Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем NightBitch, 20 Листопад 2009.

  1. Nadiiia

    Nadiiia New Member

    Щиро дякую Вам❤️
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ви питали що видно в 13 тижнів, що є інформативним для діагнозу. А у вас все добре.
     
  3. Nadiiia

    Nadiiia New Member

    Дівчата сьогодні здала тест на виявлення патологій, ціна просто космічна, 8570грн за тест, сказала генетик що дає 99% результат, налякали цим синдромом, і на узд так само, бо в пуповині 2 судини замість 3
    Одним словом знову чекати
     

    Вкладення:

  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ну таке. Тест може вивчити кілька синдромів (якщо вони є) - вам запропонують аборт. Все. Лікування від того на що тестують не існує.

    Якщо що, то мені теж його наполегливо рекомендували. Але аборт я робити не буду, тому 8 тисяч я краще потрачу на дітей, включно з тією, що в животі.

    Дві судини ні на що не шкодять і теж ніяк не лікуються. В знайомої було дві судини, народила - дівчинці 9 років здорова і розумна.
    --- дописи об"єднано, 27 Серпень 2020 ---
    Генетик хто?

    Ну і бажаю щоб чекання завершилося вашим спокоєм, незалежно від результату.
     
  5. Nadiiia

    Nadiiia New Member

    Щиро Вам дякую❤️ Бондаренко Майя Вікторівна
    Але по узд сказали що носик є, і комірцеві й простір нормальний, не потовщений, що важливо для такого синдрому як Дауна
    --- дописи об"єднано, 27 Серпень 2020 ---
    Ви теж чекаєте на поповнення? Який термін?
     
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    19-20 тижнів
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. Nadiiia

    Nadiiia New Member

    Я Вас вітаю! Теж лякають цим синдромом і перериванням?
     
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ну мене перериванням неможливо налякати, бо я його робити не буду в жодному випадку. А Синдромом Дауна тиснуть дуже.
     
  9. Nadiiia

    Nadiiia New Member

    А в Вас який рівень хгл по аналізах був?
     
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я не робила. Але був високий точно, бо такого темного тесту (темніша полоска за контрольну) в мене не було ніколи, і це на 10 ДПО.

    Ну і вік їм мій не подобається.
     
  11. Nadiiia

    Nadiiia New Member

    Знаєте, я сьогодні зрозуміла що вони більше лякають ніж то є насправді, головне заспокоїтись і не переживати. Все в Божих руках❤️
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Ото чиста правда,дуже бажаю вам дівчата щоб все було добре ,а ті страхи і переживання забулись,бо Один Бог знає ,що нам готує!
     
  13. Nadiiia

    Nadiiia New Member

    Щиро дякую❤️ Молимось щоб було добре Хай всі дітки на світі будуть здорові і родяться здоровими❤️
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Nadiiia

    Nadiiia New Member

    Дівчата нажаль моєї дитинки вже немає
    Аналізи ті дорогі виявились помилковими! Бережіть себе
     
    • Співчуваю Співчуваю x 5
  15. olenchikk

    olenchikk New Member

    Дівчатка привіт! От сиджу я і заплуталась зовсім. Була на скринінгу 12 тижнів. Комірцевий простір 1,1. Але от кісточка носова, лікарка скривилась наміряла з трудом 2 мм. ( бо дитинка дуже рухається) Каже ніби і норма але нижня межа, йдіть до генетика. Здавала пріску , там все ок, ризики низькі. Але от та кісточка мене лякає страшне((((((
    Записалась ще на узд до іншого спеціаліста, до Грабоуса.
    Хтось був в такій ситуації? Що в кінці вийшло? Що робити?((((