Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем NightBitch, 20 Листопад 2009.

  1. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    мені от цікаво чи можна якось вади виправити, от якшо наприклад потрійний показує амбу кришку, чи можна якимимсь методами то виправити, ггммммммммм?
     
  2. Kleo

    Kleo New Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    ще раз зачеплю тему баночок :girl_crazy:
    то може у Львові тільки так, бо останні тижні вагітності я стояла на обліку в рійонній поліклініці в Тернопільській обл., то там в кабінеті для здачі аналізів завжди була купа намитих баночок, міг собі взяти і не виносити всю тару з хати :)
    цікаво, що вони з тими банками роблять :girl_cool:, може перепродують?
     
  3. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    і мені цікаво... надіюсь їх хоть стерилізують! мама мені передає часом домашню сметану в 0,5 л банках /купує в нас в провіції і передає в львів бо тут домашню боюсь купляти/ так от, каже - віддай баночки бо я вже не маю з чим на базар ходити, а я кажу - нема - всі запісяла...
    я в пластикових чомусь думала не можна здавати - ідея була така що з пласмаси якась хімія перейде в сечу, а мені потім дадуть "результат" типу там ацетон в сечі чи ще шось.
     
  4. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    казали мені шо бачили як вони їх викидують, здається на бій йдуть :girl_smile: я теж над тим задумувалась
     
  5. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    О, і на рахунок аналізів. Ввважаю великим щастям, шо кал треба здавати лише один раз. Порівняні з цим аналізом попісяти в баночку - одне задоволення.
     
  6. Ailenka

    Ailenka Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    Абсолютно підтримую. по-перше ти в курсі за своє і чоловіка здоров"я і гроші тут ні до чого, а по-друге-велика відповідальність перед дитиною. Навіщо приймати екстраметоди для лікування під час вагітності якщо можна було запобігти ще до неї?:girl_devil:
     
  7. Ailenka

    Ailenka Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    а в мене проблема була така що зранку ніяк не могла той аналіз здати-мусила чоловіка зробити мені послугу))))))зрештою глистів не маю, а от мій чоловік мені поміг)))))))))))))))))
     
  8. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    інфікуватимя торч-інфекціями можна і під час вагітності.......
     
  9. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    я ще досі не здала))) не получається в мене зранку)))
     
  10. Natalia

    Natalia Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    А мене на таке навіть не направляли. :ninja:
     
  11. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    Я також розглядала такий варіант, але чоловік категорично відмовився, пррийшлось мучитись самій. Головне - все вже позаду :)
     
  12. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    хіба кал обов"язково зранку здавати мені здається шо можна і звечора, там ж тільки одні глисти помоєму і перевіряють. Я пам"ятаю малою все звечора готувала мама :girl_haha: та й навіть якшо й неможна то хто буде знати, головне його здати, мені взагалі здається шо його ніхто і не перевіряє
     
  13. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    на рахунок калу /звиняюсь.../
    в лабораторію його треба приносити в пластиковому посуді - я принесла в коробочці сірниковій, то мене так вичитали... в них там збоку оголошення висить... я сказала хай повішають то оголошення в ЖК , а не не вході в лабораторію - люди ж приходять вже з "заготовкою", а не пакують то все під дверима... це принаймі на Пирогова так в лабораторії, в інших я не була. /біля церкви Юра/
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  14. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    я тижні два на ранок настроювалась,причому на ранок то до 10 год,враховуючи, що везти треба в інший кінець міста... і о щастя-сталося:) так що покищо до 17-го грудня я вільна, все поздавала, все в нормі:)
     
  15. Ailenka

    Ailenka Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    а от цікаво в радянські часи звідки люди брали пластик* здається, всі пакувалися в сірникову коробочку
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    йой мені казали принести в сірниковій коробці і інші я бачила там так приносили
     
  17. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    а я була 2не годна"..дала 5 грн і все гут...навіщо ще раз в центр їхати..
     
  18. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    В поліклініку всі несуть в коробочці. Напевно то якась крута лабораторія пластик вимагала.
     
  19. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    та ні - поліклініка там задрипана і державна, і в коробочках несуть всі і всі відповідно получають ... Я написала - може комусь пригодиться. Туди направляють на аналіз з ЖК що на Олени Степанівни.
     
  20. Lizza

    Lizza Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    ахтунг!!!!!!!!!!!!! вагітним неможна флюрографію проходити!!!!!!!!!!!!!!!!!! флюрографію мають здати ті,хто проживає з вами в одній квартирі. І від мами дитинка не зможе заразитися на туберкульоз априорі!! Той лікар дебіл, тікайте від нього!!
     
    • Подобається Подобається x 1