Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем NightBitch, 20 Листопад 2009.

  1. sychivchanka

    sychivchanka Загублений

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Не раджу здавати аналіз КТГ (кардіотокограма) у Клініці Тітовця. Ми робили його на 36 тижні вагітності. Робила нам його медсестра, а не лікар і тривало вимірювання 8 хвилин замість 20-40. Прилад, який був біля серця дитини тримала в руках і він час від часу посувався. Після цього нам принесли розшифровку, де чітко було написано - хронічна гіпоксія плода. Ми побігли до лікаря, зробили ще раз це вимірювання - все нормально. Але стрес пережили і я, і дитина. Слава Богу, що все обійшлося, але якою ціною. Коли прийшли повторно робити КТГ нам сказали, що в тій клініці всім ставлять гіпоксію плода. Будьте обережні, бо ні приватна клініка, ні гроші(150грн.) ще не гарантують достовірності результатів.
     
  2. Maksli

    Maksli Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    В мене схожа ситуація, здавала аналіз на ПАПП і вільний бета ХГЛ, як прийшли результати, то в мене був шок..... , бо до норми яка там була написана на мій термін 11 т.в. результат ХГЛ не дотягував, а в ПАПП перевищував в кілька разів. Але чоловік порадив не панікувати і пошукати які ж мають бути норми МОМ. і тоді я знайшла, що норма від 0.5 до 2.5, так що трохи заспокоїлась, а на наступний день пішла до лікарки, вона мене ще більше потішила, аналізи - :girl_smile:чудові!!!!
     
  3. lydmilarubak

    lydmilarubak New Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    дівчата а хто знає чи обовязково здавати гепатит.
     
  4. rusyava

    rusyava New Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    наскільки я знаю то від будь якого аналізу можна відмовитись, але по моєму його здають в жк і нічого страшного в ньому нема:girl_smile:
     
  5. Witlof

    Witlof Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    А чи хтось здавав аналіз на гематокрит, а то мене з ЖК відсилають здавати цей аналіз в лабораторію при Медінституті. Чи це обов"язково? Минулої вагітності я стільки аналізів не здавала.
     
  6. rusyava

    rusyava New Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    неа такого аналізу нездавала це мабудь якась новинка
     
  7. Samilla

    Samilla New Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    А обовязково здавати посі сечі на Симоненка?
     
  8. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Мені теж сьогодні видали купу маколатури ля здачі аналізів. Від ПАПП і Вета шось там я хоч з невеличким спором але відмовилася. Одне смішно, спочатку лікарка явно була за те, що їх треба здавати, а коли я проявила свою скромну обізнаність в цих аналізах сказала: Ну так, вони платні то можна і відмовитися тим більше УЗД хороше)...і довіряй їм потім!

    ---------- Додано в 16:18 ---------- Попередній допис був написаний в 16:17 ----------

    На СНІД здам бо то одним разом з іншими беруть, то вже не хтіла ніц доказувати, але казала шо від нього відмовитися не можна і здавати потрібно два рази.
     
  9. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Хочу уточнити. При першій вагітності здавала подвійний і потрійний тести. Зараз не хочу здавати. Де то написано, що вони не є обов"язковими? Щоб коли лікарка почала напрягати, мати аргументи, мол там то і там пише, що від цих аналізів можна відмовитись. Буду вдячна за інформацію
     
  10. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Марьясь, достатньо вже того що ніде не написано що ті аналізи є обовьязковими. А раз вони такими не є, значить і здавати їх не обовьязково, а по бажанню.
    А те що аналіз рекомендований ще не означає що він є обовьязковим.
     
  11. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Я не знаю де то написано, але я сказала, що нема гарантії, що аналіз буде проведено точно, а я не хочу зайвий раз хвилюватися оскільки аборту робити в будь якому разі не буду. Не знаю чи в тій темі, але дівчата писали, що відмовитися можна чуть не від усіх аналізів. от мене сьогодні хотіли на кріслі дивитися, бо їм то конче для протоколу потрібно, але в результаті було все одно по-моєму...певні не так конче:girl_crazy:
     
  12. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    в законодавстві)
     
  13. zykerochka

    zykerochka New Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Дівчата хочу розказати вам про те як мені робили аналіз на вади дитини Скринінг 2 триместру в Ескулабі, який знаходиться на Ч. Калини,103.
    Спочатку хочу висловити своє незадоволення щодо результатів аналізів, коли здавала аналізи вони запитують к-ть тижнів та вагу,хочу наголосити що ці данні дуже важливі. Коли я забирала аналізи то не звернула увагу, що мені дописали 9 кг. Коли прийшла додому мене цікавили результати,хоча мій лікар приймав аж через 3 дні, я не могла стільки чекати, та прочитала в інтернеті, що на результати впливає вага, дзвонила в лабораторію Ескулаб аж 3 рази то вони не можуть знайти мої аналізи,то мають передзвонити в лабораторію бо сидять і нічого не знають,хоча потім підтвердили, що вага впливає на розрахунок який рахує компютер.
    Вони підтвердили,що перші результати не вірні . Яка не професійність я б не здивувалась якщо це був би не платний аналіз. Могли б навіть зважувати якщо це так важливо. Моя порада не здавайте той аналіз взагалі, якщо вас нічого не турбує.
     
  14. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Розповім і я вам свою історію з тими аналізами. В 12 тижнів я здавала скринінг першого триместру. Результати були погані ХГл зашкалював в 2 рази, Рарр був теж в 2 рази завишений. В лабораторїї навіть мою вагу не запитали, здавала в Медісі. Коли я з тими результатами прийшла в ЖК мені сказали що будуть якісь вади плоду. Я із сльозами пішла до Слободи на УЗД, він уважно подивися ті аналізи, потім дуже уважно все повимірював на УЗД і сказав що все гаразд, дитинка дуже добре сформована, здорова. А такі високі показники в мене були ізза того що було 2 хоріона, а потім 2 плаценти, це підтвердилось вже при пологах. Тобто мали бути двійнятка, але дякую Богу за те що маю здорову дитинку.
     
  15. Vukhastyk

    Vukhastyk Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Давчатка, підкажіть будь ласка, чи є обов"язковим аналіз толерантності до глюкози? Хтось здавав? Де вказано, що він є обов"язковим?
     
  16. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    це недавнє нововведення наскільки мені відомо, приходите - на голодний шлунок здаєте кров- випиваєте глюкозки - через 2 год знову здаєте кров.
    Особисто я не здавала, лікар ще к-ка раз перепитував у когось чи це треба чи ні.....в результаті не здавала.....в родині немає хворих на діабет, цукор у нормі....а витримати цю процедуру на гол. шлунок :bad: тим більше я відвідувала ЖК на іншому кінці Львова..лікар не наполягав...
     
  17. Vukhastyk

    Vukhastyk Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    от я власне чому і питаю, бо для мене теж цю всю процедуру витримати - завдання не з простих. І в родині діабетиків немає, і цукор в нормі. А в мене таке враження, що моя лікарка робить видимість роботи, відправляючи мене на всі можливі аналізи. Постійно щось хоче знайти, і не може. От хочу їй якось обґрунтувати відмову від здачі такого аналізу.
     
  18. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Та ні, ваша лікарка чітко дотримується вказівок. Я поки не на обліку, але вже теж думаю як би то відмовитись від того аналізу на толерантність. Його важко витримати будь-кому, а вагітній анріал. Принаймі мені, бо як не поїм зранку, то відчуття ніби вмираю).
     
  19. Vukhastyk

    Vukhastyk Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    І мені важко, бо я з тих, хто вранці снідає:))) А хіба є десь чітка вказівка, що цей аналіз є обов"язковм?
     
  20. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    я думаю що пару гривень творить чудеса....спробуйте)))