Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем NightBitch, 20 Листопад 2009.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    в мене троє дітей, поки що не здавала
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Як на мою думку, може бути доцільним при плануванні, ну або якщо під час вагітності, щоб мати спокій на випадоік краснухи, герпесу в оточенні. А от у випадку, якщо справді знаходять активну фазу котрогось із цих захворювань під час вагітності, я щось не знаю, чи то можна чимось зарадити, ну щось там лікують ніби, от можете поцікавитись саме цим моментом, і вже собі вирішити, чи то доцільно особисто вам.

    Отправлено с моего X9180 через Tapatalk
     
  3. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Стаю на облік і от пішла сьогодні до ендокринолога, бо ж є в списку. І шо - вона мене вшила :sad: Призначила УЗД щитовидки і два гормони (без жодного огляду чи розпитування, просто побачивши обмінку) і сказала не приходити до неї без того. Або йти до кого хочу. Я пробувала їй доказувати, що вона не має права змушувати мене до платних аналізів, а УЗД просто так я робити теж не планувала, але ніц з того не вийшло - лікарка була незламна :sad: І що мені тепер робити? Виясняти з своєю гінекологшою? Бо я планую здавати тільки те, що є безкоштовно і робити такі речі як УЗД лиш за показами обґрунтованими.
     
  4. his joker

    his joker Well-Known Member

    Дякую всім за відповіді! Буду думати над аналізом на торч-інфекції далі, ще маю трохи часу..

    Надіслано від мого LG-D325, використовуючи Tapatalk
     
  5. his joker

    his joker Well-Known Member

    А в мене в списку не було ендокринолога... Тільки окуліст, лор, стоматолог і педіатр.
    А до іншого лікаря не хочете піти на огляд?

    Надіслано від мого LG-D325, використовуючи Tapatalk
     
  6. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    їх там аж два. І ця сьогоднішня гарантувала, що інший мені скаже те ж саме.
     
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    ой не факт,
    але я кажу зразу йти до завідуючої. Ну хіба би у вас своя лікарка була дуже притомна, то можна сказати, що похід до ендокринолога провалився і давайте без нього.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Тепер вроді ендокринолог обовязково. Мене направла і на узд і аналізи на гормони
     
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    ну воно може й обов'язково (мені медсестра ендокринолога подивилася аналіз на глюкозу в крові і записала, що здорова), але насправді якщо ви не пройдете, то дитина все одно народиться, обмінку вони вам зобов'язані заповнити-видати, як і листок непрацездатності.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    мене не направляли. В мене були стоматолог, терапевт, лор і всьо. А, ще я не здавала скринінг. Виявляється, в мене Г дуже навіть притомна при всіх її прибамбасах)))) на перший не направляла, УЗД в першому триместрі не назначала ( як я тепер бачу, правильно). А на мої слова, що я другий скринінг не здавала, каже- ну не здавала, то не здавала, страшне діло))). Бо ж я шла з впевненістю, що мене за то сварити будуть, а нє.
     
  11. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    ой, виявилась дуже притомна. Сказала сьогодні, шо буде без ендокринолога раз такі справи. І взагалі не грузить мене нічим зовсім. Вона мене в платній більше ганяла, ніж тепер в державній.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  12. Montmartre

    Montmartre Well-Known Member

    Двчатка, коли здають той другий аналіз на віл/снід в жк, хто в курсі?
    --- дописи об"єднано, 7 Жовтень 2016 ---
    золоті слова)))
     
  13. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Коли йдeтe в дeкрeт.
     
  14. Montmartre

    Montmartre Well-Known Member

    тобто мають бути результати до 30 тижня? чи на 30-му здають?
     
  15. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Мeні дали скeрквання до 30-го тижня, щоб на момeнт дeкрeту всe було здано.
     
  16. Montmartre

    Montmartre Well-Known Member

    а перший раз коли здавали?
     
  17. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Коли ставала на облік.
    Казала лікарка, що тeпeр здають три рази, видно щe дeсь пeрeд пологами. А щe близько двох років тому, як я була вагітна пeршим малюком, здавали два рази.
     
  18. Montmartre

    Montmartre Well-Known Member

    ну нічого собі... 3 рази... я отут думаю, як то 1 раз здати і все, а вони аж 3 придумали)
     
  19. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    я теж здала перший раз коли на облік стала, 2-й перед 30 тижнем, більше казала дільнича не треба.
    В роддомі здається беруть якщо вони у вас взагалі не здані або зданий тільки 1 раз, то може хтось з дівчат уточнить.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. his joker

    his joker Well-Known Member

    Перед декретом здаєте, але не раніше, ніж через 2 місяці після здачі цього аналізу перший раз, так мені пояснив лікар. Я здавала двічі - в середині червня, і потім в середині серпня. А з 1 вересня пішла в декрет :)

    Надіслано від мого LG-D325, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1