Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем NightBitch, 20 Листопад 2009.

  1. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Happy Fiancee чула про те. Але лікарка призначила через трохи вищі показники, попью перездам аналіз і буде видно.
     
  2. kerosinka

    kerosinka Member

    Дівчата, я багато перечитала інформації і багато є думок що скринінг по крові не можуть давати достовірних результатів. Це лише покпзує ризики, та й то часто помилкові.
    Тепер вагаюсь чи варто випробовувати собі нерви і робити скринінг на вади в другому трименстрі.... По УЗД все добре.
    Як я розумію генетичні вади якось помітні і на УЗД, не лише в крові. Особливості носої кісточок, шийки і т. д.?
     
  3. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    @kerosinka, ну вам тут можуть порадити хіба з власного досвіду. Скринінг - то оті аналізи +УЗД. Я аналізів не здавала в жодну з двох вагітностей. Як на мене, зайва трата грошей і нервів. Достовірність досить сумнівна.
     
  4. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Другий скринінг то на якому тижні здають?
     
  5. Popi

    Popi Well-Known Member

    18-20
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Поговоріть зі мною про глюкозотолерантний аналіз . У моєму скерування пише на 28 тижні. І все маю гризоту з тим: то треба зробити до настання 28 чи під час . Я щось задумалася про то, коли в кількох джерелах зустріла, що тест обов'язково тре зробити до 28+1. І думаю чи то аж так є різниця? Бо щось тої суботи так лінь мені з самого ранку перти на аналізи)))
     
  7. Masja

    Masja Well-Known Member

    Я взагалі робила на 26 тижні:dntknw:
     
  8. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Думаю то різниці не має ,результат все буде однаковий .або позитивний або негативний
     
  9. Nadiiia

    Nadiiia New Member

    Дівчата доброго дня! Вчора вечором отримала результати аналізів першого скринінгу, рівень ХГЛ при нормі для 13тижнів - медіана 40,71 - в мене - 179,3( узд прекрасне, все в порядку, але цей результат мене дуже лякає, може хтось стикався з подібним? Дуже дякую за відповідь
     
  10. Masja

    Masja Well-Known Member

    Перездайте в іншій лабораторії, якщо переживаєте. В мене у першому скринінгу майже всі результати зашкалювали,правда,не ХГЛ. Перездала,то все в нормі
     
  11. Nadiiia

    Nadiiia New Member

    Дуже дякую! Я так і хочу зробити напевне
     
    Останнє редагування: 22 Серпень 2020
  12. Nadiiia

    Nadiiia New Member

    Там взагалі вище 200
     
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Вкликати плацента, чи плацента від зниклого близнюка може давати такий великий показник ХГЛ. А також неправильно встановлений термін вагітності.
     
  14. Nadiiia

    Nadiiia New Member

    Призначили пройти ще раз узд і до генетика, я так переживаю що не можу просто
    Цікаво чи на узд видно якісь патології в 13 тижнів
    --- дописи об"єднано, 26 Серпень 2020 ---
    І
    як вага дитинка?
     
  15. Nadiiia

    Nadiiia New Member

    58 (+-6гр)
    --- дописи об"єднано, 26 Серпень 2020 ---
    Але не написала в заключенні, видно забула
     

    Вкладення:

  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Видно відсутність носової кісточки, і вимірюють ширину (товщину) комірцевоі складки і її прозорість. Але все це вам мали зробити при першому скринінговому УЗД.
    --- дописи об"єднано, 26 Серпень 2020 ---
    На такому терміні вагу не пишуть.
    Всі решта показників у вас нормальні.
     
  17. Nadiiia

    Nadiiia New Member

    Але там пише що довжина кістки носа 2,7 мм
    Тим більше я з нею ще довго говорила вона сказала що абсолютно все в нормі
    --- дописи об"єднано, 26 Серпень 2020 ---
    На завтра маю заплановано ще одне узд, більш детальне і консультацію у генетика, я від суботи не можу заспокоїтись, дуже переживаю
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Nadiiia, той аналіз має великі межі похибок. В мене в крайніх двох дітей результати були м’яко кажучи не дуже. І все ок насправді. То не той термін, то нервувалась, то дієти не дотрималась тощо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Nadiiia

    Nadiiia New Member

    Та я теж сподіваюсь на краще
    Я через ці переживання спати навіть нормально перестала
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  20. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Все буде добре ,візьміть себе в руки! Бо тими переживаннями ,тільки собі гірше робите ! Лікарі часто бачать крайнощі ,та і аналізи бувають погані ,а діти родяться здорові.Тай тими аналізами ми всеодно нічого не змінимо....як має бути ,так буде. Заспокойтесь,я вам щиро того бажаю.