Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем NightBitch, 20 Листопад 2009.

  1. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    а мені з моїх слів записали
     
  2. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    Пам"ятаю, як після роз"яснення моїх аналізів на ТОРЧ я ледве додому з ЖК дійшла: в очах темніло, в голові паморочилося.
    Лікарка такого наговорила, що мама рідна, що все погано, що дитині всі хвороби передалисчся, що будуть психічні вади. В мене був 32 тиж.
    Лікарка з пологового подивилася на рез-ти аналізу і сказала, що нічого старшного тема, що все у сплячому стані.

    Тому з тими аналізами ще тре лікара мати, шоб грамотно разшифрував.
     
  3. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    дівчата, спокійно! вагітність - дуже емоційно-вразливий період!
    згадала себе, коли отримала обмінку і читала в коридорі. Зверху червоний надпис Група ризику (бо бачте старше 25 років), та ще один надпис червоним Рекомендовано КР по зору.
    Добре, що мене батько з машиною чекав - сама я була з прочитаного в такому стані... можете собі лишень уявити :)
     
  4. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    Трьох треба-шоб добре взяв,добре зробив і добре розшифрував,і від кожного залежить результат.
    А мені такого не писали,було тільки про немолоду первістку,то лікарка просила не ображатися:girl_smile:
     
  5. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    мені більше подобається у всіх направленнях пише, діагноз ______ або хвороба, а потім вагітність :girl_haha:
     
  6. In4a

    In4a Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    То ще гарно звучить, бо моя казала "старая первородка" (мені 27):girl_crazy:
     
  7. Lizza

    Lizza Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    а як вам сечу кожні два тижні в баночках носити? :girl_haha::girl_haha::girl_haha:у мене під кінець і баночок пристойних не залишилося. в півлітрових носила. а відносно крові на сифіліс і ВІЧ. то ужас.. я як родила, ще з крісла не зняли ,прибігає тітонька на ВІЧ кров брати. Я кажу я ж здавала, подівіться обмінну карту. А вона мені- той аналіз старий , треба щоб не пізніше як через 6 міс. Ну і не йолопи! Як ви не знаєте напевне про результати аналізів, така жінка має в окремому боксі родити і лежати з дитинкою, а не після пологів тільки кров в неї збирати. А так дійсно хтось з ВІЧ попаде в загальний родзал..
     
  8. Lizza

    Lizza Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    ага ,у мене теж чуть криша не поїхала. всюди "+". а потім виявилося, що це навіть добре, коли IgG позитивний,це означає що сліди інфекції в організмі є,але незначні,аби могла розвинутися хвороба, -і дитина також вже в утробі отримає антитіла і імунітет до цих інфекцій. Головне щоб IgM був у нормі ,саме цей білок відповідає за первинне інфікування ,що є дуже небезпечно для плода
     
  9. Lizza

    Lizza Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    Ная, In4a, а шо про мене писали - я в 32 родила перший раз!! уявляю: "мумія первородяща"?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    От і я виявила стільки про себе цікавих фактів у обмінці...Так що,"хай собі пишуть, а ми собі знаємо..."
     
  11. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    А я стала на обліку в іншому районі, мушу ті баночки через весь Львів везти. Спеціально накупляла таких пласмасових 200 грамових з кришечкою на закрутку, щоб було зручно.
    О, нарешті я отримала відповідь на те, що мене цікавило.
     
  12. kitty

    kitty Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    А можна мені точку, де ті баночки пластмасові купити можна. а то скоро сечу в трьохлітрових носити буду :xaxa::shy:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
  13. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    Я купляла на грінченка на базарі, там є будка з всякими дрібничками пласмасовими.
     
  14. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    гиии мені одна вагітна розказувала шо а поліклініку навіть кал хтось приніс в банці, напевно як йшло так всьо і попало :bad: не заздрю я тим лаборантам
     
    • Смішно Смішно x 1
  15. Ailenka

    Ailenka Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    Схоже мій лікар з жк бовдур. прихожу до нього і ВИМАГАЮ скерування на аналізи. ніяких кров з вени на резус не прорсив тільки флюроргррафію згадав...хм...
     
  16. Ailenka

    Ailenka Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    такі баночки продаються в кожній аптеці. в едельвейсі вони коштують 5 грн. я знаходжу вихід з того що купую в скляній баночці ГІРЧИЦЮ за 3,5 чи близько цього і...мамю і гірчицю і баночку. наші аптекарі чогось не додумали:girl_smile:
     
  17. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    Я по 2 купляла, а потім по 2,50. А ше в магазинах з медом продаються :)
     
  18. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    Не знаю чи в тему вагітності не оффтоп. Думаю це і чоловіків стосується. Але я до одруження поздавала і на хламідії. і на уреплазму. і на купу всього. І чоловіка змусила. Ще бракувало сюрпризів. Сума однозначно кругла була! Але я собі не уявляю як можна махнути рукою на своє здоров"я і не знати, що є якась інфекція. До слова, є інфекції, які можуть вчепитися від того, що попісяєш в морі. Цього достатньо. І питання чи здавати аналізи для мене не стоїть в принципі - це не всі хвороби відразу проявляються, а до хронічного дотягувати нема чого.
     
  19. Medusa

    Medusa Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    Що це за інфекції?
     
  20. Kleo

    Kleo New Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    я всі півлітрові банки виносила з хати :girl_crazy:, та ще , який такий архітектор (чи хто там за те відповідальний?) додумався кабінет для здачі аналізів на 7 поверсі зробити - у ліфт, щоб впхатися то треба чергу вистояти з купою бабусь, так що я з пузіком ходила пішки (така собі розминка, щоб не розслаблялися:girl_curtsey:).
    О боже, чого тільки потрібно витерпіти вагітній, а лікарі відсилають на все нові і нові аналізи,:girl_devil: хоча що воно реально допоможе (як от ТОРЧ чи скрінінги), тільки знервує та й усе