Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем NightBitch, 20 Листопад 2009.

  1. invisible

    invisible Well-Known Member

    Добрі у вас результати. Те, що ХГЛ зовсім трішки вище (норма до 2,5), то нічого страшного. В мене під час першої вагітності був до 2,7. МоМ для АФП в мене був десь 3,5 (теж перша вагітність). Читала, що підвищення цього показника ні про що не свідчить, береться до уваги лише, якщо він нижче норми.
     
  2. Ivetka

    Ivetka New Member

    Дякую, трішки мені лекше, але все ж переживаю, норми в лабораторії 0.5-2.0 мом. Завтра біжу до генетика, узд на наступному тижні. Мужності мені і віри. Все буде добре.
     
  3. KryhiktaTin

    KryhiktaTin New Member

    привіт усім, дівчата підкажіть, будь ласка, що це за аналіз ТТГ(лікарка сказала аналіз на скритий діабет)???
    коли треба пити глюкозу і до і після здавати кров, бо щось мені то дуже не подобається а лікарка в мене не найкраща не пояснить нормально, все шо чую від неї то обов*язково то всьо треба -одна відповідь на всі аналізи, так і здавала і двійний і трійний тест хоча двійний був в нормі. Тому надіюсь що хтось толково пояснить що то за аналіз, бо щось зовсім не хочу пити ту глюкозу +два рази з вени кров брати будуть і ходити пів дня голодним.
     
  4. Ivetka

    Ivetka New Member

    ТТГ це гормон щитовидної залози, здача його при вагітності не обовязкова, хоча він має вагомий вплив на неї, доцільно здавати у першому триместрі коли ще не сформувалась плацента, обовязково здають ті хто має проблеми з щитовидкою, можуть призначити якщо високий показник цукру в крові. А коли пється глюкоза то зовсім інший аналіз, на толерантність до глюкози.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Ivetka

    Ivetka New Member

    Хоча може ТТГ це також скорочення до толерантності глюкози
     
  6. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Може тоді розшифровується Тест Толерантності до Глюкози?
     
  7. Ivetka

    Ivetka New Member

    Мабуть так і є. Просто ТТГ відомий важливий гормон і коли кажуть ТТГ то саме він спадає на думку першим, та ще й теж має відношення до діабету.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. KryhiktaTin

    KryhiktaTin New Member

    так саме аналіз на толерантність до глюкози, ви його здавали і що саме він показує? просто не розумію логіки, якщо в мене по аналізу на цукор все в порядку, то навіщо в себе вливати ту глюкозу і лишні два рази аби кололи ???
     
  9. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Простий аналіз на цукор не показує. Треба, якщо не помиляюсь, саме реакцію організму на ту кількість глюкози. Хоча я пила звичайну воду з цукром (не пам'ятаю к-кість ложок) і лимоном. Досить класний напій вийшов)))
     
  10. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    Дівчата, тут вже сто разів обговорювали це. Але перепитаю, бо маю сумніви. Вчора була на першому УЗД в Прокопчук, все супер, все в нормі. На облік я ще не вставала. Прокопчук написала мені направлення на PAPP-a і в-ХГЧ. Це обовязкові аналізи, які потім все одно треба буде задавати за направленням ЖК, чи це за бажанням перевірити? Бо я не хочу зайвий раз хвилюватися, чекати тих результатів)) якось відчуваю, що і так все добре. вагітність легка, без токсикозу, нічого не турбує наче)
     
  11. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Це не обов'язкові аналізи - так званий "перший скринінг". В мережі є море "за і проти". Тут ми теж часто обговорювали його. В ЖК скерування не дадуть, можуть хіба порекомендувати, але вирішувати Вам.

    Надіслано від мого IQ4502 Quad, використовуючи Tapatalk
     
  12. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Хто стоїть в Сихівській поліклініці? Аналізи на гепатит всіх відправляють кудись на платні, бо нема реактивів і чи то обовязково?
     
  13. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Я в 2014 стояла.. зробили мені той аналіз в поліклініці, нашугали позитивним результатом. Нічого смертельного, але з того, що прочитала: пологи в інфекційному і якісь маніпуляції додаткові з малям. Потім перездала аналіз в приватній лабораторії за їх же направленням, заспокоїлася.
    Якщо не роблять в поліклініці і не хочете здавати, кажіть "нема грошей" :) Може, є варіант здати пізніше чи в іншій державній лабораторії зробити?
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  14. khorosha

    khorosha Well-Known Member

    Мене теж відправляли, я здавала в Ескулабі, то 5 хв ходьби від поліклініки.
     
  15. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Отримала сьогодні свої результати заг. аналізу сечі. Здавала в Ескулаб. Принципово вже не несу в поліклініку чи лікарню, бо там, таке враження, не добре роблять... Вже мала досвід з минулою вагітністю... Все супер:) Ні білка, ні підвищених лейкоцитів не знайшли:) Хіба оксалати в значній кількості. Заг. аналіз крові робила більше місяця тому, на початку лютого. То вартує знову здати чи почекати? Бо на обліку ще не стою, але хочу спостерігати сама.
     
  16. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    Я не здаю. Може це дурна позиція, але я все роблю по відчуттях. Мене нічого не турбує, я й не ходжу ніякі аналізи здавати. Я собі просто так би мовити внушила, що в мене все добре, і не переймаюся тими аналізами. Виглядаю краще, ніж до вагітності. То всі знайомі запримітили, а більшість і не знає, що я вагітна. А ще після першого узд, мені більше впевненості додалося, що нема чим перейматись. Все в нормі, плацента до задньої стінки прикріплена, тонусу немає, всі заміри в нормі, нирки і сечовий подивилася також. Мама моя звичайно каже, що я халатно ставлюся до всього. Але я багато читаю, прислухаюся до себе. Якби що, звичайно бігла б усе здавати й на облік ставати))))
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Я з першою також так думала і все було добре:) Зараз також бачу, що добре, але тут дуже мала перерва між вагітностями (через 7міс. після 1их пологів), тому трохи хочу поспостерігати за реакцією організму.
     
  18. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    Preciosa, Добре, коли все добре! Якщо за щось хвилюєтеся, то 100% треба перевірити, й спокійніше буде! А це основне, комфортно й спокійно почуватись!) Шкоди від зайвого аналізу крові точно не буде!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Тут є дві сторони медалі, я теж трохи пофігістка, до лікаря не ходила з 1 В взагалі. Але різниця, як ви пишете в маленькому терміні між В. З 1 В в мене гемоглобін був 128, в квітні, в період авітамінозу, без нормального харчування на роботі. А зараз 98 при повноцінному харчуванні вдома. В 1му триместрі я була як привид, мене всі питались, що сталось, хоча я себе почувала абсолютно нормально. А після 21 тижня почались задишки і болі в нирках, ще й мазок недобрий, здаю кров і сечу кожні 2 тижні і ставлю свічки.
    Найбільше боюсь анемії чи загриміти в патологію, бо за доцю переживаю, тому тепер ретельно за всім спостерігаю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. irabil

    irabil Well-Known Member

    А 98, то хіба така сильна анемія, бо в мене аналіз показував 99 на 32 -му тижні і 101 на 35-му. Але лікар тривоги не б"є, бо то не є сильно виражена анемія. Виписала пити Тотема, але я ще поки утримуюсь. Посилено їм гранати, яблука, ківі, то може ще на 2 пункти підніметься.
     
    • Подобається Подобається x 3