алергія

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем айра, 19 Лютий 2009.

  1. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: алергія

    алергія на сонце - це теж одна зі складових моєї алергії, найнеприємніша,я б сказала.... :sad:
     
  2. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: алергія

    В мене таке буває на перше весняне сонце. Тобто, коли виходжу на вулицю вже на короткий рукав, то з'являється кропивниця на руках в деяких місцях від тильної сторони долонь і до локтя. То я інколи вже перед виходом змащую руки кремом від сонця. Триває цей процес у мене до місяця. Але що цікаво: коли їдемо на море (а кропивниця ще все є), то там той процес відразу завершується і я абсолютно спокійно загораю.
     
  3. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: алергія

    Накінець то дійшла до алерголога!!! В медінституті
    , лікар питає, чи довго в мене лергічний риніт, я кажу що років з 12, а вона каже, то Вам напевно подобається ходити і шмаркати, якщо аж зараз дойшли до лікаря дойшли. :)
    Записалась на проби через два тижні. До того неможна пити ліків від алергії, виписали якийсь спрей, а воно холєра 200 грн коштує. Здам проби і на що зреагує від того будуть лікувати. Може якараз ця весна пройде без розпухшого носа і сліз.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: алергія

    А до кого, якщо не секрет, ходили? може до доктор Чоп'як? чи до когось з її кафедри?
     
  5. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: алергія

    Бандрівська Анізія по-батькові непамятаю. Приймає на Некрасова.
     
  6. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: алергія

    в мене з алергологами і пульмонологами окрема історія була, може комусь буде корисною в плані довіри до лікарів:
    Через рік після народження сина, я пішла лікувати досить велику ерозію, одним словом мала трохи гінекологічних проблем, в кінцевому результаті, все майже вилікувалося, за винятком чогось там "якогось", на що лікар виписав мені гормональні контрацептиви, мовляв, і "те" долікується, і захист будеш мати. Два роки поспіль я приймала ті контрацептиви, і наче "те долікуєш" вже долікувалося, а гормонів я не надто прагнула пити, почала задумуватися щоб кинути, але перше думаю піду до лікаря. З тими вибираннями часу коли ж то піти до лікаря в якусь з ночей в мене виник!!!! раптово!!! приступ астми!!!, якої в мене в житті не було:8:. Проблема відвідин гінеколога пішла на другий план. Я звернулася до пульмонолога, де виявляється, що в мене астма!!! Усі проби легень це підтвердили:umbrage: В перше виявлена, рецедивуюча і це при тому що в родині нема астматиків. Написали мені купу сильних ліків від астми, залишилося здати алергопроби і з"ясувати що провокує приступи. І на моє велике здивування після 20-ти проб не виявлено жодного алергену, окрім гістаміну (білок в організмі людини). Добра тьотя лікар яка робила проби написала незважаючи на це, в моїй карточці діагноз - антонічна (чи ака там, бо почер неясний) бронхіальна астма. Виписала купу дорогих і важкоастматичних "бульбуляторів" і відправила лікуватися. Я звісно тих ліків не купила, і для початку вирішила все-таки зрозуміти, від чого ж мене дусить кожної ночі. Згорнула усі килими, перемила все і перепрала, провітрювала цілими днями вікна, було на вулиці свіжо, бо то осінь починалася, падали дощі. Приступи тривали з два тижні, вже навіть вдень часом були, і я тоді вирішила, що пора оздоровити не тільки побут а й організм, перше, що мені заважало то ті контрацептиви, прочитала побічні ефекти і оторопіла - мій побічний ефект там як бик прописаний - задуха. Викинула я ліки навіть не ішовши до гінеколога на чергову провірку, те "щось" там ще час від часу поболювало, а через рік на прийомі в іншого дізналася, що те "щось" є у всіх і це нічого страшного, принаймній це не смертельно. Вже через місяць приступи майже припинилися, правда разом з цією алергією на гормональні виникла алергія на хом"яків (на котів і псів все ок) які в мене тоді були, довелось їх віддати.
    Після цього випадку я зі страхом думаю, а що ж було б, якби я, так і не прочитала тої інструкції, якби я почала вживати ті сильні ліки для астматиків. Невже лікарю зі стажем, який роками ставить діагнози астма, важко запитати пацієнта чи він не приймає якісь ліки? Це якби не здоровий глузд, я б зараз астматиком зі стажем була. Тому висновок один, який раджу всім: лікарям довіряй, але перш ніж йти до лікаря треба спробувати самому розібратися в тому що з тобою є, бо як я вже потім читала, приступи задухи можуть викликати навіть банальні дитячі гострики, а алергологи навіть не здогадуються направити на здачу відповідних аналізів і роблять маленьких 2-3 річних діток астматиками на все життя!!!
     
    • Подобається Подобається x 10
  7. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: алергія

    +100!І перш ніж приймати те ,що лікар прописав ,ще як мінімум до одного двох ІНШИХ ЛІКАРІВ завітати..:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: алергія

    Ну ось зробила я проби на побутові алергени - виявилось в мене алегрія на те, що я за свої 28 років і сама знала - котяча шерсть, пух і пір'я, цитрусові і два види порохів, в кожному окрема назва кліща на латині який і винен у моїх муках:xaxa: А найбільше мене розсмішило що вони роблять проби на визначення чи немає алегрії на .... лупу коня :xaxa: :xaxa: :xaxa: я як собі уявила як це нюхати конячу перхоть:bad:
    Видали мені 5 баночок і я тепер мушу колотись тими алергенами по наростаючій з 0.1 мл до 0.8 мл. На вихідні поїхали відпочивати і я взяла це все з собою, вкололась і викинула шприц. Покоївка як прибирала номер напевно побачила шприц, бо як я зайшла в номер почула : а в 12 номері якісь наркомани:8:
     
    Останнє редагування: 18 Травень 2009
    • Подобається Подобається x 6
  9. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: алергія

    Кажуть то найкращий алерголог. Я до неї не змогла попасти, бо черги весь час дуже великі, то в сусідній кабінет зайшла, там Роман..... (далі не памятаю), щоб проби зробити, хорошо лікаря не треба, бо вони через Синево роблять, а вже з лікуванням до неї треба йти.
     
  10. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: алергія

    Я потрапила з другого разу і мене записали на проби. Перед пробами 2 тижні неможна приймати антигістамінні препарати. Проби робила її медсестра відразу на місці - царапинки на руках і чекати 15 хв. Далі приходить Анізія Зеновївна і дивится які подряпини почервоніли, визначає що це за алерген і розписує лікування.
    А с Синево я робила - там здають кров і тобі дають загальну панель на що в тебе алергія, а шкірні проби показують конкретно на що саме.
     
  11. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: алергія

    А скільки коштують ті шкірні проби?
     
  12. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: алергія

    Самі проби 55 грн, коли визначать на що алергія, дають вводити підшкірно алергени. То 5 баночок тих алергенів 220 грн.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: алергія

    Дякую за інформацію. В мене алергія вже третій рік, скоріш за все на цвіт якихось рослин. А ті проби треба робити під час алергії, чи можна після/до
     
  14. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: алергія

    На будь-який пилок треба робити наприкінці жовтня-в листопаді, коли вже все відцвіло. Я також буду робити проби, бо маю алергію на пилок. Може там побачимось :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: алергія

    Ближче до осені домовимось. А як зараз боротись з тою алергією? Бо я пчихаю, очі червоні:8:
     
  16. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: алергія

    Я 5 років пила і пшикала все, що рекламували, не допомагало. Зараз мені виписали пшикалку Назонекс і таблетки еріус, але воно дороге, як холера, пшикалка 190 грн! а таблетки 80, зате дію помітно. Запишіться на прийом, вона вам випише препарати, щоб зняти симптоми і скаже коли прийти на проби.
     
  17. Nasty

    Nasty Well-Known Member

    Відповідь: алергія

    Щодо алергії на сонце... є такий нехитрий народний спосіб. Точно всім можна і гірше не буде. Вугілля попити. Ну або сорбенти інші (але якісні треба вибирати). знайома розповіла У неї була алергія на сонце. Страшні пухирі і говорять, що це не лікується. З'ясувалося, що лікується, але довго.. активованим вугіллям. Треба приймати вугілля двічі в день натщесерце з ранку, і перед сном через дві години після їжи, щоб теж було на голодний шлунок. Приймати вугілля потрібне багато. вона розгризала по 10 пігулок за раз Вугілля адсорбує на себе весь бруд, слиз, шлаки. Вона щодня приймала, рік десь. Проте вже цбого року була у Туреччині і, каже, нападів не було. Подивимость, що далі буде. Вона продовжує приймати. До речі, зараз, каже, є якесь біле вугілля, то його треба менше, їй лікар порадив.
    Але мені якось дивно щодо білого… біле вугілля, це як вегетаріанське м’ясо:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. DolceVita

    DolceVita Well-Known Member

    Відповідь: алергія

    Дівчатонька ми на ГВ в мене алергія на тополиний пух,а від алергії для кормящіх нічого нема. Лікарка з поліклініки сказала попити Еріус,але і так є протипокази...
    Можливо хтось щось знає що робити в таких випадках і до кого звернутися?
     
  19. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: алергія

    дівчатка,а реально ті проби і наступне лікування дають якісь гарантії???
    що кажуть лікарі, можна позбутись цього раз і назавжди???
    помічаю,що інколи пчихаю з малою "в унісон", невже і їй передалось...
     
  20. Mandarynka

    Mandarynka Well-Known Member

    Відповідь: алергія

    а розкажіть мені, нетямущій, як то ті проби роблять????:girl_crazy:то шось болісне???