Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем NightBitch, 20 Листопад 2009.

  1. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    можливо побачити. У 12 тиж. треба, щоб лікар вимярв розмір носової кістки. Якщо вона зменшена чи відсутня, то це свідчить про можливу хворобу.
     
  2. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    А ще по розміру комірцевого простору дивляться.
     
  3. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    Нині мені лікарка дала заповнити цілу петицію про те,що з чоловіком згідні здавати аналіз на СНІД.Два роки тому ніц такого не заповняла,цікаво,для чого таке нововведення?..:girl_in_dreams:
     
  4. kitty

    kitty Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    Заараз у них там якась програма - типу кожна вагітна жінка а попри неї і чоловік мають здати такий аналіз. А от для чого їм він не знаю. Скорше всього як завжди ведуть якусь свою статистику :girl_cool:
     
  5. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    Мій чоловік зі всього тіки флюрографію здавав, і то я його два тижні вмовляла піти в поліклініку...
     
  6. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    Я теж таке заповнювала, але про чоловіка там не було. Зрештою, не бачу потреби здавати той аналіз обом партнерам...
     
  7. Ailenka

    Ailenka Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    хламідія наскільки пам'ятаю не проявляє ніяких ознаків-тобто виділень, запаху, чи підвищення темпепратури тіла немає, а отт звідки берутьтся то тільки як отт статевого контакту з зараженим партнером. лікування хламідіозу вимагає "частування" організму антибіотиками а також як і партнера.
    Як вказано вище, захворювання викликається хламідіями Chlamydia trachomatis та Chlamydia psittaci, які паразитують усередині кліток епітелію, що вистилає сечостатевий тракт. Інфекція передається практично тільки статевим шляхом. Окрім цього можливо зараження новонароджених при проходженні ними інфікованих статевих шляхів. Джерелом є хвора людина. Інкубаційний період складає від 7 до 30 днів.
    Лікування

    При підозрі на хламідійну інфекцію або розвитку запальних захворюванні сечостатевих органів і безпліддя необхідно звернутися до фахівця для обстеження і лікування. При виявленні хламідійной інфекції необхідне обов'язкове обстеження і лікування всіх осіб, що мали з хворим статеві контакти, незалежно від наявності у них клінічних проявів. Для лікування використовують антибіотики з групи тетрацикліну, макролідів, фторхинолонів. Іноді потрібно декілька курсів антибіотикотерапії. При необхідності, особливо при тривало протікаючій інфекції, проводять імунотерапію. Окрім цього, при розвитку ускладнень проводять симптоматичне їх лікування.
    ось так страшно написано, але ..
     
  8. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    На рахунок ТОРЧ інфекцій пошукала трохи інформації і заспокоїлась. Виявляється, відсутність хвороби - це не обовязково нульові результати. Можуть бути і якісь там одиниці, які не дотягують до рівня хвороби (наприклад для хламідій антитіла IgG при хворобі становлять від 11 до 30 11 IU/ml). Якщо цифра в результаті менша, це вже означає, що хвороби нема і не було. Тому просто цікаво звідки в крові могла появитись та 1 чи 2 IU/ml, адже статевим шляхом передається або вся хвороба, або нічого?
     
    Останнє редагування: 26 Листопад 2009
  9. Ailenka

    Ailenka Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    так для інтерпретації незрозумілого є ж лікар. не накручуйте перед аналізами себе-все буде добре. Дитинка бажана, тому для неї тільки найкраще. Вдалої вагітності!:girl_spruce_up:
     
  10. Ailenka

    Ailenka Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    схоже в цьому всі чоловіки однакові:girl_spruce_up: Вони навідь гадки не мають що здавати флюрку це хі-хі в порівнянні через що ми -майбутні мамочки проходимо
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    Та я не накручую. Результати аналізів на ТОРЧ я забирала в лікаря, який відразу сказав, що в мене все в нормі, тому все вже добре, просто цікаво, що ті цифри означали, я думала, що якщо хвророби нема, то і в крові нічого не повинно бути (от наприклад на рахунок токсоплазмозу - в крові усе по нулях).
     
  12. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    для чого мені їх здавати...я минулої осені здавала на короленка вже маючи завмерлу вагітність....але ще не знала про це....мені видали результат, що я носій цмв і що не є носієм хламідій....коли я завагітніла втретє, то пішла знову здавати...кров показувала,що мій цмв в нормі...через 3 тижні у мене завмирає наступна вагітність...далі лікування і здавача на герпес і цмв постійно...аж до 3 чистих мазків...тому сенсу нема...
    G
    п.с. а з малим, як була вагітна в 2005-06, то на цей аналіз ще не скеровували...відповідно я не здавала...
     
    Останнє редагування: 26 Листопад 2009
  13. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    то мій виявляється герой - вашим що не брали крові з вени на групу і на резус?

    не потрібними думаю є ті аналізи на вади розвитку - там велика похибка і треба дуже точно знати термін вагітності - на тиждень термін не так нарахували і випишуть ТАКИХ результатів що мама!!! Можливо їх треба робити але думаю не всім, а тим хто в групі ризику. Нерви то не користь для вагітної жінки...

    кров на резус і сеча - думаю потрібні - принаймі вони інформують про важливі речі - фактично то і є "вічні аналізи" - в мене вже баночок вдома не лишилось...
     
    Останнє редагування: 26 Листопад 2009
  14. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    здавав..і флюрку робив...герої:girl_haha:
     
  15. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    ось цього я не зовсім розумію. Якщо я (та чоловік також) вже здавала на групу при отриманні водійських прав, при першій вагітності, то навіщо здавати при другій? Що група в мене змінилась? Чи в чоловіка?
     
  16. kitty

    kitty Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    Аналіз на групу крові обовязково здавати? Бо мій як здавав з вени кров на СНІД, то так бідоська боявся, щоб у нього часом не взяли кров так як мені - з синяком опісля - що казав, що піде здавати кудись платно, лиш би гарно взяли - то у нього було вперше :girl_cool:
     
  17. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    я як здавала в меділайні мужик здавав кров з вени, всі хто був в черзі, плюс, медсестра і та шо сидить, з нього вмирали, бо він просив шоб йому легенько брали.... :girl_haha: :girl_haha: :girl_haha: бо він боїться :girl_haha:
     
  18. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    Мій чоловік вчора чемно кров здав разом зі мною,навіть не сперечався. А флюрографії моя лікарка не вимагає,попередній раз теж нічого не казала.
     
  19. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    ми просто не мали ніде зафіксовано яка група - тепер поставили печатки в паспорт то вже більше кров на групу здавати не треба. А в права чи в військовий білет ніхто не підказав глянути а ми самі не дошурупали... при другій дитині ми тоже такого здавати не будем... а так то мій чоловік ГЕРОЇЧНО здав кров, я просто здала а він ГЕРОЇЧНО - принаймі такий в нього був вираз обличчя!
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    В моїй картці є ксерокопія паспорта чоловіка зі штампом даних про групу крові і резус, тому повторно робити не було потреби.