Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем NightBitch, 20 Листопад 2009.

  1. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Але я пруся з тих лікарів, а чому саме в Синево, а не наприклад, в Медісі?
    Але то таке. А треба чи ні , то Вам вирішувати. Ось доступна ( дуже схематична, звичайно) інформація для роздумів:
    Що ж таке TORCH (ТОРЧ) – інфекції – Сдать анализы крови в гормональной лаборатории МТМ – Киев
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Не змогла пройти повз - якесь таке цікаве посилання на статтю, розміщену на сайті лабораторії: )
    Ну і питання, торчі лікують вагітній? Ну виявлять аналізи відсутність імунітету і що?
     
  3. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    токсоплазмоз, знаю, лікують, тому, в принципі, є резон здавати час від часу вагітній, якщо немає IgG.
     
  4. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

     
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Нєа, нічого ви з торчами протягом вагітності не зробите. Тому сенсу здавати - жодного.

    Якщо нема антитіл до токсоплазмозу то треба поменше з котами цілуватись під час вагітності і буде всім щастя.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Це в мене інформація з лекції Наталі Лелюх, вона навіть розказувала про випадок з практики, коли інфікування токсоплазмозом сталось десь в 16 тижнів, проводилось лікування, і дітки (там була ще й двійня) народились здорові. Чи то ліки помогли, чи потрапили в щасливий відсоток - не відомо, звісно.
    Ну, але я особисто ґрунтовнішої інформації не маю, тому сперечатись про існування та ефективність такого лікування не буду. Просто чула, що є. Та, дай Бог, щоб і не треба було.
    Єдине ще, враховуючи позицію вищезгаданої лікарки щодо звиклої надмірності різних фуфломіцинових призначень під час вагітності і, маю довіру до її слів.
    Ну і для себе знаю, якщо не маю захисних антитіл - ретельно ставлюсь до термічної обробки м'яса, ніяких там сиров'ялених ковбасок, ну і ретельне миття овочів-фруктів, що контактують із землею. А як є IgG - розслабитись) Я б заради цього здала)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Під час другої вагітності гінеколог мене таки вмовила здати торч-аналізи. На той момент лікарня (чи репродуктивний центр...Бічна початку Личаківської) пропонувала безкоштовні аналізи, як акцію.
    Я пішла туди, виявилось, що в них тільки один реагент замість 5 (хламідії), на який я і здала.
    Через декілька днів забрала результат, тамтешня лікарка розшифрувала, що все ок.
    Віднесла гінекологу - вона сказала, що той реагент не повноцінний і інфи недостатньо. Але я знову якісь там терміни здачі аналізів пропустила :girl_crazy:, тому від мене - чергова підписана відмова від торч і я вільна.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    ох, пішло мені нервів за першої В з тими "обовязковими " аналізами. Я тоді здається в 18 тиж. заявилася в ЖК, перший скринінг вже ніби ітак пропустила, другим мене пресувала по повній, не давала відмову писати, розказувала кожен раз про якісь указу міністерства. Мусила я аж до завідуючої ходити з тим (а вона між іншим дуже спокійно мені пояснила, що то є моє право відмовлятися, ніхто не вправі мене заставляти, і он її невістка теж не хотіла і не здавала). Після того виявилося, що появилося "нове роз'яснення" з міністерства, і я вже можу писати відмову. Я так і не зрозуміла нащо було мене так морочити.
    Не знаю коли цього разу здаватися на облік і що з тим всім буде. По факту я маю свою приватну Г (яка на жаль з обліками не бавиться), під її наглядом здаю регулярно саме те, що мені реально треба пильнувати.
     
  9. Natalochkkka

    Natalochkkka New Member

    Ставала на облік десь на 22-23 тижні. Зауважень, а тим більше притензій від лікаря не було жодних! (4 поліклініка Сихів). Вагітність планована, тому торчі були в наявності, як і обидва скринінги,як і узд щитовидки, її гормони перездавала. Нерозумію в чому для багатьох проблема їх здачі, я як ніхто зацікавлена в цих результатах. Мазку свіжого не було (лікар сказала, що їй підійшла б флора до року часу), тому взяла мазок /що тут такого страшного знову ж не розумію/, на 30тиж знову мазок брала, але вже на кушетці, бо як стверджувала так менший стрес для організму. У мене в другому триместрі почав знижуватись гемоглобін, тому ЗАК здавала платний + феритин безкоштовно (лабораторія в поліклініці) кілька разів, замість пити глюкозу порекомендувала здати глікований гемоглобін, вартість цих аналізів копійчана. Кожного разу лікар обгрунтовувала необхідність саме в платних аналізах, аж смішно було, бо це в моїх ж інтересах. Аналізів не так вже й багато. Здивував похід в генетичний центр, де просто заповнили бланк з результатів УЗД і скринінгів (190грн)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    От мені теж дивно чому усі такі незадоволені через аналізи, інколи можна запобігти розвитку деяким захворюванням або ж почати лікування на початкових етапах. Я усі аналізи здала за 30 хв. і мене лікарка відпустила на місяць при чому сказала на наступний раз принести тільки сечу (я думала, що буде знову цілий список усього як тут на пишуть, але виявилось що, ні).
     
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Яким захворюванням можна запобігти які визначаються скринінгами і торчами?
    --- дописи об"єднано, 19 Січень 2018 ---
    а яка підстава була ходити в генетичний центр?
    В мазку нічого страшного нема. Є страшного коли після занадто докладного огляду на малих термінах у жінок буває викидень.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    Немає чого придератися, бо я не писала ні про торчі ні про скринінг, а в загальному про аналізи.
     
  13. Natalochkkka

    Natalochkkka New Member

     
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    *ліниво* Ну давайте в загальному.
     
  15. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    А торсі і скринінг, певно, не входять в ті "недорогі" аналізи. Вибачте за офф. Повеселило)))
     
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    я взагалі не зрозуміла чому за ЗАК форумлянка платила, і глікований не копійчаний (ну або ладно, я така скупа) і 190 грн в генетичному за якими показами? Скринінги і ТОРЧі раз "обов'язкові" мають бути безкоштовні, я так розумію.
     
  17. Natalochkkka

    Natalochkkka New Member

    Довідку з Лисенка хотіла лікар, бо такі вимоги(з її слів). Думаю пов'язано з тим, що мені вже 30р і перші пологи.
    На ранніх термінах (до 12тиж) взагалі ніякого огляду не проводять, тим більше детального. Йде природній відбір, тому сенсу бігати по лікарях не розумію. Щодо торчів, то думаю інформація про відсутність імунітету до токсоплазмозу буде дуже необхідною і змусить обережніше віднестись до тих же котів, незахищених робіт на землі, вживанню недосмаженої печінки, яку рекомендують як ефект джерело заліза і т. п.
     
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Нема таких вимог. Лікарка вас дезінформує на гроші. Хай покаже протокол. Якщо що, я теж в 30 вперше завагітніла і народила.

    Та про огляд я придумала, бо мені нудно. Походіть по темі про ЖК, там є ще такі вигадниці.
     
  19. Natalochkkka

    Natalochkkka New Member

    --- дописи об"єднано, 19 Січень 2018 ---
     
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    • Подобається Подобається x 1