алергія

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем айра, 19 Лютий 2009.

  1. analastanka

    analastanka тень на стене

    Відповідь: алергія

    А він вживає у селі якісь продукти, які не вживає у місті (домашнє молоко/сир/сметана, мед і т.д.)?

    Ще як варіант - реакція на опалення/продукти горіння
     
  2. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: алергія

    А яку у вас подушки? Якщо пуові, тоді їх заміна на синтипонові-силіконові поміняє на краще і без таблеток.
    Краще здати шкірні проби - вони точніше покажуть причину, бо гадати можна довго
     
  3. Avanturistka

    Avanturistka Well-Known Member

    Відповідь: алергія

    та ніби ні..

    мені сьогодні підказали, що то може бути реакція на чисте повітря. ніби у місті забрудене, а приїжджаючи у село ( там ніби чистіше повітря) - організм так реагує.
    але то все припущення.

    сказала чоловіку, сказав, що як лежав студентом у лікарні, то брали у нього з рук таку пробу.
    треба певно ще раз таке зробити

    дякую дівчатка за поради
     
  4. atena

    atena Active Member

    Відповідь: алергія

    А біля того села часом нема смітєзвалища?
    Знаю кількох людей в яких в Золочеві постійно нежить сильна починається і також зникає, коли звідти поїхати.
     
  5. cheLOVEchuk

    cheLOVEchuk New Member

    Відповідь: алергія

    я зараз вагітна,і в мене зараз алергія на шоколад а мені його так хочеться,що робити?
     
  6. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: алергія

    Змінила сережки з срібних на типу срібні, вуха нагнивають, чим мазати? Порадьте, в житті такого не було
     
  7. mitla

    mitla All You Need Is Love

    Відповідь: алергія

    А ви до того носили біжутерію? Все нормально було? Можливо у вас просто алегрія на все, крім золота і стрібла... Протирайте вуха перекисом водню або спиртом, і не носіть поки що сережок.
     
  8. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: алергія

     
  9. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: алергія

    Втішили вчора мого чоловіка , що у нього алергія на котячу шерсть... Почалося все з того, що десь у жовтні почало чоловіка ось дряпати в горлі, але казав, що не так як при хворому горлі , а нижче і цілий час то йому заважає, кашляє. І так час від часу до цієї пори. Думали, може кондиціонер? Бо на роботі є. Пішов по лікарях і направили його до алерголога. Взяли проби, позитивно тільки на шерсть... Ну але хіба може бути то дряпання в горлі від нашого кота, якщо їй вже 8 років і такого в чоловіка ніколи не було? Лікарка дала дуже мудру пораду, ну бо "алергія на шерсть і одному з трьох випадків призводить до астми"-позбутися кота. Такого робити ніхто ясно що не буде, бо киця то є наш член сім'ї, ані я, ані чоловік навіть думати про таке не буде. Але що можна робити? Як собі радити? Може то взагалі співпадіння і таки причина того горла в іншому, а та алергія може й є, але не проявляється? Чи може так на шерсть алергія появитися раптом?
     
  10. Osya

    Osya Active Member

    Відповідь: алергія

    В мене раптово виявилась алергія на кунжут, і в лікарів не змолга дізнатися чому :sad:. Хоч до цьго завжди їла булочки посипані конжутом.
     
  11. analastanka

    analastanka тень на стене

    Відповідь: алергія

    Дівчатка, куди/до кого можна звернутись, щоб подивились на предмет алергічного набряку, сьогодні-субота-неділя? Бажано, звичайно, щоб лікар був адекватний. Дякую!
     
  12. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: алергія

    Якщо алергія виявлена, та ще й почала проявлятись, то, на превеликий жаль, доводиться позбуватись джерела алергії. В мене так в дитинстві два рази собак віддавали і раз кота, виходу іншого не має :girl_cray:. Інакше, чим довший контакт тим гіршими стають прояви алергій - першіння горла, чхання, відчуття задишки та ін. (астма-то кінцевий рівень, але помалу і до того доходить з часом). Діти часто переростають алергії, але я так і не можу мати собаку (навіть в гостях де пес починаю сильно чхати, потім задишка, в цирку в дитинстві так розпчихалась від ведмедів і ін. звірів, що аж клоун копіював :girl_crazy:), пару місяців довелось пожити у квартирі де був песик - і алергія сильно загострилась, щодня брала антигістамінне, зявлявся бронхоспазм, бронхи стали ще чутливішими (на холод, побутову хімію, запахи). На котів вроді не реагую, але алергопроби показали що є позитивна реакція, тому не заводжу (від гріха подальше). Та у мене алергія є і на кліща пилового, на пилкові алергени рослин, на шерсть (майже на все виявили):girl_cray::girl_cray::girl_cray:, планую лікуватись в алерголога тепер.
     
  13. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: алергія

    ніяк - забрати кота і все вимити-вичистити від шерсті. наша кицька мешкала з нами років 6, літом в малої виявили алергію на котячу шерсть і пил(д-з : алергічний риніт), кота віддали, вологе прибирання тепер в мене по 2 рази на день, майже всі м"які іграшки повикидали, книги-речі перебрали, зводимо кільсть речей до мінімуму. для профілактики промивання носика Хьюмером.
     
  14. Fleur

    Fleur Well-Known Member

    Відповідь: алергія

    Так може, так само може і зникнути. Головне, щоб чоловік не прибирав лоток котика, а також не давав котику облизувати руки. Найбільше алергенів не у самій шерсті, а у виділеннях тварини ( кал, слина).
    Чоловіку варто поприймати ентеросорбенти, щоб звільнити організм від алергенів.
     
  15. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: алергія

    а хіба вони принесуть користь при алергії на кота? мені здається,що вони доцільніші при харчовій алергії:confused:
     
  16. Fleur

    Fleur Well-Known Member

    Відповідь: алергія

    Алерген він і у Африці алерген :girl_cool: . Будь-які алергічні прояви сигналізують про збій імунної системи, організм починає захищатись, тому що відчуває себе ослабленим.
    Маю власний досвід раптових алергій у дорослому віці ( харчові, на кота, пил і ще багато інших), в дитинстві не мала жодних алергій.
     
  17. Osya

    Osya Active Member

    Відповідь: алергія

    І що робите? Бо навіть незнаю що робити коли знову випадково зїм булочку на якій є конжут, лікарі нічого не казали, тільки казали уникати і попити ентеросорбенти.
    І чому алергія виникла?
     
  18. Lesya Vihot

    Lesya Vihot Well-Known Member

    Відповідь: алергія

    Співчуваю, але вихід тільки один ... В мене була аналогічна ситуація - виникла алергія на котячу шерсть в сина , кошачка ми також всі дуже любили , був як член сім"ї . Мені дуже важко далось це рішення , а ще важче сама передача кота ( віддала коліжанці ) , але виходу інакшого я не бачила , бо також діло могло закінчитись астмою . Це при тому, що з котами часто контактували, але алергії не було , а тут вона з' явилась .
     
  19. Vyruchalochka

    Vyruchalochka Member

    Відповідь: алергія

    Мамуся, отримала алергічний риніт на порох та пилок після 40років. Пішла мама до лікарів - ослаблена функція печінки спричинила алергію. Уже більше 10років має таку бяку, реально у нас лікарі не вміють з тим справлятися... Хоча десь читала про метод лікування - введення алергену мінімальними дозами, поступово збільшуючи дозу. Чи хтось читав відгуки про результативність такого лікування???
     
  20. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: алергія

    тут на форумі десь було, тільки не пам"ятаю в якій точно темці. Хтось з дівчат писав,що помічне:) хотіла малій таке робити, але така процедура робиться здається з 5 років,ми ще замалі.