Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем NightBitch, 20 Листопад 2009.

  1. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    На короленка колись робили, але з направленням. Як зараз не скажу.
     
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Маю таке питання: лікар, в якої стою на обліку, сказала здати аналізи на RW та СНІД. Здати мені це треба в Пустомитах, бо стою в них на обліку. Але така спека, що не хочеться туди пертись. Де у Львові таке можна здати? Бо перший раз таки здавала в Пустомитах.
     
  3. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Пішов 14 тиждень... На обліку в жк ще не стою. Ніяк не зберусь з духом, щоб піти в поліклініку. Але хочу приватно (для себе) здати основні (обов'язкові) аналізи. Підкажіть, які саме потрібно здавати?
     
  4. his joker

    his joker Well-Known Member

    Я на цьому терміні пройшла УЗД і здала перший скринінг в Синево. На обліку я тоді теж ще не стояла, зробила це теж для себе, проконсультувавшись в подруги-лікаря УЗД.

    Надіслано від мого LG-D325, використовуючи Tapatalk
     
  5. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Узд я пройшла, скриннінг вирішила не робити.
    Мене цікавлять аналіз крові? Який саме? Аналіз сечі?
     
  6. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    просто загальний аналіз крові і заг. ан. сечі
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Теж для початку думала здати ці аналізи.Але вичитала в рекомендаціях ще "купку " аналізів. Зокрема цікавить чи потрібно здавати біохімічний аналіз крові і аналіз цукру в крові прямо зараз? Чи можна розтягнути задоволення?)
     
  8. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    та в принципі на такому терміні навряд чи є низький гемоглобін або проблеми з нирками (а заради того вагітних і ганяють на ті аналізи). Так шо можете ше думати. Але то все залежить від вас: вашого здоров"я, настроЮ і тд.
     
  9. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Дякую, обмежусь тоді поки двома для початку. Почуваюся наразі добре! Тому не спішу в поліклініку. Але ж совість мучить, що на облік не стаю. То хоч так аналізи здам. Настрій настрашений. Бо я вперше в житті аналіз з вени здавала при підготовці до вагітності! Так що похід в лабораторію для мене справжній подвиг!
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  10. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Відважилась на облік, думала уникну скринінги і тп. А Г. пристала з оглядом на кріслі і аналізом на флору. Не хочу страшно, буду щось вигадувати.

    Надіслано від мого Redmi 4A, використовуючи Tapatalk
     
  11. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    То мені шалено пощастило, що ми планували, і я за 2 місяці до вагітності здавала на флору. Бо то жах
     
  12. Raven

    Raven Мама малятка

    Нащо вигадувати. Пишете відмову та й по всьому.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    На флору можете самі собі взяти. Рукавичку дають і скельце. Не треба нікуди дуже лізти всередину. При вході така сама флора.

    І звісно, можна відмовитись зовсім.
     
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я також здаю при планування але мазок на флору "дійсний" півроку, а я стаю на облік стандартно на 7 місяці :) Тому в мене ті всі аналізи протерміновуються стабільно.
     
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @rununkulos, зі всіма трьома жодного разу не була на кріслі аж до самих пологів. І скринінги б не робила. Тільки УЗД. Але то моя думка.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Я до В і в самому вагітному циклі здавала, так вийшло. Але її то не влаштовує. Не має роботи, захотілось мене оглядати. Зовсім не сприймаю ту Г як доктора, стаю для галочки/декретного листка. Бо за 1 вагітності, не повірите, Г. не посилала на скринінги, бо не знала добре що з тим робити) ггг
    А тут за 5років начиталась. Я їй про відмову - вона своє торочить.
    Та і я не збираюся без нагальної потреби. Маю здати Зак, зас, коагулограму, рв, резус і флору, де-небудь, принципово не в своєї, собі свіжу "напишу".
     
  17. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

     
  18. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Я ж типу, спізнилася) 18т минув.
     
    Останнє редагування: 19 Грудень 2017
  19. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    У вівторок ходила в ЖК, далименіНаступнмені обмінку і направлення на кров з вени і пальця, ну і плюс сеча. Я думала, що черга на здачу аналізів буде величезна, а виявилось що я була друга))) Мені взяли 4 пробірки крові по 2мл, а таке враження що цілих 200млл :girl_crazy:
    Наступний раз піду до лікарки аж в кінці січня:girl_smile:
     
  20. koroljok

    koroljok Well-Known Member

    Стала на облік, дали направлення на купку аналізів і каже лікарка здати в синево на торч-інфекції.,але це за бажанням. Підкажіть чи треба їх здавати, бо з першою дитиною не здавала, а сума за аналізи виходить кругленька.