Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем NightBitch, 20 Листопад 2009.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    я б питання інакше ставила - здавати їх ДО вагітності або не здавати взагалі. Бо не бачу сенсу здавати під час вагітності. Ефективно лікувати вагітних практично неможливо, аборт - не варіант.
     
  2. Lvivna

    Lvivna Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Я теж так думаю, але наш МОЗ мусить своє заробити... Наскільки я знаю, токсоплазмоз небезпечний для дитини, якщо жінка заразиться в перші три місяці вагітності, а коли здаєм на нього аналіз? Коли на облік стаємо після 10 тижнів, і коли не можна вже нічого змінити? Багато залежить від жінки, звичайно ж, але ж, що ми хочемо від неї, якщо система ОЗу така недосконала?..
     
  3. AHGEL

    AHGEL New Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Внас Ульвові є нормальні ліікарі щоб правду сказали і без взяттки.
     
  4. Tequilochka

    Tequilochka Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Не знаю чи це особисто до мене, але так як я задавала це питання, то і відповім.
    Моя вагітність була планова, тому ДО вагітності я здавала ті аналізи на які лікарка давала направлення. Серед них на ТОРЧі не було, тому зара і питаю
     
  5. basya

    basya Загублений

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Всім привіт! Підскажіть,де у Львові можна купити одноразову тару для сдачі аналізу сечі! Дуже треба! Терміново! Всім дякую!
     
  6. Lvivna

    Lvivna Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    У мене вагітність теж планова. Але до того, як завагітніти, я здавала їх півроку перед тим, тому от сиджу тепер і думаю, відмовлятись від них, якщо лікарка буде наполягати, чи перестраховуватись? Здоровий глузд мені каже, що відмовлятись...
     
  7. Tequilochka

    Tequilochka Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Я і не знала, що таке можна купити.

    Не знаю на якому терміні вони здаються, але мені ще ніхто про них нічого не казав.
     
  8. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Дівчатка,а не знаєте,чи можна відмову від потрійного(та і будь-якого іншого)аналізу написати не відразу,коли направляють,а пізніше...
    бо мене скерували,я якось зразу не звернула уваги,а тепер вирішила не здавати... лікарка виходить з відпустки,коли його вже запізно буде робити...
    я так собі думаю,що навряд чи дата тої відмови має аж таке значення...
     
  9. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Я не здавала нічого і не писала жодних відмов, просто сказала, що здавати не буду і аргументувала свою думку, бо лікарка була тим страшенно вражена, але ніхто не змушував і не переконував це робити.
     
  10. Morena

    Morena Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Я потрійний здавала (для самозаспокоєння), але коли я запитувала чи потрібно його здавати обов'язково в Прокопчук Наталі Миколаївни, вона лікар-генетик, то вона відповіла, що ніхто не змусить його здавати, якщо не хочете. Відмови, думаю, не потрібно. От я подвійний не робила, бо вже було пізно по терміну і нічого.
     
  11. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Я здавала тільки аналіз крові з пальця, з вени, сечу денну і ранішню івсе. Ніякі аналізи на торч інфекції і тому подібне мене лікар не заставляв здавати. Просто повідомив, що це бажано, але не обовязково. Ці аналізи здають жінки які попадають в групу ризику, а саме після 5р., мали викидні до того і тому подібне. Якщо все нормально, і жінка не страдаю на манію "здам все і побільше тільки щоб заспокоїти себе", то ці аналізи не є обов"язкові.
     
  12. Svitana

    Svitana New Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Дівчатка підкажіть будь-ласка, чи варто вірити результатам скринінгу (АФП, ХГЧ, Естріол). Здавала його на 16-17 тижні вагітності, АФП і Естріол в нормі, а ХГЧ завищений. На 19-20 тижні перездала ХГЧ вже в іншій лабораторії, знову завищений. На 20-21 тижні робила УЗД, сказали все добре, не видно причин завищення ХГЧ. Але була у генетка, вона налякала, сказала можливо треба буде брати забір навколоплідних вод, і якщо є якісь хромосомні аномалії чи я погоджусь на аборт. Я була просто в шоці, весь вечір проплакала, вночі погано спала. Прочитала. що цей забір вод має підвищений риск.Це у мене перша вагітність, мені 25 років, в роду не було ніяких патологій. Сьогодні знову іду до генетика, дуже переживаю. Порадьте щось, бо так можна з розуму зійти.
     
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    ну ви ж знаєте який ризик самовільного аборту при такій процедурі? Цікаво чи сама лікарка вам про це казала..

    не ходіть до генетика, нащо ви взагалі до нього йшли. Хотіли щось знайти? От він вам і знайшов.

    Тут на форумі є купа інформації про те як пройти вагітність і пологи природно і радісно.

    П.С. і купа розповідей як аналізи показували що дитинка буде з вадами, а народилась здорова :)

    на амніо не погоджуйтесь - наробите собі біди, а лікарка скаже, що то був відомий ризик
     
  14. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    а ще ризик того, що дитина може народитись з вадами...
     
  15. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)



    Мені здається, ви мусите вирішити для себе, якщо справді щось не так, то ви підете на аборт чи все ж залишите дитину, якщо погодитеся на аборт, то можете далі мучити себе тим ходінням по лікарях, а як ні, тоді взагалі не варто того робити. Не напружуйтеся, носіть щасливо свою дитинку і не переживайте. Бажаю вам здоревької дитинки, в чому ні краплі не сумніваюся.
     
  16. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    О, аналогічно. І в мене так було. Відправили до генетика по тій же причині. Але я собі то в голову не взяла, до генетика не пішла, і на наступний ж день благополучно про це забула, і чесно - до кінця вагітності ні одного разу не згадала...не придала важливості тим словам. Переживаннями і плаксами ви завдасте дитинці шкоди можливо більшої ніж оте "можливо завищене ХГЧ".
     
  17. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    а я в останню вагітність відмовилась від усіх...торчів,афп,хг,естріол..і ін.бізнес- проектів..мені ще того бракувало..і так нєрвна вся ходила
     
  18. Svitana

    Svitana New Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Дякую за відповіді і за підтримку! Ми з чоловіком порадилися і теж вирішили не робити ніяких аналізів, просто віримо і знаємо, що з нашим чадом все впорядку:smile: А генетик вчора сама сказала, що тої процедури не потрібно робити і що все добре. Але напереживалась я достатньо.
     
  19. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

     
  20. Lvivna

    Lvivna Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    У мене на трійному скринінгу був, наприклад, трохи занижений ХГЧ, а два інші показники - норма, то лікарка казала, що то нічого страшного, трохи занижений або підвищений на тиждень-два, - значить, запліднення раніше, або пізніше... Чи у вас набагато?