Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем NightBitch, 20 Листопад 2009.

  1. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    краще з узд, бо генетик мені казала, що якщо результати скринінгу не дуже то узі доповнить картину. в мене результат скринінгу - ужос, а узі в той же день - все ок.генетик казала в такому випадку розслабитись:)
     
  2. Britney

    Britney Домашня посиденька :)

    Здавала аналізи і чула, що всі здають глюкозотолерантний тест. Щото за мара і чи можна від нього відмовитися?
    І ще, може хтось підкаже, підгузки Дада польські, вони хороші?
     
  3. Мацьопа

    Мацьопа Well-Known Member

    Я здавала обидві вагітності. Нічого страшного в тому тесті нема. Правда, треба мати 2 години в проміжку. Прийшов, здав кров з вени, випив глюкозу, розведену в воді з лимоном, і дві години чекаєш. Я перший раз йшла додому в проміжку, бо було близько. А цього разу сиділа в поліклініці - нам фільм показували, зразки якісь безкоштовні роздавали, ну і я книжку читала собі. Але взагалі-то, можна відмовитись:)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    а можливо вам потрібно зробити його? зараз бачу,що всі так палають бажанням від різних аналізів відмовлятись:)

    мені робили в поліклініці - безкоштовно(хіба шприц купила).
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Britney

    Britney Домашня посиденька :)

    Та от почитала, може й треба... Але вже так багато тих аналізів здаю, тої крові, враження що вже літри видала(я щомісяця здаю ще крім обов"язкових, на антитіла і на вовчаковий).
     
  6. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Якраз планую його у вівторок здавати. На ті 2 години піду додому, бо майже через дорогу від поліклініки живу. То треба прийти рівно через 2 год чи треба скоріше, щоб зайняти чергу? Це я про ЖК на Медової печери.
    Ще скажіть, водою якої температури глюкозу треба розводити, бо сказали взяти термос, то її що треба теплою пити?
     
  7. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    а ви попросіть, щоб вам з якимось аналізом крові разом дали направлення. я прошу лікарку свою, щоб вона по можливості усіляцькі кровоздачі мені разом писала - бо я постійно втрачаю свідомість і ще хвилин 40 "відхожу" від здачі:)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    не знаю як у вашій жк, в нас на такі аналізи записуються і в принципі є по кілька людей. при здачі крові,можете спитати чи багато записано. або чи приймуть вас через 2год без черги,якщо раптом буде багато людей.
    я не чекала 2 год, минуло десь 1 год 40 хв.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. METAMORFOZA

    METAMORFOZA Чарівна львів'яночка

    Скажіть,а на Торч обовязково потрібно здавати аналіз? Навіщо він взагалі?
     
  10. ohra

    ohra Well-Known Member

    я не здавала. і лікарка мені не пропонувала здавати. коли лікувалась від безпліддя, то здавала його.
    на скільки знаю, то можете відмовитись від нього. все одно, при наявності торч-інфекції лікувати під час вагітності її не будете.
     
  11. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Не обов'язково. Я не здавала жодного разу.
     
  12. Britney

    Britney Домашня посиденька :)

    Направляє мене лікарка з ЖК здати прогестерон(24 тижні). Нічого мене не турбує, тонусу нема. Не вживала штучного прогестерону в першому триместрі. Питаю навіщо? Чіткої відповіді не отримала.
    Хтось ще здавав на такому терміні прогестерон?
     
  13. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Я не здавала. І лікарка мене навіть на початку не направляла його здавати... Думаю, що то без потреби. Хоче доколупатись:) Тим більше нічим не констатує...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Britney

    Britney Домашня посиденька :)

    Я здавала на початку сама, для самозаспокоєння, був нормальний(39 при нормах від 11 до 90 здається).
    Думаю, що то без потреби, і здавати не буду. Хотілося ще просто чиюсь думку почути.
     
  15. ssonyya

    ssonyya dreamer

    Я теж нічого такого не здавала,лікарка з жк навіть і не згадувала про такий аналіз
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    і я на початку для себе здала, був у межах норми.
     
  17. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    я теж не здавала,мені навіть не пропонували.

    але направили здати гемоглобін глікований(попередні аналізи на глюкозу ок, але "йой,дуже великий плід"), показник 7.21%(результат вище максимально припустимої межі(6.30:wacko:. сиджу і думаю, то мені тре переживати чи ще ні?

    і ваще, порівняно з тим, скільки всього зараз тре здавати - то таке враження,що при першій вагітності я взагалі на обліку не стояла:)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Britney

    Britney Домашня посиденька :)

    Мабуть не сильно переживайте, адже якщо плід великий (наскільки???), то мабуть тому і вище норми.
    теж буду на наст. тижні здавати цей аналіз.
     
  19. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    а звичайний гемоглобін як у вас?
    статистика показує, що якщо у мами низький гемоглобін, то дитинка велика народжується. але якщо мама не гатить в себе тонни таблеток заліза, які можуть призвести навпаки до недостачі ваги у дитинки.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    на останньому узі термін вагітності 30,5 тижнів, а плід згідно фетометрії - 33тиждень.

    звичайний 110-120. таблеток жодних не їм:)
     
    • Подобається Подобається x 1