Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем NightBitch, 20 Листопад 2009.

  1. maty

    maty Well-Known Member

    платні не можуть бути обов*язковими
     
  2. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    та во, звоню місяць тому записуватись. Медсестра питає - який термін і де робила попередні УЗД? Ніде. Гм, тоді ми не маємо права вас прийняти (приватний кабінет!), тоді вам тільки на лисенка в ген центр і все, ніхто вас більш не прийме. Бо то такий наказ МОЗ і траляля... Думаю чи вона при своїм розумі. Взяла я позвонила і записалась в інше місце. І тут звонить ця медсестра - ой, я поговорила з доктором, пояснила ситуацію і вона погодилась вас взяти. Лиш прийдеться трохи довше і детальніше глянути, мало лі. Та й отак я попала таки до неї. Ше й дала їй можливість відвести душу, така ж уже нечемна вагітна попалась :)
    --- дописи об"єднано, 26 Жовтень 2016 ---
    для лікарняного мусила встати до 30 тижня. Інакше була б без декретних виплат. Дільнича мене ні раз не напрягала, взагалі лояльна виявилась. Ше маю спокій до 37 тижня, чи коли там починають питати куди плануєте народжувати...
     
  3. Kukoc

    Kukoc ljutij

    колись він був безкоштовним і в моїй жк. Тепер платно виявляється?!
     
  4. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    омг, таке враження, що я живу в іншій країні. Бо ніхто не цікавиться, при записі на узд, де і коли я робила попереднє. Тільки який строк. І щодва тижні на прийом до Г не треба ходити, раз в місяць. Може, то якісь різні МОЗи?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Безкоштовні вони.
     
  6. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Казала мені моя лікар, що до 30-го тижня треба ходити раз на місяць, а після 30-го - раз на два тижні.
    Але справді, у різних консультаціях порядки дуже різняться.
     
  7. his joker

    his joker Well-Known Member

    Мене не направляли і нічого про них не згадували, поки сама в лікаря не запитала. Так як мені пояснили в ЖК, раніше можна було безкоштовно здати їх на Короленка, тому всіх жінок направляли обов'язково.
    Тепер там ці аналізи також платні, сума досить велика, тому на них направляють не всіх, а навіть якщо і направляють, то жінка здає їх за бажанням. Не можуть вони змусити Вас заплатити 700 грн за аналізи.




    Надіслано від мого LG-D325, використовуючи Tapatalk
     
  8. his joker

    his joker Well-Known Member

    Де саме їх можна здати безкоштовно?

    Надіслано від мого LG-D325, використовуючи Tapatalk
     
  9. his joker

    his joker Well-Known Member

    Знаєте, то напевно все залежить від ставлення лікаря до своєї роботи. В мою мед. картку і в обмінку все вписували-вклеювали при мені і щоразу звіряли чи все є в обох картках.


    Надіслано від мого LG-D325, використовуючи Tapatalk
     
  10. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    То все так і написано в протоколі про акушерську допомогу (точної назви не пам'ятаю), але лікар може призначати частіші візити, якщо вважає, що є потреба, так що то все одно десь зводиться до особистого бачення лікаря.

    Отправлено с моего X9180 через Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Montmartre

    Montmartre Well-Known Member

    ого, ну це вони загнули. Мене теж питали де робила попередні узд, бо не в неї, але ніхто нічого не перевіряв. Самі щось придумали певно, наказ МОЗ, гг)

    і я б туди ні ногою, якби не декрет. Мені з дільничою не повезло, на рівному місці вже проблеми, хоча я все поки поздавала що вона просила, просто не маю бажання до неї щотижня бігати. Розказувала мені що після першого візиту по вагітності наступний повинен бути через 2 тиж. (наказ МОЗ) :)

    думаю є програма для чемних дівчат, і "повна програма" це вже на кого попадеш.
     
  12. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Все здавала в своїй ЖК безкоштовно по направленню свого гінеколога.
    І снід/віл, і гепатити, і торч.
    Єдине на Торчі в них часто тих реактивів нема, але попереджають коли з"являються, і йдете здаєте, хіба би там щось супер термінове то тоді б я йшла здавати в приватну, а якщо ні, то "навіщо платити більше?" :)
     
  13. his joker

    his joker Well-Known Member

    А ви цього року здавали?
    Напевно, не в кожній ЖК є така можливість. В моїй не було :)

    Надіслано від мого LG-D325, використовуючи Tapatalk
     
  14. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Так, близько місяця тому
     
  15. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    вибачте якщо не в ту темку пишу,...підкажіть, якщо я хочу завагітніти, то потрібно попередньо якісь аналізи зробити, щоб пізніше не виникло, не дай Боже, проблем?якщо так то які саме?
     
  16. Kukoc

    Kukoc ljutij

    Можете написати в якому жк - в пп?

    Отправлено с моего Lenovo A3000-H через Tapatalk
     
  17. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Не знаю, мій лікар при знайомстві уважно дивився обмінку, всі результати Узд, аналізи. То певно від лікаря залежить.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  18. Chocolate Baby

    Chocolate Baby New Member

    Підкажіть будь ласка, краєм вуха почула ще за якийсь аналіз на стафілокок. Коли його потрібно здавати і звідки його беруть?
    --- дописи об"єднано, 27 Жовтень 2016 ---
    Я особисто нічого не здавала, тільки зробила узд і мазок на флору. Але всі ще рекомендують здати аналізи на інфекції (Торч), ну і якщо ви не хворіли на краснуху то ще на антитіла до краснухи.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Ну от Торчі, якими потім вагітних незнати чого нагружають, якраз актуально здати до вагітності. І стандартний профогляд у гінеколога - мазок, цитологія.

    Отправлено с моего X9180 через Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. SovaBa

    SovaBa noctua

    і я так прийшла, нічого не казала мені. Щиро здивована, бо і як спеціаліст і як людина - Прокопчук мені сподобалася.
    можна. Я так і писала- відмову за власним, бо- для чого мені то під час вагітності)))? От ДО- можна й поздавати, абт не в Сінево- там мені знайшли купу всього, що при перездачі в двох лабораторіях- не підтвердилося. Отак було витрачено зайвих 1000+ грн.
    --- дописи об"єднано, 27 Жовтень 2016 ---
    маєте повне право, я відмовилася.
    Я взагалі здавала лише ЗАК, ЗАС, сечу на стерильність, КТГ 1 раз, + СНІД, сифіліс, гепатит двічі. На все решту- відмова.
     
    Останнє редагування: 27 Жовтень 2016
    • Інформативно Інформативно x 1