алергія

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем айра, 19 Лютий 2009.

  1. Mandarynka

    Mandarynka Well-Known Member

    Відповідь: алергія

    До речі, зараз, каже, є якесь біле вугілля, то його треба менше, їй лікар порадив.
    Але мені якось дивно щодо білого… біле вугілля, це як вегетаріанське м’ясо:xaxa:[/QUOTE]

    тпк-так, є таке - я його приймала коли мала якусь теж невідому висипку на руках - то мені правда дерматолог призначала!!!таблетки дієві:girl_claping:, але й дорожчі за звичайне вугілля
     
  2. ludmila

    ludmila Member

    Відповідь: алергія

    Я робила алергологічні проби в міському алергологічному кабінеті за адресою: вул.Лемківська,28 тел.252-45-26.
    А самі проби не болять. Вздовж передпліччя наносять крапельками алергени побутової, епідермальної, пилкової групи, а потім на місці нанесення легенько подряпують шкіру, через 20 хв. спостерігають за реакцією, от і все...
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Хомуся

    Хомуся Well-Known Member

    Відповідь: алергія

    Не знаю , я в Синево робила дитині загальну панель , то показало на що саме є алергія і її рівень ( там шкала від 0 до 5 чи 6). Лікар на Орлика сказала що цього достатньо. Правда перед цим миздавали ще на алергопроби lgE (але він власне і визначає лише рівень алергізації організму).
     
  4. Жемчужинка

    Жемчужинка Well-Known Member

    Відповідь: алергія

    А вугілля можна пити без призначення лікаря?Я маю на увазі в великих кількостях.Воно не шкодить?Чи,все ж таки,треба порадитися з лікарем?
     
  5. Malva

    Malva Member

    Відповідь: алергія

    Мда....Бачу я не одна така, яка вперше за своє життя відчуває на собі "прелєсті" алергії. І то ні з того, ні з сього. Реально, просинаюсь в понеділок і відчуваю свербіж на ногах, дивлюсь - а вони покриті рожевими пухирцями, ніби обпеклась кропивою. Я була просто в шоці! Вже три дні та висипка(підозрюю, кропивниця) з'являється зранку і вечером.
    Завтра піду до алерголога. Заодно спитаю за вугілля :)
     
  6. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: алергія

    А я ось на вихідних вирішила сфоткатися в Карпатах коло копички сіна, результат був через пару хвилин. Мій алергічний організм відреагував на сіно миттєво. Раніше такого не було. Цікаво, чого б це?
     
  7. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Відповідь: алергія

    А вугілля можна пити без призначення лікаря?Я маю на увазі в великих кількостях.Воно не шкодить?Чи,все ж таки,треба порадитися з лікарем?


    мене теж таке питання турбує. здається, від такої кількості вугілля може розвинутись дисбактеріоз, а ще подразнюється слизова шлунку. сама давненько вже страждаю алергічною кропивницею. знаю лише, що на левоміцитин. ін. алергени невідомі. рятуюсь лоратидином, цетрином, мазями,якщо сильний свербіж
     
  8. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: алергія

    А мене ні з того ні з сього обсипало червоними(більше рожеві) маленькими плямками!!:girl_cray: Не свербить, не припухле, просто плямки! Всюди, але купками, на руках, з внутрішнього боку, на животі, на шиї і до грудей, і на ногах...:girl_sad: Пішла до дерматолога. Він сказав, напевно алергія. Але на що, і як чого, не сказав. Виписав таблетки від алергії і якусь бовтянку, маститися нею щогодини... Вже третій день мащу, нічого не їм, крім гречки на олії, рису, а воно не проходить!!:girl_cray::girl_cray::girl_cray: Алергії такої ніколи не було. Я пила перед тим антибіотики 9 днів, бо мні робили маленьку операцію, удаляли зуб мудрості. Але антибіотики я кинула пити в суботу, а оце з'явилося в середу, через 4 дні... Може хтось з таким стикався? Що то зі мною? Чому воно не проходить??:girl_cray:
     
  9. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: алергія

    може бути реакція на антибіотики, попийте ще біфідумбактерин і води чистої багато пийте, організм очиститься сам, на якийсь час не тріться мочалками, простий душ з милом.
    все пройде, не панікуйте, організму потрібен час щоб очиститися.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Відповідь: алергія

    Завжди була схильною до алергії.Дуже реагую на запахи,починається кашель.Переконалася:Якщо мені не подобається запах продукту,мені його їсти не можна--висипка гарантована 100%.Була у мене весняна алергія(на що невідомо).Проявлялась вона так:Почухалось,прищик,водичка,ранка,причому висипка була до колін.Виглядало жахливо,а моди на штани тоді не було.Вечером починався такий свербіж,що здавалося,що пече вогнем.Она знайома порадила мені робити обклади з суниць.Я здивувалась,але простудіювала відповідну літературу і ризикнула спробувати.Відразу пропав свербіж,почали заживати ранки,а згодом і щезли.На другу весну висипка була значно менша,а третій рік щезла зовсім.:girl_in_love::girl_crazy::girl_claping:
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: алергія

    Я таке переживаю, точніше пережила практично. Була в гостях і теж опсипало. Ніби і нічого такого не їла. В них сусідка лікар-терапевт, прийшла, подивилась. Сказала алергія, але не харчова. От я помилась господарським милом і до вечора уже був замітний результат. А на сьогодні тільки ще на ногах замітно, а на руках і животі і сліду не має.
    Рекомендую і вам. Принаймі не зашкодить. Тільки мило беріть справжнє господарське, намиліть і потримайте трохи на тілі.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. дашулька

    дашулька Well-Known Member

    Відповідь: алергія

    А я все життя маю алергію на метал-обсипає і зудить страшено.Так приходиться не носити взагалі біжутерії та взагалі хоч щось на шиї,на внутрішні гудзики та зовнішні на штанах нашиваю тканину...короче весело...Пробувала ходити по лікарях та все марно...Що поробиш? і з тим можна жити.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: алергія

    дивина тай годі.
    вділа я нині колготи капронові, такі світло бежові, Пройшла я в тих колготах метрів 50 і чую шось мене ноги сверблять, ну думаю шо від незвички і йду собі дальше.А йти мені тра було як від Оперного до Данила Галицького. На половині дороги я зрозуміла шо шось не так. Свербіж була не просто сильна, а жахлива і пекла. Я зайшла в якийсь під*їзд шоб зняти то ті трикляті колготи і о ЖАХ, мої лапи червоні, ніби обшпарені. Колготи я знімала дуже швидко і мені було обсолютно байдуже як мешти будуть дивитися взутими на босу червонезну ногу.
    шо то таке було? в когось таке було?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: алергія

    в мене колись було подібне, то неякісні кологотки, в мене було то на капрони в кадратовій коробочці, куплені на Стрийському базарі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: алергія

    Мені лікар виписав якусь бовтянку, таку білу як вапно... І сказав взагалі не митися, а маститися нею щогодини!! От я сиджу вдома, вся біла, руки мию тільки господарським милом...Сьогодні вже ніби покращення є, бо зранку я все-таки помилася вся,господарським милом :) ,а то така біла була, як стіна і не видно , чи є ще щось , чи нема.. То вже ніби менше, ще на ногах є... І на шиї... Мені лікар за господарське мило теж казав, тільки мав на увазі, щоб я всі речі, які будуть торкатися тіла перепрала милом. І їм тільки каші на олії і яблука. Все решта не можна... Ну нічого, це можна сприймати як дієту.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: алергія

    Але ж від чого та алергія береться, тим більше якщо не харчова? То яка тоді? бо я вже кілька днів у здогодках, хгадую все, що їла, що робила. Ну не згадую нічого такого. День перед тим я взагалі вдома сиділа цілий день:confused:
     
  17. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: алергія

    Лікарка пояснювала, та незнаю чи правильно перекажу. Вона сказала це повітряна і скоріш за все опікова. Може торкнулась якоїсь рослини чи щось таке. Теж рекомендувала якусь мастичку, та потім передумала і сказала не треба.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: алергія

    Скажіть, хто знає, до неї можна просто так з вулиці приходити? І якщо можна, скажіть точніше де то саме на Некрасова? Бо мені треба нового алерголога шукати, замахалась вже той цетрин ковтати:girl_cray:
     
  19. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: алергія

    На Некрасова 4 є ізотопна Лабораторія, за нею є обласна консультативна поліклініка( багатоповерхова будівля, новіша за інші) , в цій поліклініці на 1 -му поверсі є кабінет алерголога (13 чи 14). Можна прийти з вулиці, бо лікар Бандрівська Анізія Зіновївна - дуже приємна жіночка, тільки приймає до 13.00 год і в неї завжди черга, так що запасіться терпінням.
    Я в кінці жовтня іду до неї здавати проби на пилок, можу взяти Вас з собою :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: алергія

    їх хіба не зимою здають???

    а у нас булв гострий токсико-алергічний дерматит ............. від глистів
     
    • Подобається Подобається x 3