Алергія! лікувати чи "само пройде"?

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем kucheryaska, 29 Січень 2010.

  1. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    проконсультуйтеся з алергологом
    може бути реакція на свіжу побілку,якщо недавно був ремонт, а також на подушки/ковдри, чи диван.. якщо вони не нові, але є на цій квартирі, що ви переїхали
    собачу шерсть я би не виключала, бо алергія може зявитися з часом, накопичитись і тд...
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Прийшла я питати поради. З'явилися більше місяця тому в доньки прищики практично по всьому тілу. Дрібненькі, не дуже видимі, але відчутні на дотик. Не чешуться, не червноніють, не сухі і без білих цяток. Просто собі якісь прищики. Я думала, що то алергічна реакція на засоби для прання, бо на личку, на долоньках, під підгузником (там, де не торкається одяг) таких прищиків нема. Так може виглядати алергія? На фото не дуже добре видно, але так і є насправді viber image.jpg . Засоби для прання змінила, але прищики не проходять. Хочу завтра записатися на прийом до Сек на Коновальця, але в неї запис на тиждень наперед як мінімум. Може порадите, до кого ще б можна було звернутися з такою проблемою. Можливо, в когось з ваших діток було щось схоже. Що робили з тим?
    Додам, що харчових алергій не має і ніколи не мала, їсть вибірково, але без майонезів, кетчупів, магазинних солодощів.
     
  3. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    здайте алергопроби
     
  4. Promesse

    Promesse New Member

    Малому 5 міс, повністю на грудному вигодовуванні. Щоки багряні. Лікар сказав пити Еріус і мазати Бепантен кремом. Шляхом виключення вияснили, що алергія напевно на все молочне. Не їм 2 дні. Але щічки не проходять. Можливо хтось щось порадить .
     
  5. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Promesse, два дні це дуже-дуже мало. Результат може бути від двох тижнів і до півроку. Чи пробували додавати фермент лактази "Мамалак" під час кожного годування? Потрібна консультація ще і гастроентеролога + імунолога алерголога.
     
  6. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Дівчатка, є таке питання. Малий нещодавно (на вихідних) переніс жахливий розлад із діареєю, яку добу ніякими засобами не можна було спинити. Можливо, то була кишкова інфекція, можливо ще щось, але своїми силами вдалося з тим справитися. Проте на 2-ий день хвороби на кистях рук із зовнішньої сторони появилося почервоніння, на долонях нема, тільки зверху на кистях. Давала Супрастин, ніби саме почервоніння стало менш помітним, але шкіра така суха і рапата на тому місці залишилася. Наче розумію, що, мабуть, це суцільне почервоніння стало наслідком того, що був серйозний розлад ШКТ, але що зараз робити. Може, хто знає, як шкіру на ручках до нормального стану повернути? Чи може то само налагодиться, коли ШКТ повністю в норму прийде, зараз трохи бактерії п'ємо. Малого то не турбує, але мене непокоїть.
     
  7. Promesse

    Promesse New Member

    Дякую
     
  8. VeronikaNikaLika

    VeronikaNikaLika New Member

    я особисто проходила рік часу - повністю вилукувала алерію, до того алергічний риніт в брон астму перейшов,вже виписували інгалятор (балончик), тепер все нормально, а зараз дитині почали вже місяць як, в Залізнодорожній лікарні Андрушко алерголо з великої букви!
     
  9. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Може не аж дуже сюди, але кращої теми не знайшла.
    Мучить мене одна ситуація. Поки з лікарем контакту не мала, то тут поговорю.
    Були на морі. Там малу щось вкусило (наймовірніше це була оса) на пляжі, коли ми були буквально за 3 метри і набирали воду в басейн. Реально за пів хвилини. Ми тої комахи не бачили. Але одразу зрозуміли, що щось вжерло. Мала почала плакати, показувати на ручку в районі біцепсу. Одразу почало червоніти, з‘явилось три гульки, у двох з них були місця укусу. Мала плакала не довго. Добре, що подруга мала щось типу псило-бальзаму. Якусь лікарську мазь від укусів комах. Одразу показали, за пів години почервоніння зникло, залишились ці дві цятки. Десь за пів години-годинку мала заснула. До того бавилась як завше. А заснула так вперше. Вона в мене без грудей в принципі не засинає. Проспала під соснами десь годину, прокинулась вся гаряча. Під сонцем вона не була взагалі. Пішли додому, дала протиалергічне. Збила температуру, бо дуже горіла. Т навіть не міряла, було реально страшно. Пити перестала. Лишились тільки груди і чудовий апетит). Я залізла в інтернет і налякалась. Пишуть, що підвищення Т - це одна з ознак алергії. І що потім може бути гірше набагато, при наступних укусах. Цей момент мене найбільше напрягає. Що треба з собою мати на такий випадок? Є ще варіант, що якийсь вірус, але близького контакту не було, пару днів до того з’явились шмарклі. Але більш нічого. Короче, горіла до середини ночі, після нурофену в 3 ночі Т вже висока не підіймалась. Наміряла зранку 37,6 і пішли на море під сосни. На вечір дитина гонила, іла, пила. Протиалергічне ще дала 2 дні. Що то було? В когось були такі прояви алергії на укус комах-ос?
     
  10. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Rodionochka, ооо, яка знайома ситуація. Нашій малій було 2 роки, як ми відпочивали у Оміші. Одного ранку донька прокинулася із температурою і дуже сильно запухлим оком. Я подумала, що занесла руками інфекцію і почала крапати краплі протизапальні для очей, але за 3 дні припухлість не зменшилась, температура трималася. Місце укусу не було видно, через сильний набряк, одне очко не відкривалися зовсім. Я вже зібралася по страхівці іти в місцевий пункт. Але кума, що проживає у Боснії, сказала мені, щоб я приклала ромашку, типу компресів. Ми пішли у аптеку, ромашка без рецепту у хорватів. І попри крики малої почала робити їй компреси. І, о диво, набряк почав спадати просто на очах, і я побачила укус. Тоді підключила протиалергічне, загалом за 5 днів відкрилося око і спала температура.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    @Rodionochka, в нас було, у старшого, не знаю, що його вкусило, але нога розпухла, багряно-синюшне місце укусу і т 40. Кололи дексаметазон в лікарні.


    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    В нас вже за пів години все було ок, лише дві крапочки. Мене ось це насторожило. Бо якби є опухлість, затверденіння, то якось логічно.