Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем NightBitch, 20 Листопад 2009.

  1. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Їх ще треба вміти знайти.
     
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В нас такі спеціалісти - знайдуть де нема, не побачать де є.

    Ті самі показники на вади, мають йти в чіткій відповідності з терміном. Тому спочатку мають правильно визначити термін (а не п резюмувати 28-денний цикл з О на 14 день).

    Це я не тобі, ти в курсі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    Це не обовязково здавати є завжди ваше право відмовитися особливо від платних аналізів. Але щитовидка у кого є проблеми, гемоглобін, з нирками в кого є нюанси і інколи вони під час вагінтості дізнаються про проблеми....і не всі до вагітності готуються та проходять обстеження. Тобто на мою думку випадки, коли потрібно контролювати. Я погоджуюся що вагінтість не хвороба), але особисто я себе почувала жахливо, це впливало на мою роботу/фізичний/емоційний стан, я не хвора, але пропри це я багато чого не можу зробити(((. Я б сказал це особливий стан) Майже з усіх вагітних, яких я знаю для їхнього заспокоєння, що там усе добре треба було сходити в поліклініку і здати аналізи. Якщо жінка дуже емоційна і переживаю то я поганого в тому не бачу, знаю багато таких що ще на 8тижні бігли і на облік просилися, бо дуже переживали при тому були здорові. Я думала також, що піду пізніше, але мої переживання та попередній досвід заставив піти швидше) це вирішувати кожному і індивідуально не всі можуть справитися з внутрішніми переживаннями.
     
  4. fillette

    fillette Well-Known Member

    Я здавала на Симоненка в поліклініці. Приватно здавала лише RW, бо не було реактивів і ТТГ, але то за показами, необов'язково.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Я собі так міркую на загал про глюкозо-толерантний тест. Якщо а) він не завжди інформативний (теж читала неодноразово), б) може вплинути на дитинку, в) більшості вагітних гидка та глюкоза, то чи не краще замінити той ГТТ на повноцінний прийом їжі з переважанням вуглеводів (як складних так і простих) + ще щось солоденьке (печенько, цукерка) з кавою/чаєм і через дві години здати. І перед тим звісно, натще.
    Думаю, якщо толерантність порушена, то і так буде видно, хіба ні?
     
  6. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    До речі, я в дитинстві здавала такий тест - "з навантаженням" він називався, якраз вживалося картопляне пюре, хліб, чай з цукром.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
  7. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Ні, це тільки чомусь у нас так поширено говорять, що можна випити чайку х цукром і чоколядою і вже можна йти здавати... не нашкодить він дитині, то так само як і про узд в нас страшать
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Ооо, картопляне пюре то точно те, що підійде.
     
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ну от до речі, я теж вважаю, що так з чайком і шоколадкою, то взагалі нема навіть чого починати. З глюкозою хоч ясно скільки чистої глюкози, а то пойми-порахуй скільки хто хлібчика варення намазав.
    І я не думаю, що шкодить дитині.

    Але оскільки достовірний він умовно, то не бачу сенсу робити.

    На відчіпного робила глюкований гемоглобін - наші лікарі його приймають як замінник гтт, хоч він таким не є. Що ще раз засвідчує «високий професіоналізм».
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    А якщо мамі під час того аналізу стає зле, то хіба дитині не шкодить?
    То так для роздумів.

    Ще читала, що інформативніше щодня протягом деякого періоду міряти рівень глюкози тими експрес-полосками
     
  11. fillette

    fillette Well-Known Member

    Дали мені направлення на глюкозотолерантний тест, але я відмовилась. Гінеколог не наполягала.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  12. Lynx

    Lynx Member

    Пару років тому здавала глюкозотолерантний тест не з приводу вагітності. Не знаю що він показав, глюкозу виблювала вже за півгодини. Блювала до глибокого вечора. І ще два тижні лікувала загострення холециститу. (який вперше і виявили) Зараз вагітна. Точно відмовлюся, бо в жовчному погіршення, додаткових проблем не хочу.
     
  13. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Дівчата, при постановці на облік, достатньо буде таких аналізів:
    -заг.чи розширений аналіз крові
    - заг. аналіз сечі.
    - Віл

    Група крові є у паспорті, всякі торчі, мазки не здаю і не хочу.
    Хочу прийти з всім готовим і стати на облік.
     
  14. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    @Naama ще реакція Вассермана, бактеріальний посів сечі.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. maty

    maty Well-Known Member

    @Naama RW ще як мінімум. Я памятаю, ще Австралійський антиген здавала, але то 10 років тому, зараз не знаю, це щось з гепатитом повязане було
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    І довідки від стоматолога і окуліста.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Це звичайний бак посів? Якщо маю пів річної давності, не підійде? бо аналіз дорогий.
     
  18. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Так, бакпосів. Не знаю, чи підійде:scratch_one-s_head:
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Ви можете і без нічого стати на облік, я мала тільки УЗД.
    Віл, гепатит і т.п. треба в пб мати вже
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    Маю питання по флюрографії. Дали чоловіку скерування, а він злиться )))
    На що воно впливає? Маю на увазі: якщо не буде зроблена флюрографія, то...