алергія

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем айра, 19 Лютий 2009.

  1. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: алергія

     
    • Подобається Подобається x 1
  2. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: алергія

    плини до миття посуду, пральний порошок, кондиціонер для білизни, дезодоранти, креми для тіла, пінки та гелі для душу, синтетичний одяг, список можна продовжувати до безкінечності, залежить від обставин в яких проявилася і умов в яких проживає ваше тіло... ба, навіть від глистів, отакої! Підозрюю, що не лише й від них...
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. VIKI

    VIKI Well-Known Member

    Відповідь: алергія

    Приєднуюсь до dieSonne, от скажімо пральний порошок, він повністю не вимивається з одягу, і на ньому залишається деяка мізерна кількість ПАР (поверхневоактивних речовин), і нею можна б було знехтувати, але ми постійно носимо одяг, постійно спимо на простирадлах... і кількість ПАР, які контактують з нашим тілом вже не є такой неймовірно малою. В кого організм сильний, тому це до лампочки, а у кого захист не дуже - можуть початись алергії, тощо.

    Дакож не припустимим для алергів є використання аерозольних освіжувачів повітря, і усієї решти хімії, яка розпилюється чи активно випаровується.
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: алергія

    В мене теж саме. Від металевих гудзиків на штанах алергія, кульчики взагалі носити не можу ніякі, навіть золоті, (максимум 2 години і починає пекти, червоніти і якщо не зняти, то до вечора загнояться). А от кольца і ланцюжок можу носити. І, що саме цікавіше, цього вього в мене не було, зявилося після вагітності.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: алергія

    у сашки волосоголовці - вони з присосками. присосались в кишечнику і пускають токсини. а виглядає як харчова алергія з інтоксикацією
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: алергія

    Візміть!!!! Буде дуже вдячна!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: алергія

    Якраз про ту всю хімію йшла передача по СТБ. Це жах. Я перевірила всю хату,фосфатів не виявила тільки в італійському гелі до прання. З перестраху накупила господарського мила і ним мию тепер посуд...називається згадала, а ще колись моя викладачка з дерматовенерології радила користуватись тільки ним. Отаке то:girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. VIKI

    VIKI Well-Known Member

    Відповідь: алергія

    А ще, дуже багато фосфатів в таблетках для посудомийних машинок, і мабуть в солі для них теж вони є :girl_mad:.
     
  9. Lianna

    Lianna Active Member

    Відповідь: алергія

    дівчата, у когось є алергія на амброзію? порадьте як з неї боротися? коли вона цвіте-я просто помираю від нежеті.
     
  10. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: алергія

    Пилок амброзії і полину найсильніші алергени. Як боротись? Здати проби в алерголога, отримати алергени і інструкцію як їх вводити і проколоти курсом. Усі протиалергенні препарати полегшують симптоми а не саму причину, і викликають привикання. Алергія (сінна лихоманка) може переростати в астму, тому треба лікувати.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Відповідь: алергія

    Маю алергію на деякі миючі засоби,наприклад на плин до миття вікон,плини до миття плити газової,плини до миття ванн і т. д.Субота для мене судний день,бо цілий тиждень днями на роботі,рано йду,ввечері приходжу.А в суботу вдень,як побачу ту чистоту....пПробую шукати альтернативні засоби,наприклад,дитячі вологі серветки чудово справляються з брудом на кухні(з чого ж вони тоді зроблені??????????).
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: алергія

    І не до весни, а до кінця наступного тижня. Хто хотів іти зі мною на проби? Якщо здавати проби на пилок то треба завтра -післязавтра, щоб закінчити курс до появи пилку.
     
  13. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: алергія

    Всім привіт!!!Хтось ще знає якогось алерголога крім Бандрівської.Бо вже замучилась з тим чуханням носа,вух.
     
  14. kukusya

    kukusya Well-Known Member

    Відповідь: алергія

    Мала алергію колись ще в класі 5-6,і ось вона знову проявилась на сонце!Ще весною під перші промені на відкритих ділянках,де не бувало сонечка за зиму,обсипало страшною кропив"янкою, так само за два-три дні сходило і шкіра нормально загорала і так по всьому тілі, при поступовому оголені.Дуже не зручно,спасаюсь едемом.Можливо не вистачає якихось вітамінів,або як тут вже писали від печінки.Трохи пила ентеросгель.Нізвідки прийшло і тудаж пішло!Дуже надіюсь на наступний рік такого вже небуде!
     
  15. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: алергія

    На Ужгородській є ціле алергологічне відділення. Ще є алергологи в діагностичному центрі Медінституту. Але когось конкретного порадити не можу.
     
  16. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: алергія

    професор Чопяк
    на Орлика - професор Беш, доцент Луговський
    в Сокільниках - ціле відділення, зв від-ням - Томенко, непогані відгуки про Ярину Зайченко
     
  17. Fleur

    Fleur Well-Known Member

    Відповідь: алергія

    А вона дорослих лікує?
    Маю досвід лікування у Бандрівської , так як довіряти їй не можу шукаю нормального лікаря, який би шукав причину, а не лікував наслідки. (Зробила алергопроби , результат маю 23 харчових алергії, 7 побутових, та ще кілька на медичні препарати. Купила інєкції алергенів проколола майже увесь курс, а потім нати вам сюрприз виявляється ті уколи були тільки від алергії на кота та вівцю. Заплатила за них 320 грн і ще 80 грн. Найгірше, що лікар уникає відповідей на запитання , каже що єдина причина моїх алергій це спадковість :) при тому вона не питала чи мають якісь алергії мої батьки, а вони не хворіють на алергії. В дитинстві мене такожне було алергічних проявів. І ще, вона мені виписує кожного разу гормональні спреї , на мої запитання навіщо вони?, коли в мене нема навіть нежитю? відповідає що для профілактики. Я не готова для профілаткики застосовувати гормони!
     
  18. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: алергія

    приватно так
     
  19. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: алергія

    Я до Беш зверталась років десь 4-5 тому, в сина були напади астми вночі, алергопроби зробили, алергія на пір'я, домашній пил,котячу, собачу шерсть, цитрусові. Поміняли всю постіль на силіконову, кота і собаки в нас і не було, викинули килими, вимили і пропилососили все, що можливо - результату не було. Обстежились на глисти - чисто. Беш запропонувала гормони в інгаляторі, бо цетиризин, лоратадин, діазолін, тайленол не допомагали. Я від такого лікування відмовилась, одна знайома лікарка порадила зробити посів калу на дисбактеріоз. Зробили в дитячій Чорнобильській лікарні, висіяли дизентерійну паличку і стафілокок. Пролікувались, стало краще. Тоді попили ентеросгель, десь 10 днів, потім краплі Алергіл, вони на травах, пили довго, десь півроку, також порошок з яєчної шкаралупи, погашеної лимонним соком ( приймає його і досі, через день, ввечері ). Нападів астми немає вже 4 роки. Часом починається нежить і чхання зранку, тоді знову приймає Алергіл 1-2- тижні, і все проходить. А так "сиділи" б на гормонах і невідомо, що було б зараз. До Беш більше не звертались, десь в той же час були в обл. дит.алерголога Задворної в Чорноб. лікарні, пропонувала ті ж гормони.
     
  20. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: алергія

    Хтось щось чув про алерголога на Хімічній Карзову Олену?