Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем NightBitch, 20 Листопад 2009.

  1. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    уточню чи роблять його в ЖК, бо якої біди тоді мене в сінево направляти.
     
  2. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    А вам збираються призначити антибіотик, чи що? Лікар мабуть хоче заробити, маю на увазі антибіотикограму, бак посів мали би робити в поліклініці.
     
  3. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    нічого не мають призначити:)) по ідеї нема показів.
     
  4. І як, скористалися їхніми послугами? Бо я мала таку "приємність" нещодавно. Я б не довіряла їхнім результатам...
     
  5. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Ні, так і не пішла туди. Ходила в Сінево.
     
  6. Bibysbka

    Bibysbka Member

    Дівчата ,а де найкраще здати аналіз на PAPP? З першою дитиною незадумавалась,здавала в Сінево. А зараз всюди читаю негативні відгуки про цю лабораторію.
     
  7. Milana

    Milana New Member

    Дівчата підкажіть будь ласка. Перший скринінг не здавала,перечитала цю темку, інфу в неті вирішила,що не треба мені того.Зараз стала на облік і лікар "склоняє" мене до 2 скринінгу.Я пояснювала,що першого не робила через те,що впливу на генетичні вади всерівно немає і що аналізи ці не точні і взагалі...вона ніби погоджується але знову ж таки не "злазить "з мене з тим,каже,що 2 показовий ще на плацентацію і ще там щось...Які аргументи можна ще навести,щоб відмовитись від цього аналізу,ну і чи дійсно той другий скринінг показує щось таке,що дійсно варто знати і на що можна вплинути. Дякую.
     
  8. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    насправді скринінги можуть виявити не лише генетичні аномалії, це лиш один з нюансів, а й інші відхилення - проблеми з нирками, фітоплацентарну недостність і т.д. Вплинути не знаю чи можна, але бути проінформованим можна. А вже від цього відштовхуватись далі. Я робила обидва скринінги, і робитиму в майбутньому, якщо буде необхідність.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. hvostata

    hvostata Member

    Дівчата, скажіть хто знає, встаю на облік (17 тиждень), прийшла до ендокринолога, а вона каже що до неї на прийом приходити лише з УЗД щитовидної залози і аналізами гормонів щитовидки (ТТГ, вільний Т3, АТ до ТПО) і пише скерування в приватну лабораторію. Не знаю чи все це обов'язково, якщо так чи можу я, наприклад, аналізи у державній установі здати? Відгукніться хто вставав на облік нещодавно
     
  10. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Та які аргументи.... Ви вирішили його не робити, і крапка. Це завдання лікаря - наводити якісь аргументи.
    --- дописи об"єднано, 24 Травень 2016 ---
    @hvostata ви можете не здавати в приватній лабораторії, це лише ваш вибір і ваше право, і можете не здавати зовсім, примусити вас ніхто не може
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  11. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    мене взагалі до ендокринолога не направляли, як вставала на облік (лише сімейний лікар, ЛОР, окуліст і стоматолог). Дивно так, чому різняться вимоги
    @Milana я написала відмову в ЖК, що я відмовляюсь від скринінгів через власні переконання. І все.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. hvostata

    hvostata Member

    [OTE="Oleksandrochka, post: 2388222, member: 61013"]мене взагалі до ендокринолога не направляли, як вставала на облік (лише сімейний лікар, ЛОР, окуліст і стоматолог). Дивно так, чому різняться вимоги
    @Milana я написала відмову в ЖК, що я відмовляюсь від скринінгів через власні переконання. І все.[/QUOTE]
    Теж цей перелік лікарів і ендокринолог, в обмінній теж він є, тому і цікавлюсь. Подруги які народжували 3 роки тому точно УЗД щитовидної залози не робили
     
  13. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Наскільки пам'ятаю, другий скринінг без першого мало інформативний
     
  14. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Я взяла до ендокринолога старе УЗД 2011 року, яке знайшла в карточці, лікарка глянула, а на дату уваги не звернула, спитала, чи п'ю йодомарин і підписала все.
    Коліжанка сказала, що УЗД під час вагітності робити не збирається, бо то шкідливо))) відстала від неї зразу
     
  15. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    А я знаю, що показами для другого скринінгу є, серед іншого, відсутність або невчасне проведення першого.

    Щодо ендокринолога, то мене скеровували до нього через надлишкову вагу. УЗД не мала, але мала свіжі аналізи, то пройшла огляд без проблем. Порадив приймати Йодомарин, як і всім, напевно.

    Надіслано від мого IQ4502 Quad, використовуючи Tapatalk
     
  16. Milana

    Milana New Member

    Дуже дякую усім за відповідь :)
     
  17. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    хто напише в якій поліклініці у Львові роблять аналіз на бак посів сечі? не в приватних лабораторіях? і чи має право лікарка направляти мене на полатний аналіз? мені вже справа не в грошах, а просто мене вона нервує. Бо інша лікарка, в якою я постійно консультуюся, каже, що якщо загальний аналіз сечі в порядку, то нема смислу платити 270 грн. за той аналіз. От я тепер думаю, як я маю своїй з ЖК то нормально пояснити і не конфліктувати, мені головне лікарняний забрати:))
     
  18. Milana

    Milana New Member

    Робила в поліклініці на Мазепи безкоштовно.
     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    лікарняний вона вам віддасть навіть якщо будете конфліктувати, бо це їй влетить.
    не має. Якщо цей аналіз життєво необхідний(буквально вмрете як не зробите), то його має оплатити держава. А так примусити вона вас не може.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    Христина, мені тільки зараз дали направлення здати безкоштовно. Це 4 поліклініка на Стецька. Лікарка моя сказала, що з тим аналізом трабли, якась обмежена кількість кожного місяця. Тому моя черга прийшла лише зараз. Але платно не пропонувала здавати його. Та я б і не йшла платити)
     
    • Інформативно Інформативно x 1