алергія

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем айра, 19 Лютий 2009.

  1. Fleur

    Fleur Well-Known Member

    Відповідь: алергія

    коли алергічні напади були у вигляді набряку носоглотки зверталась до отоларинголога (вже писала у відповідній темі) робили припалювання у носі якимось препаратом, короткий час приймала антигістамінні таблетки, пила гомеопатичні ліки від нежиттю.
    Вже описувала, свій досвід, лікуванням у алерголога Бандрівської (нічим не допомогла, лишень залякувала перспективою астми). Теж саме було, коли виник дерматит (дерматолог наполягала на гормонотерапії, а все обійшлось гомеопатією) Головне підняти захисні сили організму (очистити кишківник, кров від алергенів). Моя причина була наслідком того, як мене усе дитинство загодовували антибіотиками.
    Лікування малими дозами алергену проходила, свій досвід описувала, нічого воно не допомогло. Може навіть зашкодити, якщо робити його у стані загострення.
     
  2. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: алергія

    Це називається АСІТ (алерген-специфічна імунотерапія). Допомагає далеко не всім, багатьом взагалі протипоказана.
    Як на мене, в цьому випадку найкраще- класична гомеопатія.
     
  3. OnceInParis

    OnceInParis Member

    Відповідь: алергія

    Дівчата, порадьте алерголога. Турбує червона пляма під оком, яка не сходить вже більше місяця. Аналіз на демодекс та грибок негативний. Дерматолог виписала таблетки, а також місцево гідрокортизонову мазь та метрогіл. "Грішила" на нову косметику - вже відмовилась від неї, але і далі ніяким кремом не можу користуватись. Хоча ніколи алергією не страждала. Вже потрошки пляма сходила, але мала температуру, пила багато чаю з медом - і ось знов дуже червона. Вчора випила тавегіл та біле вугілля. Якщо йти до лікаря, то скільки днів перед тим не приймати ніяких ліків? Хто може поділитися контактами толкового лікаря? Чи хтось був у міському алергологічному чентрі?
     
  4. Kom

    Kom Member

    Відповідь: алергія

    Якщо питайтеся про той що в поліклініці на Хімічній (93 кабінкт), то я була. Йшла до Карзової Олени Олексіївни, колись лежала в неї в лікарні на Ужгородській, її не було, то попала до Мушак Ірени Здеславівни. Молода лікарка, але сподобалася, надала хорошу консультацію. Я поавда як йшла, то мене вже менше висипало після уколів тавегілу, але призначила курсом таблетки і сорбент, то допомогла. Приємна лікарка
     
  5. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: алергія

    Алергія раптово початись може :girl_cray:, в мене на шерсть мого кота зявилась через 3 роки (ангора з сибірським), причому дуже жорстко, я навіть не могла перебувати в приміщеннях де був кіт, через 15 хв. нежить, очі плакали, свербіли, важко було дихати.
    Котів я дуже люблю, чоловік вичитав, що Британці вважаються найменш алергенними і ми взяли. Пройшло 8 років, як я почала "плакати" від котів, коли знову наважилась взяти кішку, спершу було не дуже комфортно, але якщо я не брала її на руки, мила руки, після того як погладила, не допускала до обличчя і мого ліжка, щоб мінімізувати контакт з шерстью, то ми нормально почали вживатись на одній території. Зараз я відчуваю, що набагато краще почала переносити котів і не так гостро на них реагувати. Маю підозру, що ступінь реакції в мене залежить від породи.
    Мінімізуйте контакт з шерстю, я постійно мию руки і обличчя, мені це дуже допомагає, навіть коли я вже відчуваю, що занадто наспілкувалась з котом. Вологими руками ретельно чищу одяг від шерсті. Це допомагає обійтись без ліків
     
  6. Mirand

    Mirand New Member

    Відповідь: алергія

    Всем привет. А я вот всю жизнь тихо хихикала со своей подружки, у которой аллергия на все что только можно. И вот дохихикалась. Сделала аллергопробы, но еще сложно удержаться от всего что в списке. Девочки, миленькие, кто знает какие-то мази, кремы, чтобы снять аллергическое раздражение и зуд?
     
  7. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: алергія

    феністил може, але моя порада, зверніться до лікаря, бо кожен випадок унікальний, що допомагає одним може не підійти іншим
     
  8. RedApple

    RedApple New Member

    Відповідь: алергія

    менi допомiг фiзiогель ,знiмає свербiж i заспокоює шкiру, але краще до лiкаря, вiн i порадить,що краще у вашому випадку.
     
  9. Mirand

    Mirand New Member

    Відповідь: алергія

    Дякую, звичайно Ви праві. Нажаль, через ритм сучасного життя дуже важко приділяти собі достатню кількість часу, тому на шляху до лікаря і вирішила звернутись до людей :) В будь-якому випадку додаткові думки на тему не зашкодять :)
     
  10. Mil

    Mil New Member

    Відповідь: алергія

    Ой, як я тебе розумію. Я от зі стажем алергік, вже не смішно навіть. Але в цілому, не опускай руки, є безліч засобів, для таких красунь як ми :) Життя продовжується!
     
  11. Mirand

    Mirand New Member

    Відповідь: алергія

    Та я понимаю, но может что конкретное подскажете? Чтоб наверняка так сказать :girl_emo:
     
  12. analastanka

    analastanka тень на стене

    Відповідь: алергія

    Так это настолько индивидуально, что "подсказать" то, что подействует именно на вас - нереально.

    Со своей стороны могу посоветовать проколоть глюконат кальция - самое безвредное из всех "антигистаминных", минимальные противопоказания к применению (но тоже есть) и довольно действенное. А вот чем лучше мазать - это только "методом тыка", увы.
     
  13. Mirand

    Mirand New Member

    Відповідь: алергія

    Ага, ок, спасиб :) Метод "тыка" по прежнему один из самых распространенных)))
     
  14. Mil

    Mil New Member

    Відповідь: алергія

    Спробуйте крем дермалекс. Це, як на мене, безпечний і ефективний засіб без гормонів. З власного досвіду можу також сказати, що крем не тільки чудово заспокоює поточні запалення, а і значно полегшує наступні прояви дерматиту (алергії). Але звичайно треба проконсультуватись з лікарем.
     
  15. Mirand

    Mirand New Member

    Відповідь: алергія

    О спасибо. Я конечно понимаю, что тут уже все индивидуально, но все равно спасибо огромное. А вот как его можно наносить прям сразу на раздраженные участки? Он быстро впитывается?
     
  16. Mil

    Mil New Member

    Відповідь: алергія

    Да, конечно, дермалекс этот можно сразу наносить на раздраженные участки кожи. Он быстро впитывается и снимает неприятные сиптомы. Из личного опыта скажу даже, что и дальнейшие обострения проходят не так остро. Так что очень рекомендую просто держать под рукой всегда.
     
  17. Mirand

    Mirand New Member

    Відповідь: алергія

    Ой, дякую, обов'язково спробую цей крем. А то багато хто пише, що результати клінічно доведені, а як до справи то пшик. Дякую вам.
     
  18. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Відповідь: алергія

    Дівчата, може хто стикався і знає що робити: у мене завжди як на морі - висипка типу кропивянки, по шиї, грудях. Десь на 2-3й день появляється і добрих 3 дні тримає. То я при цьому неможу ні на сонці бути, як з води вилажу, то відразу все пече-коле-свербить... сказитися можна :girl_cray:
    Вже купляла собі різні таблетки від алергії, пила їх там, потім вже почала пити перед виїздом на море. Але то все нічого не дає. Воно всерівно своїх 3-4 дні мене мордує. Минулого літа вже купляла дорогий крем від сонця - Ля Рош, але і він від того не захищає. Шо воно таке?
     
  19. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: алергія

    дівчата чи спастить від тої сезонної респіраторної алергії? бо не дає нічого робити, очі сльозяться, з носа тече до неможливості (то не мені, тому сумсності з ГВ непотрібно)
     
  20. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: алергія

    Можу порадити таке (те що мені допомагало, а я з алергією добре знайома): 1 раз в день таблетку "Еріус" (або дешевший аналог "Едем" - то препарати третього покоління, не викликають сонливості, менше побічних дій), або можна "Фексофаст", інші не такі дієві. А у ніс пшикати спрей "Аваміс" (по інструкції), має точно допомогти. Очі мене ніколи не свербіли, але якщо треба то є краплі від алергії ля очей, наприклад "Опатанол". Ще є серйозніший препарат для довготривалого прийому від алергій Сингуляр, але то треба щоб вже лікар призначав, його я не приймала. Всі інші гомеопатичні крапельки-зілля-вітаміни-трави-кальцій переважно не допомагають, можуть зробити симптоми алергії ще гіршими. Добре трохи поголодати, хоча б на дієті побути, прогнати паразитів (якщо є), і головне, не нервуватись, стрес любить провокувати і посилювати алергію. І ще дуже важливо, уникати свої алергени (якщо на цвітіння - часто ходіть в душ, щоб змити пилок, промивайти ніс соляним розчином ("Аквамаріс", трохи гірше мені був "Х'юмер", якщо на якусь побутову хімію, запах, тварин - радикально старайтесь того уникати, щоб не викликати собі зайвих клопотів))
     
    Останнє редагування: 8 Червень 2014