Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем NightBitch, 20 Листопад 2009.

  1. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Нічого. Все добре, не партеся і дайте собі спокій.
     
  2. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    а не виходить..отака от натура .....прочитала про занижені норми..а про завищені нічого.........
     
  3. KOCHAM

    KOCHAM Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    я писала заяву, що відмовилась, і жодних проблем )
     
  4. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Вийде. Подумайте про те, якої шкоди завдаєте своїми хвилюваннями дитинці. В темі для ММ дівчата писали вже про ці аналізи, і всі в кого були результати не в межах норми і перездали, потім були нормальними.
    А нащо ви їх взагалі здавали? Аби нерви собі попсути?
     
  5. KOCHAM

    KOCHAM Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    раніше читала, що ті аналізи лише для 5-10% можу бути інформативними, тобто дітки можуть мати проблеми
    для решти "пальцем в небо"
    а враховуючи, що вірогідність 50 на 50 є неінформативною, бо не відомо в який бік ...
    а до 10 % то зовсім мізер
    краще з толковим генетиком поконсультуватись, якщо в родині були подібні ситуації
     
  6. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    -в родині немає проблем з генетичними відхиленнями, треба чекати 16 тижні...........здати потрійний тест......блін капець то все
     
  7. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Нічого не треба, то тільки Ваше бажання, а ніякий не обов"язок. Бо більше аналізів, більше залякувань і тривожного очікування, а вагітність має бути спокійною, а не тривожною.
     
  8. KOCHAM

    KOCHAM Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    капець то точно
    хороша мамуська silvia, нащо воно вам треба?
    є немало розповідей, коли аналізи ну дуже недобрі, і батьки ночами спати не можуть, і лікарі радать перервати....
    а народжуються Здорові, усміхнені, щасливі дітки
    і уявіть собі якби батьки прислухались до тих бздурних висновків

    подумайте для себе чи ви менше будете любити свою дитину?

    аналізи є приблизними - це все "викачування" грошей

    тому любіть свою дитину і не порушуйте її гармонії своїми безпідставними переживаннями
    краще накупіть фруктів і з користю утрьох проведіть час :connie::connie:
     
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    ооо, таааак... це наша гаплична реальність....
    100%, те саме і я думала, коли ставала на облік в першу вагітність.
    Цього разу аналізи на вади і всі ті що платні здавати не буду - бо стану на облік у 27-28 тижнів :) хіба що якийсь аналіз в поліклініці буде нефайний, то перездам в приватній лабораторії. А так - своя кров дорожче :)
     
  10. isachka

    isachka Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    ... здати потрійний тест ...
    я написала відмову і лікар лише звів плечима

    а щодо обовязково тесту - все що є обовязковим до здаванням можна зробити у державних мед установах за направленням лікаря
    olangel, нехай ваша лікарка направить вас на такий аналіз безкоштовно(воно ж то обовязкове) - можете спокійно здавати :girl_devil:
    тест на альфа-фетопротеін і бета-ХГЧ - тест на гормони і наскільки мені відомо у Львові його роблять лише в приватних лабораторіях. Це так званий потрійний тест - тест на 3 гормони * 80 грн за аналіз на 1 гормон - от і виходить 240грн.

    ---------- Додано в 22:27 ---------- Попередній допис був написаний в 22:22 ----------

    Мій лікар коли просив здати той аналіз казав, що то у всьому світі роблять - моє заперечення було, що і жид за компанію повісився

    Хоча найкраща тактика у такому випадку - беріть у лікарки направлення на той тест, типу плануєте зробити його, і просто затягніть з часом, бо він має обмеження, його не роблять після 20 тижня. Збережете собі нерви, бо як кажуть: після бою руками не махають.

    ---------- Додано в 22:42 ---------- Попередній допис був написаний в 22:27 ----------

    Щодо решти аналізів, порівнюйте по можливості з вашими аналізами до вагітності

    У мене виникла проблема з гемоглобіном - впав на 30 одиниць у порівнянні з моїм рівнем до вагітності, а от лікар і оком не моргнув, бо при нормі для вагітної у 110 - у мене зараз 113, та після запалення нирок я мала гемоглобін 118.
    І що тут скажеш, як сам лікар сказав, з цього приводу він буде думати, що робити, коли мій гемоглобін буде 90 одиниць.
    Я уже зараз маю слабість і падаю на рівному місці:cry:, то власне була причина що пішла на облік на 19 тижні, а то щеб затягнула так тижнів до 26-28.
    От і виходить робимо те записане як необхідне, а те що справді необхідне - не робимо бо в межах норми
    А з тим всім я скоро на яблука і гранати не зможу дивитися:girl_sad:
     
  11. Nevermind

    Nevermind New Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Я теж здавала подвійний тест приблизно на терміні 13,5 тижнів, і в мене теж ПАПП був 3,3. Консультувалася з дуже хорошим лікарем. Він мені сказав, що нічого страшного немає, просто після 13 тижня цей ПАПП вже стає малоінформативним, тому що починається швидке зростання дитини, і через це збільшується також й ПАПП.
     
  12. madey

    madey New Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Уважаемые девушки беременные! Поберегите себя ,у беременных и так не все порядке с нервами, постоянная бессоница, а такого начитаешься и вообще вся издергаешься. Конечно нельзя пренебрегать обследовниями,но всех под одну гребенку нельзя ровнять.Двойные,тройные тесты настоятельно рекомендуют сдавать беременным после 35 лет и у кого в роду есть паталогии,а не всем подряд. Я сдавала все тесты,т.к. я отношусь в категорию после 35 лет.Сколько крови онм мне выпили ! Чуть вся не поседела ,рыдала не переставая!Всю беременность как на иголках проходила. Изначально была угроза выкидыша или замершей беременности , потом угроза прездевременных родов. 2 раза лежала в патологии на сохранении,а в результате я переносила доцю 3 дня.Ехала рожать из дому, в 7 утра начались схватки,а в 10,50 уже доця была возле груди. Вот такие результаты тестов.Сейчас медицина - это бизнес,чем больше беременяшки сдадут,пересдадут анализов,тем больше денег перекачуют с Ваших кошельков в чужие карманы. Девочки не переживайте, волнений и так хватает.Всё будет хорошо!!!
     
  13. fotynasop

    fotynasop New Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Я особисто від подвійного і потрійного тесту на вади розвитку дитини відмовилась. Написала заяву, що з релігійних міркувань не хочу здавати ці аналізи. Лікарка не могла мене змусити. А ще була неприємно вражена, коли після того як я здала аналіз на СНІД, треба було заповнити заяву, що я добровільно хочу його здавати і попереджена про всі наслідки, якщо він виявиться позитивним. Я не проти була його здати, але чому мене не попередили, що я можу його не здавати? Ось це для мене загадка. А ще не розумію для чого за всю вагітність аналіз на РВ потрібно здавати аж 3! рази і на СНІД 2! рази. Що мої результати можуть змінитися, якщо я живу з одним чоловіком і контактів з іншими не маю? Чи то може я чогось не розумію?
     
  14. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    цього ніхто не розуміє))))) а на СНІД треба здати, бо в пологовому поселять вас в ізолятор - а раптом у вас позитивний результат.
     
  15. fotynasop

    fotynasop New Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    але для чого його сдавати декілька раз? ось у чому питання. я б зрозуміла здавати цей аналіз на 36-38 тижні. тоді й видно: якщо хвора - в окрему палату. а так для майбутньої мами постійно стреси: піди здай той аналіз, піди здай інший. і чекай на результати і думай чи все там добре.
     
  16. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    сьогодні зранку все-таки здала АФП (лише його) скоріше це для себе, для внутрішнього заспокоєння.. трошки попереживала до обіду....в обід прийшли результати - все добре. УРА!!!!
     
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    це зразу в перли чи як?

    нема там ізолятора, просто в обсервації будете народжувати (і то ще від лікаря залежить). А в обсервації все таке саме тільки дезинфікують краще.
    мене попередили, і згоду я підписувала ДО того як здавала.
    ну я тільки тому його і здавала, бо одним махом брали на все - групу, РВ, гепатит, ВІЛ, антитіла, цукор, ще якусь байду а якби ото кожен раз окремо ходити, то дуля би була замість аналізу.

    я просто всі терміни пропустила коли їх здають, то навіть ніхто не впоминався за ці аналізи :)
     
  18. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    то ж не я придумала)) на форумі прочитала - хтось ділився досвідом. а ізолятор чи обсервація я не шарю.
     
  19. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    А мене попередили про можливість відмови. А потім я ще заповнювала анкету вагітної на 2 сторінки (новшество ввели), то там підписувала згоду на аналіз.
     
  20. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    аналогічно :) мене називають недобросовісною вагітною :) цього раз ніяких потрійних, подвійних і тому подібних аналізів мені й не пропонвали здавати. можливо тому, що на облік стала 18 тижнів.