Алкоголізм

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Liliyah Romanova, 11 Червень 2009.

  1. Karolenka

    Karolenka New Member

    У мене нажаль тітка рідна все ніяк не покине. Місяць два нормально, а потім в запой.. без алкоголю дуже добра людина, проте коли вип'є, то сама не своя.
     
  2. olforenko

    olforenko New Member

    Це реальна хвороба.
     
  3. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Я потребую поради, дівчата...

    Ситуація в моєї дуже близької родини. Є чоловік + жінка, чоловік бухає все своє свідоме життя. у нього є навіть запойний цикл - 3 тижні все ок після чого 4 дні лиє горіляку в себе і так по колу. нерідко і жінку термосить, б'є, хапає за горло, швиряє об двері...

    За ті 4 дні, поки він лиє в себе алкоголь, жінка ганяє по всій родині з проханнями поговоріть з моїм чоловіком, наставте його на шлях істинний, допоможіть.

    я кілька разів говорила, пояснювала але річ у тому, що я замітила дивний парадокс: я говорю з дядьком коли він пяний, пробую пояснити, а його дружина при тому на другий день після бухача носиться з ним як з золотим яйцем.. "ой, на тобі їстоньки до ліжечка", "а може тобі перчику дати до зупки?", "давай я тобі до туалету допоможу зайти", "всі будьте тихо, бо його голова болить" .

    і я для себе поставила питання: а для чого ми всі пробуємо поговорити/направити чоловіка на путь істинний, якщо сама його дружина робить вигляд, що нічого не відбувається?

    Дівчата, як мені поступати? я більше не хочу в тій дурці брати участь. Але і якось лишати людину один на один з бідою совість не позволяє... Чому я повинна їсти собі нерви, переживати, підбирати слова, щоб достукатися , коли та людина, яка мала б найбільше боротися за чоловіка, робить вигляд, що все ок?

    будь ласка, не кидайте в мене тапками. це реально дуже мені близькі люди і я "влазила" в ті речі лише тому, що мені безмірно їх було шкода і просто боляче на це все дивитися.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  4. Melian

    Melian Well-Known Member

    Ви нічого не зробите. У вашої родички комплекс жертви і вона нічого не хоче змінити у своєму житті (реально змінити, а не розказувати всім що треьа щось робити). І ви не зможете їй допомогти, бо без її бажання нічогісінько не зміниться.

    Надіслано від мого meizu M8, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  5. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Rapsodiya, я не дуже спец в цій темі. Але отак прочитала і мені виглядає, що дружина теж хвора. В неї своя хвороба, з якою теж треба йти до спеціаліста. Ну і мені так виглядає, що там вже все хронічно. І Ви зі своїми розмовами нічого не зміните. То треба серйозніших лікарів/спеціалістів. Не бачу змісту отак в то викладатись. Їм обом підходить такий розклад їх життя. Бо якщо людину щось не влаштовує, то вона намагається ту проблему вирішити кардинально.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  6. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Бо вона співзалежна, є таке поняття. Якби не була, то або вже пішла б від нього, або не догоджала і дозволяла йому самому розгрібати наслідки пиятики. Їм двом треба до лікаря, йому залежність лікувати, а їй співзалежність психологічну.
    То не беріть, це найправильніше рішення. Ви їх тим не врятуєте, хіба прихисток можете родичці дати під час небезпеки, а настанови тому алкашу до *упи.
    Десь чи то тут, чи в іншій темі писали про трикутник Карпмана, де є три типи учасників переслідувач, рятівник і жертва. Ви зараз бавитесь в рятівника. Але учасники того трикутника постійно міняються місцями, от ви і часом стаєте жертвою, бо то вам псує здоров'я, нерви та забирає спокій. Почитайте, то не тільки до залежностей підходить, а й для токсичних нездорових відносин. Там є приклад трикутника здорових гармонійних відносин, дуже цікаво описано.
     
    Останнє редагування: 29 Липень 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 1
  7. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    дякую, дівчата. тільки впевнилася в тому, що треба кинутися того руля. не можна допомогти людині, яка сама не хоче нічого змінювати...

    ви знаєте, судячи по тому, як мені себе жаль і водночас яка я сердита сама на себе то я дуже скоро до ролі жертви перейду, якщо вже не перейшла.

    просто враження, що є одна найбільш дурна людина в цій ситуації - і то я, бо якоїсь біди переживаю за всіх на світі і хочу всім допомогти. крім того, дружина з чоловіком посюсялася-помирилася, а виходжу як ідіотка - бо говорю не зовсім приємні речі дядькові в очі.

    і мене не перестає мучити питання: для чого тоді бігати до всіх родичів і просити допомогти, якщо сама дружина на другий день робить вигляд, що нічого не було? чисто поплакатися, чи що.. чи то так комфортно жити
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  8. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Дівчата, Help!
    Куди можуть забрати ( і чи можуть?) людину, яка не можи вийти з запою? Агресія, брєд - це все присутнє вже((
    Чи є в нас центри, які можуть приїхати і на прохання родичів забрати, якщо це правомірно? Перевірені. Окрім психіатричної бригади.
    Дайте пораду, будь ласка, бо родичі не справляються((
     
  9. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Ніякі центри не мають законного права забрати людину. Лише медики. Людину треба прокрапати в лікарні, прочистити кров, а тоді вмовляти добровільно поїхати в реабілітаційний центр. Ті реабілітаційні центри, що насильно людей тримають, просто гроші качають з родичів, а залежності не позбавляють. Ну і родичам алкоголіків/наркоманів також треба працювати з психотерапевтами, якщо вони дійсно хочуть вилікувати близьку людину.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  10. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    На кн. Ольги є центр «Можу». Подзвоніть, поцікавтесь. В гуглі є відгуки, своїх реальних не маю, не доводилось користуватись їх послугами.
     
  11. Arika

    Arika Well-Known Member

    Доброго дня! Порадьте психологів, які спеціалізуються на залежностях, зокрема на алкогольній, потрібно алкозалежній людині і співзалежній! Було б добре з власного досвіду. Можна в ПП. Дякую
     
  12. Mariossa

    Mariossa New Member

    Дорогі форумчани! Така неприємна біда, про яку щось мало пишуть, бо мало що можу знайти( Родич має проблему з алкоголем. Молодий, 35 років. П’є запоями, закінчується все в лікарні. В періоди коли не п’є, то працює, нормально заробляє, але то до часу як знов десь не зірветься. Не пити може кілька місяців. Потім все по новій(( Львіська область - куди можна звернутись? Що то за "кодування", щось воно дає? Чи шукати якийсь диспансер і скільки він може коштувати? В кого є досвід, буду вдячна послухати. Рекламі якось не дуже вірится(
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  13. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    Я розумію Вас. Маю в сімї також таку пробему. Я колись ходила консультуватися, сказав психотерапевт - доки людина не усвідомить біди і проблеми доти нічого не допоможе. Бо якщо ви силою його запхаєте кудись це не дасть довготривалого результату. Є в мене дядько, який пиячив і з хати все виносив, як жінка сказала що піде від нього то взяв себе в руки і залишив, але таких мало. Має бути мотивація самої людини.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. olegusl

    olegusl миється в бані

    да уж, алк

    да уж, алкоголизм это правда яма из которой очень тяжело вылезти... Надеюсь, ни у кого из форумчан не будет такого в жизни...
     
  15. Doktor Moro

    Doktor Moro Member

    Має бути якась стратегія. Я жив під одним дахом одночасно з багатьма пияками (військовий колектив), і розумію наскільки це важке життя. Якогось універсального методу немає, незважаючи на весь досвід, кожен пияк доволі унікальне явище. Єдине що зрозумів, коли забираєш у пияка бухло, напевне маєш мати щось натомість. Але не що завгодно, а саме те що заповнить ту порожнечу, яку він намагається залити. Маєте то відшукати саме ви. Або той хто знає його краще за вас якщо такі є. (? _?)
     
  16. VERO

    VERO Well-Known Member

    Дуже багатьом узалежненим (не лише від алкоголю) допоміг о.Юрій в с.Білки (Свято-Петропавлівська церква), що в Закарпатській обл. Поспішайте, бо отець у поважному віці і дійсно рятує людей. Напишу тут номер По ньому можна поцікавитися, у який час отець прймає таких парафіян. Але людина має свідомо озвучити свою проблему в обітниці, вказати кількість років, на яку хоче позбавитися від цієї проблеми. В церкві жива черга і триває все досить швидко.
     
    Останнє редагування: 16 Грудень 2020
  17. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 2
  18. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    Теж цікаво хто він цей отець...? Екзорцист? Загуглила є якісь відео на ютубі, треба подивитися...Але цікаво враження людей, які самі там були...Церква, я так розумію, православна...
     
  19. VERO

    VERO Well-Known Member

    Дівчата, я там сама не була, на щастя. Просто ділюся інформацією, а вибір робить для себе кожен особисто. Церква православна, діюча. Зареєстрована. Цей номер мобільного телефону зареєстрований за парафією. З того що знаю, то людина сама дає обітницю стосовно своєї залежності. А отець своїми молитвам допомагає. Жодних ритуалів не проводять. Знаю кількох знайомих, успішних людей, що мають хороші сім'ї. Як виявилося, давненько відвідували цього отця. Один з них кількох своїх водіїв також в цю церкву привозив на обітницю. І потім вже ті водії приходили дякувати, що врятували їх сім'ї.
     
  20. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member


    --- дописи об"єднано, 16 Грудень 2020 ---
     
    • Подобається Подобається x 3