Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем NightBitch, 20 Листопад 2009.

  1. Montmartre

    Montmartre Well-Known Member

    це у Вас дуже "складна" лікарка в жк попалась, з вами якраз все норм)))
    Два рази відмовлялась, і я і лікар почували себе щасливими))
    і ще, а нашо ту глюкозу здавати? 2-х дітей маю і ніхто не казав здавати...
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    Не звертайте уваги. Я теж на стецька, але в Ільків. Дуже хороша лікар і людина. І аналізи з вени тамидобре беруть. Поменше нервуйтесь через такі дурниці!
    --- дописи об"єднано, 27 Липень 2016 ---
    Не знаю нащо. Казали до декрету здати. Я й не думала, що мені так зле стане. Але в мене це не перший раз, що втрачаю свідомість коли з вени беруть. на Стецька синяки не лишилися хоч. Мені в іншій лікарні якась коза аж в кисть руки колола. То ужас...
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    Чи має зміст здавати другий скринінг, якщо першого не здавала?
     
  4. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Він по ідеї для того і є, то в нас їх так просто подають, як обов'язкові обидва. Це якщо загалом Ви вирішили доцільним для себе здавати.

    Отправлено с моего X9180 через Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    я щось 50 на 50 . Особливого бажання здавати не маю, та й не особо наполягають в жк. Б"ють в основному на вік, а я от і не знаю.
     
  6. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    яка цінність процедури ЕКГ? Першого разу мене лікарка вламала (певно я забагато відмов писала, а то ж платна в мене була поліклініка) і от думаю що воно мені тоді дало і чи воно мені тре тепер?
     
  7. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    В США цю процедуру призначають, якщо вагітність з ризиком або якщо минув 40 тиждень, а дитина ще не народилась.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. БЕЛЛАДОННА

    БЕЛЛАДОННА Well-Known Member

    Я теж на Стецька, але в Винар. Теж написала відмову від другого скринінгу, лікарка спочатку довго мені доказувала, що я не можу відмовитися, а потім сильно злилась. Але я для неі мала залізний аргумент: не маю грошей, направте на безкоштовний то зроблю. А безкоштовно того, звісно, не роблять.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    В мене на Стецька була лікар Жук І.Д., також писала відмови від скринінгів, і вона сама попередила, що я можу відмовитися. Те саме з аналізом ТТГ, не хотіла я пити глюкозу, здавала в синево кров. Дуже задоволена лікаркою, характер добрий, хоч до рани прикладай, черги були в четвер і п'ятницю в другу зміну, у вівторок ходила зранку - черг не було ніколи.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Avanturistka

    Avanturistka Well-Known Member

    а на огляд на крісло то ж не обовязково? є якісь офіц дані, на які можна опиратись?
    тут певно це питання не раз звучало. але не маю часу перечитувати 106 сторінок :)
     
  11. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    перші три місяці лікарі самі того не практикують. Мене брали на крісло, для мазків, то було 13-14 т.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    просто сказати "не хочу" і все. мене двічі ніхто не змушував.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    дівчата, порадьте, де здати ТТГ не за всі гроші :)
     
  14. karioka

    karioka Well-Known Member

    Якщо то ттг що на щитовидку, то я колись як мала здавати, "промоніторила" пару лаб., виявилось в Сінево найдешевше...там ще бувають якісь купони на знижку...
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. ranetka

    ranetka New Member

    в медилайн на научной когда-то недорого сдавала, а вообще все анализы по щитавидке дешево делают в обл. эндокр.диспансере на острожского.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Дешево в радіоізотопній лабораторії на Некрасова. Але там черги і обшарпана обстановочка, якщо вам то важливо.

    Отправлено с моего X9180 через Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    От тільки здавала,то найдешевше було в ескулабі.
    Маю ще питання по тій же темі-здавала я на 12 тижні гормони щитовидки. І виявили в мене дуже низький ттг(спершу був 0.056,через день перездала став 0.076) . Інші два показники в нормі. Наскільки то страшно? До вагітності вроді проблем з щитовидкою не було. ... поначитувалась в неті різного-одні пишуть що занижений ттг в вагітних буває,особливо на такому терміні, що потім ,тижня з 15 в дитинки почне працювати своя щитовидка і рівень гормону прийде в норму. І то не так страшно ,як тоді ,коли показник вависокий. А на деяких сайтах пише,що дуже серйозно,треба нриймати препарати з гормонами. До ендокринолога завтра... а в менн щось забагато думок на ту тему. Підкажітьу кого таке було
     
    Останнє редагування: 4 Вересень 2016
  18. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Не може бути аж настільки занижений просто, бо вагітність. В таких випадках приймаються гормони і це не страшно.
    Але, складно уявити, що Ви не маєте при цьому жодних симптомів, і що такий рівень гормонів взагалі не став перешкодою вагітненню - не хочете передати в іншій лабораторії?

    Отправлено с моего X9180 через Tapatalk
     
  19. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Та власне що здавала в двох:ескулаб і синево. Може в понеділок ще десь здам... симптоми:не зовсім розумію які вони б мали бути... тахікардії врлді нема. Токсикоз є,перепади настою,низький тиск-але то списувала на вагітність. Ще дивує що ті два інших показники т3 і т4 середній показник норми
     
  20. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Ну якщо у двох різних, то мабуть можна довіряти. Нічого не знаю по Вашій ситуації, але лише пораджу іти до хорошого ендокринолога, а не першого-ліпшого в поліклініку. І я наплутала з гормоном, там інші ліки застосовуються - тиреостатики, але ж гормони щитовидки в нормі, тому не знаю, ну але то не принципово в нашій розмові - головне тут грамотного лікаря, постарайтеся спокійно дочекатися візиту)

    Отправлено с моего X9180 через Tapatalk