісь такі незрозумілі спалахи. А от алергологів я оминаю, бо вони намагаються лікувати наслідки, а причини не в їх компетенції.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Я колись читала про особливий вплив цукру на дітей з ГРДУ, у них було виявлено особливі механізми засвоєння цукру, і це тягло за собою збільшення рівня кортизолу, короче кажучи, цукор таких дітей надміру збуджує і робить агресивними.
    Про зв'язок мозку з кишківником читала цікаве у "Внутрішня історія" Джулії Ендерс, там йшлося про причетність нездоров'я кишківника до виникнення певних емоцій, депресій, і, навпаки, до зміни мікрофлори кишківника через стрес. Говорилося про гіпнотерапію для пацієнтів із кишковими розладами. Але, загалом, наскільки я зрозуміла, в сучасній медицині це знання в більшості на етапі збору досліджень.

    Надіслано від мого X9180, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. happy story

    happy story Well-Known Member

    Наїлася моя доця всякої хімки, вафель і печенька і щічки обсипало дрібненькимм пришиками. Ще думаю ,що прищики не переходять через сухе повітря в квартирі. Минулого року цілий опалювальний сезон були те саме. Зійшла шершавість аж навесні, коли з'їхали в село. Даю феністил, але щось не особливо допомагає.