алергія

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем айра, 19 Лютий 2009.

  1. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Відповідь: алергія

    Я їздила до алерголога в Медінститут, Анізії Зіновіївни. Жіночка досить специфічна, але спеціаліст хороший.
     
  2. Melinda

    Melinda Active Member

    Відповідь: алергія

    А в мене алергія на туші і олівці, але не всі, а фірми АVON :girl_smile::girl_impossible::girl_mad:
     
  3. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: алергія

    маю алегрію на шоколад, мандарини-апельсини, шампанське і червону ікру... можу лише дуже трошка зїсти... чуть більше і я вся червона і чухаюсь...

    а тепер уявіть мій Новий рік з шампанським, ікрою,мандаринками і цукорками повсюду:connie_pull-pigtail
     
  4. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: алергія

    А як ви про це дізнались?
     
  5. talja

    talja Member

    Відповідь: алергія

    Це наступне що вони зазвичай пропонують якщо вже не знають що давати, ще переконують що нічого страшного що інші країни вже давно до цього відносяться нормально. Просто знають що це допоможе в даній ситуації а що далі ніхто не знає! Малій сусідки також ніби нічого не допомагало, лікувались в однієї лікарки не алерголога, проби не здавали ну і вона їй призначила гормон за кілька разів все в нормі, а от я так боюсь намагаюсь також шукати щось інше. Хоча знайома лікарка казала що коли швидка приїздить на виклик то вводять в таких ситуаціях маленьку дозу гормону, щоб зняти спазм щоб дитина не задихнулась!
    От в мене кілька років тому була алергія, така висипка що переходила по різних докторах, одні направляли до інших а ті кликали колег своїх і ті доценти хіба фотографували і тільки кивали головами бо не мали що сказати не те щоб діагноз поставити і лікування призначити. За пів року пройшла сама по собі ,бо мені тоді набридло ходити щоб тільки тебе всі розглядали! От тоді вперше конкретно розчарувалась у нашій медицині.
     
  6. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: алергія

    у мене теж, правда від помад ніби нічого не помічала, але взагалі перестала купувати звідти щось.
    а ще я в шафі складаю, постіль міняю, вишиваю у хірургічній масці, як не вдягну, то пігулки мус поїсти, з"явилось у 22 роки то "щастя" :sad:
     
  7. Fleur

    Fleur Well-Known Member

    Відповідь: алергія

    Це з'ясувалось, коли я купувала останню ампулу, не було в наявності третього компоненту ( алергену пилового кліща). Я запитувала у Анізії Зіновіївни про лікування і що разу нова відповідь. Остання відповідь була така: "Харчова алергія лікується тільки відмовою від продукту який провокує алергію."
    Ще одна новина, алергія проявляється тільки кашлем та нежиттю, а виписання це не є прояв алергії :connie_pull-pigtail я в шоці після таких відповідей.
    Два тижні тому, хотіла зробити проби на пилок трав і дерев. Прийшла, відстояла в черзі 2 години, з'ясувалось на проби потрібно записуватись за тиждень. Запиталась про ціну, у відповідь довго пауза. Ціна 60 гривень, але ми не можемо просто робити проби , мусите купити ліки на 300 гривень..... Якщо в мене не виявиться алергії на жодну і з трав? Пауза ..... :wacko1:
    Це була наша остання зустріч, довіри не залишилось.
     
  8. Відповідь: алергія

    у мене з приходом цьогорічної зими появилася алергія на холод. Все обличчя покривалось кропивянкою.Я пропила курс таблеток (цитрин), такого ЖАХУ як у перші дні вже нема. А зараз просто все обличчя покривається червоними плямами-прищами(( Що робити?:girl_sad:
     
  9. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: алергія

    я би також була в шоці, але маю давно алергію на томати та побутову хімію, то в мене вона проявляється виключно закладенням носа і сильним бронхоспазмом. І я це знала не завжди, і тому думала, що не маю алергії. І лікую я це виключно вентоліном разово і свіжим повітрям, ну і + відмова від помідорової зупки чи томатного соку (мої найулюбленіші продукти) на певний період. Часом можу діазолін ще випити, це коли генеральне прибирання і хоч не хоч чогось та й таки нанюхаєшся :)
     
  10. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: алергія

    в дитинстві сильно отравилась суницями.просто на очах все пухло + дикий свербіж.
    мене тоді антигістамінами вернули до життя. але полуниці-суниці досі не їм
     
  11. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: алергія

    а мою малечу поставили на облік алерголога через часті висипання, здали кров на алергопроби і виявилось що в неї є алергія на коров. молоко, а я давала і не помічала нічого особливого, зараз лише кисломолочне, і не їсть заборонених продуктів, а на личку вічно десь щось висипе :sad:.
     
  12. Vegas

    Vegas Well-Known Member

    Відповідь: алергія

    Після вчора в школі вчителька робила сніговики (клеїла Суперклеєм поліестер до жестяної банки) для 20 дітей. В класі сморід невиносимий. Так от вчора у дитини почався частий кашель. Робили інгаляції. Тепер лікуємось. :girl_sad:
     
  13. Sisel

    Sisel New Member

    Відповідь: алергія

    А в мене алергія на деяку косметику і і побутову хімі. Одного разу перед Пасхою після митя вікон в мене все обличчя і шия покрилося ранами такі як опіки. Дуже хороший спеціаліст професор Лабінський Роман Володимирович. В мого в Синичка була висипка всі лікарі говорили ,що алергія поприписували кучу лікарст а йому ставало все гірше тодіі ми поїхали до Романа Володимировича і виявилось , що це шкірна молочниця. він приписав мазь і через 2 дня висипки не було.
     
  14. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: алергія

    а можна детальнішу інформацію: де працює, як попасти на консультацію. Бо в доні теж пост. висипки.
     
  15. Відповідь: алергія

    В мене така проблема,по тілі,в різних місцях неодночасно виникає поколювання,яке зразу хочеться пошкрябати,після чого шкіра червоніє,гаряча(як внутрішня температура)і утворюються рубчики,як попечені кропивою.Лікуюся вже 3 тиждень:починала сама протиалергічними таблетками,наш районний дерматолог призначила ліки Тянші,хітозан та протиліпідний чай,після 2 днів прийому того Тянші свербіло так,що ввечері сусідка-педіатр вколола тавегіл.Здала венозну кров на аналіз печінки,результат в нормі...Прийняла 8 уколів кальцію-глюконату та 5 тавегілу,попила сорбекс,поки кололася-заспокоїлося,перестала-все почалося знову.Хочу у Львів до алерголога,але знаю,що на алергопроби треба 10 днів нічого не приймати,а як витримати...Може в когось було подібне,порадьте хорошого спеціаліста!!!
     
  16. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: алергія

    у мене зараз подібне.Точніше тіж самі симптоми.Здала аналізи-результати будуть завтра.Чекаююю
     
  17. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: алергія

    Я за цей місяць зустрічаю такі історії декілька раз, та і в самої щось подібне було. В мене таке враження що це не алергія, а якесь ГРВІ яке зараз циркулюе, мае такі прояви.....В першу чергу кров з пальця здайте!
     
  18. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: алергія

    я здала і з пальця і з вени розгорнуте-все в нормі,крім гемоглобіну,занизький.Тепер от результати проб чекаю..
     
  19. Відповідь: алергія

    Я здавала з пальця,все в нормі,безвихідь якась...:girl_cray:
     
  20. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: алергія

    Якби була така сильна алергія то показники- еозинофіли були б хоч трохи підвищені...
    В якій лабораторії Ви здавали?в звичайній? в них не завжди достовірні результати.....
     
    Останнє редагування: 25 Березень 2011