Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем NightBitch, 20 Листопад 2009.

  1. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Не всім :) Я розвела глюкозу в воді, додала свіжовичавлений сік одного лимона, випила - нічого мене не нудило, лише через 2 год зовсім трохи крутилася голова. А теж начиталася на різних форумах, зокрема, і ДП різних жахів про ту глюкозу.
     
  2. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    О, так. Там написано Тт до Г)
     
  3. Perseida

    Perseida Well-Known Member

    Я минулого тижня здавала. Купила 75 г сухої глюкози, розбавила в 300 г фільтрованої водички, додала сік половинки лимончика (не зашкодив би цілий). Перший раз забирають кров з вени, потім протягом 15хв. випиваєте повільно глюкозу, і орієнтовно за 2 години після першої здачі, в вас беруть кров знову. Цих дві години потрібно перебувати в стані спокою (я собі взяла книжечку), можна пити звичайну просту водичку, не вживати їжу ні до, ні під час забору (це мені пояснила моя лікар). Особливих неприємних відчуттів в мене не було.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  4. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Теж додала добряче лимоного соку, то було так нічого, але все одно трішки підтошнювало, як випила до кінця.
     
  5. МАСЯ

    МАСЯ Well-Known Member

    Я чотири роки тому здавала цей тест на толерантність, то брали кров з пальця на цукор, тепер також так сказали. Для чого з вени?

    Надіслано від мого Nokia_X, використовуючи Tapatalk
     
  6. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    бо в поліклініках беруть з вени- підозрюю їм так простіше:) я здавала коли на Личаківській в диспансері - то там брали з пальця.
    якщо швидко випити - то можна втратити свідомість. тому тре пити повільно, малесенькими ковточками:)
     
  7. karioka

    karioka Well-Known Member

    Мені вчора в Жк дали направлення на той Тест толер.до глюкози,то казала "візьмуть з вени"...:girl_emo: то ж ще й 2 год.там сидіти треба...брєдовий аналіз. Ще лікар сказала,що є варіант простіший, але то коштує 180грн...
     
  8. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Якщо це про глікований гемоглобін, то на сайті Синево пише вартість 130 грн. Саме його я буду здавати
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    там акція на нього зараз
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Bize

    Bize Well-Known Member

    Хто здавав аналіз на гемолізини? То треба здавати з чоловіком чи самій? перший раз здавала на 11 тижні вагітності в Синево аналіз на визначення антитіл до еритроцитів за системою АВ0, то не знала точно який то, бо є щоб самій здавати, і з чоловіком.. Здала кров тільки я, і були повні анти-В антитіла виявлені в титрі: 1:8 (в нормі - не виявлені).. тепер минув 16 тиждень, хотіла б знову той аналіз зробити, але читала в інтернеті, що з чоловіками теж здають..
     
  11. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Здавала періодично сама в ЖК за направленням лікаря. А у вас перша група?
     
  12. Bize

    Bize Well-Known Member

    Так, в мене 1-, а в чоловіка 4+.. Мушу і на антирезусні антитіла здавати, і на гемолізини.. А такі аналізи можуть робити і в простій поліклініці? Бо я щось навіть не цікавилась, живу не у Львові, але все ж районна лікарня є і тут стою на обліку)

    Надіслано від мого IQ4412 Quad, використовуючи Tapatalk
     
  13. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Мали б. Поцікавтесь
     
  14. SovaBa

    SovaBa noctua

    там я здавала аналізів на 800+ грн. Познаходили купу всього, мала прийти перездати післялікування)))))
    Перездала в Медісі- все ок! )) Перездала в Гемамедіці- все ок))))
    А потім виявилося, що я даааалеко не одна така. Люди судилися з ними, ті, котрим то все в рази дорожче, ніж мені, обійшлося. Дуже не рекомендую ту.. соромно назвати... лабораторію.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. SovaBa

    SovaBa noctua

    та немає значення, скільки аналізів і чи мали якісь нюанси. Мій пост стосувався не Вас конкретно)) Я просто хотіла попередити про лабораторію, не більше.
     
  17. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Так мене наша жк приємно здивувала)) Востаннє здавала зак 31 травня. 11 липня прийшла, а зак їм не треба! Молодці)) Тільки за сечу нагадали. Гемоглобін востаннє був 116. Так що вже аж 4 серпня здам зак. Аж самі цікаво, люблю ті циферки порозшифровувати...
     
  18. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    В мене теж ЗАК брали 2 рази всього. А ЗАС кожних 2-3 тижні просять здавати. Той аналіз толерантності до глюкози - я ледве пережила. Зранку взяли нормально. Через 2 год не могли в вену вколоти. Довго й нудно шукали ту вену. Потім на другій руці...мені помутніло, втратила свідомість. Добре, що чоловік був зі мною. Ті лаборантки самі перелякались. Біда в мене з тими венами на руках. Завжди проблема набрати кров(((
     
  19. StMarta

    StMarta Member

    дівчатка, хто підкаже з котрої до котрої години приймають аналіз на бак посів сечі в лабораторії, що в роддомі мед інституту? і скільки він зараз там коштує?
     
  20. dikolal

    dikolal Active Member

    Відмовилась сьогодні від альфа фетопротеин ( вади розвитку), лікарка з поліклініки на Стецька Петришин Л Г почала вияснювати зі мною це питання при всіх коли я ще сиділа у черзі! Такту - 0. Потім в кабінеті почала говорити що як би я не була у неі на дільниці - не брала би мене до себе на облік... І що я дуже складна пацієнтка, довела мене до сліз...