Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем NightBitch, 20 Листопад 2009.

  1. Alethia

    Alethia New Member

    Всім привіт) :girl_smile:я тут новенька, тому підскажіть, будь ласка, на обліку ще не стою, планую на 11 тижні здавати Prisca,знаю воно включає УЗІ та біохімічний аналіз крові. Скажіть чи можна УЗІ і аналіз крові здавати в різних установах??кров хочу здати в Інтерсоно, а на УЗІ хочу в Ехомеді.
     
  2. Tina_Brava

    Tina_Brava Member

    Привіт. сьогодні зробила УЗД (12 тижнів 5 днів) в Ехомеді + Пріска (1) в Синево.
     
  3. SovaBa

    SovaBa noctua

    ну тоді потрібно було на облік стати мало не на 28 тижні. Тоді б здавали 1 раз.
    я стала на 23, і то двічі здати встигла. Ну і ще кров, сечу заг, + сечу на стерильність.
    Від усіх скринінгів я б відмовлялась 100%
    від тесту- толерантність до глюклзи та від огляду- відмовилась, написала за власним бажанням. Всі решта аналізи млжуть хіба пропонувати здати, але не наполягати. Обмінку+лікарняний видадуть все-рівно, все решта- то залякування для особливо чутливих.
     
    Останнє редагування: 20 Жовтень 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  4. Montmartre

    Montmartre Well-Known Member

    я власне зараз така особливо чутлива, і ті всі залякування мене просто виводять з себе, мене напрягає навіть лишній раз кров здати, а моя дільнича просить щоб я до неї бігала що 2 тижні, бо в неї така постанова МОЗ є, що я зобов'язана( навіть до 30 тижня) (ггг). і при гемоглобіні 95 кіпіш підняла шо я погана мать.
     
  5. SovaBa

    SovaBa noctua

    ну .. то не їй судити, я в такому випадку кажу- яка вже є:girl_crazy:Собі подобаюсь))
     
  6. Avanturistka

    Avanturistka Well-Known Member

    дівчата, направили мене у санстанцію здати бакпосів сечі. то зараз всіх туди направляють? бо я за сином нікуди не ходила.
     
  7. LittleGirl

    LittleGirl Active Member

    Якщо я не помиляюсь, я здавала такий аналіз коли ставала на облік. Але мене нікуди не відправляли, в поліклініці була таємна кімнатка, куди потірбно було дзвонити щоб відкрили двері, і там я віддала баночку ))))
     
    • Смішно Смішно x 1
  8. his joker

    his joker Well-Known Member

    Мене теж направляли, я носила на Мазепи, 25

    Надіслано від мого LG-D325, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    Сьогодні "згвалтувала" свою нервову систему і стала на облік (26 т.). Вимагають мазок аргуметуючи вимогами МОЗ . Можу відмовитись?
     
  10. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Можна. В мене так і не брали ніяких мазків.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. his joker

    his joker Well-Known Member

    Думаю, що можна написати відмову.
    Я спочатку теж хотіла відмовитися, але передумала. Все-таки спокійніше знати, що шийка матки чиста і все добре, нема ніяких інфекцій.
    Мені ту процедуру робили на тижні 20-му, при огляді на кріслі лікар все робив акуратно і обережно, часу зайняло пару хвилин. Єдиний дискомфорт був - то вилізти на те крісло :)

    Надіслано від мого LG-D325, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Просто поговорити :girl_blush2:Початково планувала іти на УЗД тиждень 36-37, першочергово заради глянути розміщення плаценти. Але чоловік наполіг раніше. Ну і от спочатку мене не хотіли записувати, бо то я в 30 тижнів перший раз його роблю, потім "змилувались". Ну і сьогодні ми то зробили. Питає уздистка - ви ж перший раз прийшли, і як лікарка то терпить? Чи ви може ще й на облік не ставали??? Отака бідна моя терпляча лікарка :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    А узд-ці то яка різниця: перший чи 21-й? Куди ви записалися?
     
  14. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    @Happy Fiancee була в прокопчук. Ви б чули, що вона ше при мені своїй практикантці розказувала... "Ото лікарям потім через отаких виписують: то вони аналізи не здають, то УЗД не роблять, на облік пізно стали. А хто винен - лікар, бо ж не провів виховну роботу вчасно. А лікарі шо мають по квартирах ходити і питати чи ви часом не вагітна і може приходьте вже ставати..." Бла-бла-бла. Ну мені то було десь, бо я не за тим ішла. Але толерантність аж пре, ше й не маючи до того діла. Уявляю, що мій чоловік наслухався, коли реєстрував нашу домашню дитину :)
    --- дописи об"єднано, 26 Жовтень 2016 ---
    "та ви шо? А якби шось не так було? Слава Богу, що в вас все добре (і так пару разів)."
     
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    а це ще що за покемон?
    Я коли в 34 тижні перше УЗД робила, мене ніхто не питав, котре воно у мене за цю вагітність.
    --- дописи об"єднано, 26 Жовтень 2016 ---
    наскільки я знаю, там річ у тім ,що не здавати Ви можете. Але тоді можуть бути нюанси в пологовому, оскільки у Вас не виключили інфекцій в статевих шляхах. Простіше кажучи - можуть запроторити народжувати в обсервацію і дитині якісь аналізи одразу після народження можуть призначити.
    Відмовлятись можна від власне огляду на кріслі, натомість взяти мазок на кушетці. А можна взагалі скельце додому попросити
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Montmartre

    Montmartre Well-Known Member

    оу Думала Прокопчук адекватніша в цьому плані, а тут таке... коли в нас люди (ЛІКАРІ!) навчаться поважати вибір пацієнта???
    а ще думаю, якщо до такого терміну не стали на облік і не ходили на узд, то може не варто починати вже :) спокійніше буде))
    А домашніми пологами то чесне слово, хоть зі Львова тікай))

    то це вона вам розказувала)))
     
  17. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Тоді в мене питання: наскільки уважно вивчається обмінка лікарем в пологовому? Бо часто читала навіть тут на форумі, що лікар з яким домовляєшся обмінку навіть не відкривав. Та і заповнюють її (напевно як хто) раз через раз. В мене так коли немає медсестри, то лікарка аналізи не вносить. І виходить, що там десь половина аналізів не внесена.
     
  18. Kukoc

    Kukoc ljutij

    Дівчата, питання про торч аналізи- невже неможна їх десь безкоштовно здати? Один аналіз на один торч коштує в районі 150грн, а їх мінімум 5! Чи можна написати відмову від них? Вони обов'язкові?

    Отправлено с моего Lenovo A3000-H через Tapatalk
     
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    це при знайомстві. При оформленні в ПБ це все уважно читають, і аналізи на інфекції, які передаються через кров і мазки.
    Я так не хотіла здавати аналіз на гепатит В, але потім погодилась. На місці медичного персоналу, який оглядає жінку в пологах чи після них, я би хотіла бути впевнена, що контакт з нею є безпечним.
     
  20. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Це поки що так, потім ближче до дати Х внесуть всі аналізи і ще й червоним підкреслять відхилення від норми