Алопеція . Порадьте трихолога.

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Radka, 21 Травень 2015.

 1. Radka

  Radka New Member

  Дівчинка 10 рочків, діагноз вогнищева алопеція, гора аналізів все в межах норми, а волоссячко випадає . Може хтось стикався з такою проблемою і може щось порадити , дуже цікавить будь-яка інфо про методи лікування та координати хорошого трихолога.
   
 2. Альона

  Альона Well-Known Member

  Боюся що трихологів у Львові немає. Чемерис з Новодерму себе позиціонує трихологом ( на Коновальця працює в шкірдиспансері паралельно ), але в основному її робота зводиться до мезотерапії, дуже дорогої послуги в цьому ж Новодермі. Навіть діагностувати алопецію- телогенна дифузна чи андрогенна у Львові нікому. Немає фахівців.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 3. Luxury lv

  Luxury lv Well-Known Member

  Можу вам порадити хорошого трихолога,але вона працює в Києві.Вона допомогла моїй подрузі.Якщо хочете пишіть в ПП)Не знаю як на рахунок дитини,але проконсультуватись думаю можна.
   
 4. Марія М

  Марія М New Member

  Доброго вечора! 4-рьох місячному племіннику теж поставили діагнос алопеція (у Львові в Інтерсоно). Якщо хтось знає, де можна проконсультуватись з хорошим трихологом, напишіть, будь ласка.
   
 5. Марія М

  Марія М New Member

  Напишіть, будь ласка, що Ви робили, бо ми у відчаї, під плямами немає волосяних фолікул... Чи можете когось порадити?
  --- дописи об"єднано, 17 Березень 2016 ---
   
 6. Альона

  Альона Well-Known Member

  Ви були у Зайченко в Інтерсоно?
  Вона спеціаліст по дитячій алопеції.
   
 7. Yljanakarpets

  Yljanakarpets New Member

  Добрий день, хотіла спитати яке лікування вам призначали і які аналізи здавали, я сама зіткнулась з вогнищевою алопецією але лікар не призначає ніяких аналізів, каже це без потреби, лише призначив мезотерапію на яку я вже 3 місяці хожу, результати є, але зявляються нові вогнища, виходить замкнуте коло, лікування симптомів, а не причини
   
 8. tamarka

  tamarka New Member

  Доброго дня! Знайшла Ваш допис про доньку, вирішила перепитати, як у Вас справи з ростом волосся? В мого сина 10 років випало за декілька днів все волосся, за 2,5 місяці почав відростати пушок, але порідшали брови і вії. Якщо Ваша ласка, розкажіть, як Ви справлялись з цією бідою?
   
 9. Radka

  Radka New Member

  Доброго дня, ой... Справлялися довго,але з надією на успіх і дякувати Богові, зараз волосся не надто густе,але воно є. Я робила всеможливі народні методи +дорсенваль, дієта, вітаміни + обов'язково біотин, гарбузова олія, маски з додаванням вітамів групи В та нікотиновою кислотою. Відростало майже рік, до повного зникнення вогнищ,а так все відростало пушком і випадало у іншому місці( було страшно. Щодо лікарів то ні один не давав ніяких прогнозів казали або відросте або не відросте. У Львові на той час трихолога не було,а Чемерис), вона звичайний дерматолог,тільки в Новодермі вона чомусь трихолог,її консультації взагалі не інформативні. Я не знаю як написати Вам в приват, тому якщо знаєте як напишіть я дам Вам свій номер телефону,і все в подробицях розкажу по телефону.