Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем NightBitch, 20 Листопад 2009.

  1. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    Єдине, що варто зробити, то здати аналіз на ТОРЧ-інфекції, полікувати зуби і запастися позитивом. А лишній раз до лікарів краще не ходіть, бо вони як почнуть шукати, то таки щось "знайдуть".
     
  2. Romanivna

    Romanivna New Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    я здавала ТОРЧі в центрі планування сімї, ну ще фотку шийки матки робили(колькоскопія здається), полікувала зубки, а ще обійшла лікарів, до яких в мене були питання (шлунок, серце обстежила).
     
  3. DarkNess

    DarkNess New Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Як казала одна моя знайома лікарка: "Здорових людей не буває, бувають НЕдообстежені!" :girl_crazy::girl_crazy:
     
  4. Tequilochka

    Tequilochka Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Тепер і я знаю шо таке облік і з чим його їдять)))))
     
  5. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Мені лікарка дала направлення на таке: імуноферментний аналіз вмісту альфа-фетопротеїну, хто знає, що то за аналіз, і його треба здавати на голодний жилудок чи можна перед тим їсти? І чи то беруть кров з вени, чи з пальця, а то дала, навіть нічого не пояснила.
     
  6. Ailenka

    Ailenka Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    в народі називають подвійний тест. кров з вени і відповідно на голодний шлунок, за день ще варто не вживати всяких різних ізлішеств-цукор, копчене і т.п. хоча вагітні й так майже свою дієту мають
     
  7. sanne

    sanne New Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    це аналіз на виявлення розвитку вад у дитини.якщо результат нище певного рівня,тоді направляють на більш точніше обстеження,якщо і там підтвердиться результат,то рекомендують перервати вагітність.
     
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Ми відмовилися, бо для нас то нічого не міняє. Та й аналіз той дуже неточний. Він показує лише ймовірність, чи може дитина мати синдром Дауна або сповільнення в розвитку чи ні. Моя лікарка сказала, що то лише зайвий стрес. Та й аналіз цей взагалі не обов*язковий, виключно на бажання вагітних.
     
  9. Tagonga

    Tagonga New Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Дівчата, хіба тест на альфа-фетопротеїн - це подвійний тест? Він ніби здається вже на 17-18 тижні і входить до складу потрійного тесту...
     
  10. Ailenka

    Ailenka Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    так подвійний
     
  11. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Тест на альфа-фетопротеїн входить до потрійного тесту(АФП,бета-ХЧ і вільний естріол) і здається на 14-18 тижні.А до подвійного відноситься ПАПП і бета-ХЧ і здається він на 11-14 тижні.:girl_smile:
     
  12. Tequilochka

    Tequilochka Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Странно, я стала на облык на 14 тижні за той аналіз ніц не казали.:confused: А тепер я прийду в кінці 18 тижня ( причому 31 березня). То можна казати шо мені повезло?
     
  13. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Та у н7ас теж необов"язковий, у нас просто лікарі грузять всіх підряд. Я цю гілку як інопланетянин читаю: половини назв не розумію навіть :) Сказала відразу. що платні аналізи не здавати (і не жмот я, просто вони не є обов"язковими. значить нема чого мені голову морочити).
    Я взагалі з другим прийшла в пологовий з обмінкою в котрій було три відмітки про здачу крові, аналіз на ВІЛ і два результати УЗО. І нічого мені лікар не казав.
     
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Я це й мала на увазі. Якісь вагітні у нас такі перестрашені, лікарям ні слова не кажуть. :xaxa: Ото лікарі й відриваються по повній. :girl_crazy:
     
  15. Tequilochka

    Tequilochka Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    А що це за обмінка)))
     
  16. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Teqila-мені моя лікарка казала не здавати подвійного тесту.А потрійний-по бажанню.Тобі повезло-і гаманець повніший,і нерви спокійніші.
    P.S.:обмінка-це така міні медична карточка вагітної,куди записуються всі аналізи,УЗД і перебіг вагітності(дубляж тої карточки,що заведена на тебе в жк).І її тобі в принципі мали б зразу на руки видати з першими результатами аналізів,бо з нею в пологовий треба йти(і якщо на підтримку кладуть,то теж вимагають).
     
  17. Tequilochka

    Tequilochka Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Не наю мені ніц не давали. Я там один раз була може тому?
    Вона позаповнювала і собі поставила в папку.
     
  18. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Може.Бо мені перший раз теж не дали.От як другий раз була,то вже записали туди всі аналізи і видали.
     
  19. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Дівчата а можна вас попросити розшифрувати аналізи, бо моя лікарка не бере трубки.
    АФП - 39,68, розрахунок МОМ -0,80
    ХГЛ - 12,34, розрахунок МОМ -0,38
    Вільний естріол -5,10, розрахунок МОМ 1,42
    Що таке МОМ??? Вони в мене в нормі, це напевно добре. А самі аналізи? я щось розпереживалась((((поможіть хто може!!

    ---------- Додано в 14:30 ---------- Попередній допис був написаний в 13:37 ----------

    Додзвонилась я .....все впорядку)))
     
  20. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Така салтова книжечка з кольоровими малюночками і купою різних табличок для налізів і обстежень :girl_cool: видається тепер на руки при ставанні на облік, так що вимагайте.