Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем NightBitch, 20 Листопад 2009.

  1. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Ймовірно не допустять в ПБ на партнерські пологи.
    Мій флюрку робить лише коли я вагітна)) раз на 3-4 роки. Для профілактики вважаю що можна зробити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    @Lathorien вона потрібна в роддомі, і при оформленні, і навіть чомусь при щепленнях.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Нам теж казав лікар про флюрку в чоловіка, але по факту ніхто її не перевіряв
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    ні на що. Не питали в ПБ. Її і не було.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    Чоловік зробив флюрографію і вона вписана в обмінці (з першо дитиною також робили). Коли родила першу дитину - то питали в роддомі чи є флюрографія (були партнерські пологи). Ще на роботі є окрім мене 2 вагітні - та ж історія робили флюрографію. А от на Васермана, то в одної з дівчат- лікар не вимагає цього аналізу, (а мене на повторний посилають (в обмінці він є вписаний 2 рази має бути).
     
  6. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    @shokoladochka мене три рази на Вассермана відправляли :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  7. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    По протоколу вроді 2 і в книжці 2 замітки є для запису. Я чесно не хотіла б ні разу здавати, бо це платний аналіз( зараз.
     
  8. Norkova ledi

    Norkova ledi Member

    А де це Вассермана платний аналіз ? Я в червні ставала на облік на Лемківській, то безкоштовно було.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

  10. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    на Сихові так само платний. Я навіть запит у МОЗ писала :girl_crazy:, тому що знайшла на сайті в них, що наша 4 поліклініка підписала з ними договір й має бути забезпечена всім необхідним.
     
  11. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    де? бо я здавала перший раз міс 2 тому - то платила, бо сказали - не має реактивів і не буде, а зараз та сама історія(((( і дівчата на роботі також платили.
    --- дописи об"єднано, 16 Липень 2019 ---
    на Медової Печери в поліклініці( - платний.
     
  12. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    • Подобається Подобається x 1
  13. Kiruskin

    Kiruskin Well-Known Member

    Вмовила мене лікарка здати той перший скринінг, вже пошкодувала 300 разів. Прийшли результати, і ПАПП-А понижений, я вже поначитувалася стільки всього, що голова обертом. Вже була в двох різних лікарів на Узд, кажуть, що претензій до дитини, і до її розвитку не мають. А в мене все одно, якийсь неспокій. І я не впевнена в правильності терміну, вказаному при здачі, на той момент, коли я здавала було 11 тижнів і 3-4 дні по останніх місячних, а в аналізі вказані норми для 12 тижнів. Якщо дивитись по нормах 11 тижнів, то все ідеадьно. Лікарка каже не брати до голови, там все ок, а я якась не спокійна. Може хтось стикався з таким? [​IMG]

    Надіслано від мого Redmi 3S, використовуючи Tapatalk
     
  14. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Прекрасно Вас розумію.
    В нас Бета ХГЛ був майже 400, а норми самі бачите, по узд все добре, але той не спокій, і ті вічні переживання, можуть зробити ще гірше дитинці.
    Я так і не заспокоїлась і здала аналіз ДНК, тест Панарома.
    Але, раджу все таки заспокоїтись, і налаштуватись на позитив.
    Все буде добре, на ті показники впливає мільйон чинників, гормони міняються кожну хвилину.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Kiruskin

    Kiruskin Well-Known Member

    З тими аналізами можна посивіти. На щастя, в нас все вияснилося, був вказаний неправильно термін (забільшений), потім в ЖК все перерахували, і все в нормі. А до того я ледь з розуму не зійшла, вже теж хотіла той тест Панорама здавати, але осад все одно лишився . Надіюсь, у Вас все добре?

    Надіслано від мого Redmi 3S, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Єва

    Єва Well-Known Member

    Під час першої вагітності собі багато нервів з тими скрінінгами змотала. По УЗД було все ОК. Дитина народилася здорова. Не переймайтесь тими тестами, навіть якщо показники не в нормі, вони не показують патологію, а лише її ризик. Та й з термінами дуже легко помилитись, бо не у всіх регулярний цикл 28 днів.
     
  17. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Так, дякувати Богу все добре.
    Але фактично 1.5 міс вагітності випав з реальності,ті очікування,і нерви, то дуже важко.
    Сльози кожного дня, коли не хочеш нікого бачити ітд, я вже мовчу про фінансову сторону, і постійне питання, а якщо аналізи підтвердять ваду....
    Ой, як згадаю.
    Це теж не маловажливо, бо коли прийшли результати, і ти думаєш собі
    От так просто все вияснилось і все?

    Добре, шо у вас все добре.
    Бо в нас термін не переплутали, перездавали 3 рази у різних лаболаторіях, і показник тільки ріс, і то дуже сильно.
     
  18. tsyganka

    tsyganka Member

    На останньому огляді лікар сказала пройти тест на толерантність до глюкози,у мене вже 35 тиждень(напевно забула швидше призначити).Чи обов‘язково його проходити,чи можна взагалі не робити.Зовсім нема бажання і часу перед Новим Роком і святам.
    Ще що дивно,сказала взяти з собою солодкого чаю і хліб з маслом,тобто не глюкозу.
     
  19. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Цікаво. Я десь років з 16 декілька раз такий аналіз сдавала (в мене мама та інші родичі діабетики), завжди казали брати 300мл солодкої води (вода і цукор). При двох перших вагітностях радила гінеколог взяти шматочки лимону до солодкої води, щоб не сильно терпко було. А ось при третій вагітності скзали просто зїсти пару бананів :). Але я брала солодку воду, бо мені самій було бажання.
    Аналіз не обовязковий, більше для контролю. Якщо Ви не бачаєте загроз щодо рівня цукру - то Ваша справа. Я знаю дівчат, які самі просили направлення на цей аналіз, бо цікаво :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    це профанація, тест буде ні про що.
    Для достовірного тесту потрібна саме глюкоза, причім розрахована на Вашу вагу.
    Тобто, при вазі 40 кг, 60 кг і 80 кг має бути різна доза. Мені на момент аналізу з 67 кг ваги призначили 75 грамів глюкози.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1