Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем NightBitch, 20 Листопад 2009.

  1. Lizza

    Lizza Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    "Тройной тест проводят на сроке беременности от 15 до 20 недель. В это время показатели маркеров генетической патологии наиболее стандартизируемы, то есть одинаковы у всех женщин, беременность которых протекает нормально.При обнаружении отклонений анализ целесообразно повторить; если при этом показатели сохраняют тенденцию к снижению или увеличению, проводятся дополнительные исследования. Лучше пройти тест в начале указанного срока, т.е. в 15-16 недель, чтобы иметь возможность при необходимости повторить обследование и подтвердить или опровергнуть те или иные предположения.
    Особую настороженность вызывает снижение АФП в сочетании со стойким повышением уровня ХГ. Такое сочетание позволяет подозревать наличие у ребенка синдрома Дауна. Но только в 60% случаев женщины, вынашивающие плод с синдромом Дауна, имеют патологические показатели тройного теста; в 40% случаев отклонения лабораторных показателей отсутствуют."
     
  2. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    ясно вообшем, нічого виправити не можна, лишень робити аборт :girl_sad:
     
  3. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    Як на мене, краще взагалі того теста не робити, щоб собі нерви не мотати. Якщо з бейбіком не все добре, Бозя і так його забере до себе. А аборт - не вихід, лікарі також помиляються. Про це є тема "Вирок: перервати вагітність"
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    Я в ЖК після того, як вони мене спочатку задовбали проханням здати той аналіз, а потім слізно просили, бо їх санстанція оштрафує, дала їм купюру для санстанції, і всі проблеми миттю вирішились. Це був єдиний випадок мого хабарництва у ЖК:) Просто зранку я ніяк не можу...ну особливість організму така...Звечора "запасати" не збиралася, та й головною причиною була моя гидливість...
     
  5. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    а скільки давали щоби не здавати? бо моя особливість також не позволяє того зробити...)))
     
  6. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    50грн і вже при наступному візиті мені сказали, що я всі аналізи здала:)
     
  7. Ailenka

    Ailenka Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    за такі гроші Ви дійсно все здали. 50 грн. вартість каки, яку перевіряють на наявність чи відсутність глистів)))))))))):girl_spruce_up:
     
  8. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    А я підозрюю, що мій аналіз ніхто навіть не робив. Я ж навіть не знала, що то треба здавати саму коробочку, бо їм ліньки розмотувати кульочки. А намотала я там кокретно - 4 аркуші газети, два кульочки:girl_haha: Уявляю, як вони там нервувались. А потім, напевно, написали в карточці що все ок і на тому я аналіз здала.
     
  9. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    запакували як подарунок :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

     
  11. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

     
  12. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    Дівчата, скажіть, якщо стати на облік в поліклініку (мені дужже довідку про вагітність треба), і не здавати ніяких аналізів, вони потім видзвонювати-вишукувати не будуть? Бо якщо чесно то зі всієї кіпи аналізів, я б лише ХГ здала (вже здала впринципі). Я просто глибоко переконана що ті аналізи лише для збору бабла і налякувань вагітних. Просто знаю, що вже як зловлять в ЖК і пошлють кудись, то відбою від них не буде :).
     
  13. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    і в гості прийти можуть ;)
     
  14. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    через свята може бігати не будуть, Неверленд а ти взагалі туди не збираєшся?:girl_haha:
     
  15. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    Ну... принаймні до місяця 4 якщо нічо не урбуватиме то сподіваюсь туди не попасти:girl_crazy: Тим більше пузожитель явно протестує проти лікарень - тільки зберусь в сторону гінеколога - зразу поперек ломить, і таке внутрішнє відчуття що ліпше не треба. Була вчора в знайомого лікаря, казав без зайвої потреби не лізти туди, а на узд прийти десь тиждень на 12-15, якщо нічо не турбуватиме.
    Маю просто досвід як мені 5 років хламідії неіснучі лікували:girl_mad: І вс щось шукали блін:girl_mad: А я ще дуже емоційна... якщо щось скажуть, то як рознервуюсь. Менше знаєш - ліпше спиш:girl_cool: Головне аби нічо не турбувало...
     
  16. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    ну а той лікар не може дати справку шо ти вагітна, або піди до когось хай тебе на обілк не ставлять а просто довідку напишуть, ясно шо не за дякую.......
     
  17. Ailenka

    Ailenka Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    а чого так довго? наскыльки знаю мысяць антибіотиків і здати кров на наявність або відсутність задля перевірки...щось накрутили лікарі
     
  18. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    Та от того і лікували так довго, бо вони НЕІСНУЮЧІ були :)
     
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    по правилам, в першому триместрі вагітна повинна являтися у ЖК раз на місяць. В другому- раз на 3 тижні. так що до цього турбувати не будуть. А так- видзвонюють ( по крайній мірі, з ЖК на Виговського, Топольної та Пушкіна так було)
     
  20. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    вишукувати будуть однозначно, а прийдете ще п...в дістанете і купу негативу, так що шукайте такого лікаря який "здаватиме" вам аналізи /за плату конєшно/ але по разку здайте... особливо сечу щоб нирки не посадились... А кров вони і так не точно роблять - вони мені 95 гемоглобін написали а я перездала на станції переливання крові то було 110, зараз станція 102 а ЖК 92 - відчуваєте "точність"?