Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем NightBitch, 20 Листопад 2009.

  1. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    А на що впилає "явка" в ЖК і аналізи? В пологовий не пустять чи як? :)

    ---------- Додано в 16:54 ---------- Попередній допис був написаний в 16:52 ----------

    Ну те, зо щось здаватиму це так, просто я хочу по своїй потребі, а не напишуть список на А4, потім зашугають і пішло-поїхло... Вони люблять настрашити а потім "лікувати". В мене з гемоглобіном не саме було!
     
  2. Ailenka

    Ailenka Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    на те, що ви хочете чи не бажаєте отримати допомогу по народженню дити. ось і все
    а в пологовий вас впустять. лікарю приймамючи пологи краще зорієнтуватися на ваші проблеми чи їх відсутність коли в руках ви триматимете обмінну карту, де чітко записано-аналіз, кров, ультразвук і т.п.

    ---------- Додано в 14:57 ---------- Попередній допис був написаний в 14:56 ----------

    хто як. мій наприклад Бех з 5-ї поліклініки на Виговського ще ніразу не поздзвонив і не поцікавився

    ---------- Додано в 14:59 ---------- Попередній допис був написаний в 14:57 ----------

    а ви повністю впевнені у власному здоров'ї?
     
  3. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    Я потім уточнила, що здавати буду, але по потребам, а не купу всього що скажуть. Впевнена - ні, але в одному впевнена - поки ходила по лікарях в дитинстві - мала медичну книжку таку, що мабуть при таких хворобах не живуть, ходити перестала, і ніяких проблем. За своє здоров"я впринципі впевнена в усьому окрім нирок, і за ними слідкуватиму. А аналізи на вади і торчі я здавати не хочу, ну бо в мене нерви слабі. Іноді краще не шукати чогось, бо хто шукає, завжди знайде. Особливо лікарі...
     
  4. Veselivka

    Veselivka Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    Підтримую на 100. На вади сама не здавала, і покишо нічого страшного. Тьфу-тьфу
     
  5. Lebidka

    Lebidka Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    РАРР та ХГЧ - що то таке і з чим його їдять? Я так розумію , що це типу визначення вад розвитку плоду? Це лікується?

    І чи, взагалі, ці аналізи потрібно здавати?
     
  6. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    РАРР-на вади,ХГЧ-визначає рівень гормону,котрий свідчить про розвиток вагітності. Я не здавала ні того,ні другого, ставала на облік на 21 тижні:girl_smile: Вади внутрішньоутробно не лікуються,про гормони не знаю,не стикалася,хоча,думаю,теж ні,поганий результат просто говорить про те,що вагітність не розвивається.
     
  7. Lebidka

    Lebidka Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    Дякую, я скоріше за все теж не буду здавати ці аналізи. Попередній раз я про ті аналізи навіть і не знала, бо ставала на облік на 8-му місяці.

     
  8. DarkNess

    DarkNess New Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    Мене цікавить, в який термін треба здавати аналіз на снід, і як він називається? А ще ніяк не можу доперти, нашо чоловікова флюрографія?
    (вибачте, якшо щось подібне я пропустила)
     
  9. airy_cat

    airy_cat New Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    Так і називається, на рахунок терміну - до пологів по ідеї, оскільки у випадку позитивної реакції мають бути певні особливі умови підчас пологів - це наскільки я розумію цю систему. Я його так само до останнього відкладала, але лікарка так само вперто била на жалість, що їх за це дуже ганяють і взагалі, так що здала - тепер всі спокійні - і я, і лікарка :).
    Флюорографія - перевірка на туберкульоз.
     
  10. Януся

    Януся Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    Першого разу я здавала на початку вагітності 12 тиждень, другий раз на 22 тижні.
     
  11. Victi

    Victi Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    Аналіз на снід наші лікарі вважають дійсним лише три місяці. Тож можуть вимагати щоб здавати на 12, 22 та десь 30 тижні. Мені повезло що пропустила візит в консультацію в околі 22 тижня (якраз паніка грипу уляла), тож другий раз здаватиму на 30 тижні.
     
  12. Tequilochka

    Tequilochka Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    А від них не можна відмовитись, все-таки СНІД то не грип, не всюди підчепиш?
     
  13. Victi

    Victi Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    Не знаю наскільки то правда, чула що але якщо не здати перед родами аналіз на снід, то братимуть аналіз в мацьопи. То вже краще самому здати, аніж щоб малявочку завий раз тривожили.
     
  14. DarkNess

    DarkNess New Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    Здавала на минулому тижні на хгч. Була впевнена, що всьо буде добре, навіть не хвилювалась. Але лікарка в жк сказала, що якщо коефіцієнт буде на нижньому рівні, то це дуже погано, і можливо прийдеться переривати вагітність. Ліпше шоб вона того не говорила!!! Нікому й ніколи. Бо коли я повернулась додому, то мені на мейл якраз прийшли результати по тому аналізу з лабораторії. Коєфіцієнт виявився на нижньому рівні!. :no: Що я в цей момент пережила!!! :sad: Думала, шо здурію. Такий сильний стрес, шо ніхто не міг мене заспокоїти. Здавалось, шо це кінець світу. Потім інша лікарка мене вже трохи підбадьорила, і я надіюсь на все краще. Дуже вже хочеться вберегти мацьопу! Дуже переживаю по цій причині, то може краще було б нічого не знати!?
    І ще маю до вас одне питання, аналізи на торч-інфекції треба здавати натще чи можна поснідати? Я дзвонила в лабораторію, але конкретної відповіді мені не дали. Бо якшо не поснідаю, то до обіду ми з мацьопою болісно "згадуєм 33-і", і в голові паморочиться. Тому питання принципове.
     
  15. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    треба натще
     
  16. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    Усі аналізи без винятку потрібно здавати натще.
    Дівчата, а оті всі аналізи, на ХГЛ, торчі, снід і ще купу здаються в поліклініці безкоштовно, чи їх усіх потрібно здавати в приватних лабораторіях?
     
  17. Ailenka

    Ailenka Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    все можна здати в поліклініці. на снід, торчі точно в моїй поліклініці здають. жк 5 на Виговського
     
  18. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    на Віл точно в жк, а торчі не здавала
    ПАПП і ХГЧ в 11 тижнів теж не здавала
    альфафетопротеїн, ХГЧ і естріол в лабораторіях приватних в основному, (я в Сінево здавала)
     
  19. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    Хто такий брєд сказав????? А може вам зле терміни порахували, насправді вони менші на пару днів, тому і нижня межа вийшла. В мене альфафетопротеїн був нижче норми вдвічі, казали, шо дитина можливо з синдромом Дауна, пішла перездала в іншу лабораторію - все в нормі, а до того чуть з розуму не зійшла. Навіть найкрутіші лабораторії помиляються. Краще уточніть на УЗД термін вагітності, він може не збігатися з підрахунком по місячних і перездайте наново в іншій лабораторії (бажано робити це без відома свого лікаря, бо в них на рахунок своєї лабораторії і УЗДиста пунктик), а вже з готовими добрими результатами прийдіть до лікаря. Удачі і не переживайте даремно!
    Дуже важливо: лікарі не попереджають, що на результати аналізів впливає багато чого. За два дні до здачі відмовтесь від жирної і смаженої їжі, майонезів, солодкого, а також інтимних стосунків. Постарайтесь заспокоїтись, бо коли матка в тонусі, результати також можуть бути занижені.
     
  20. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які повинні здати вагітні жінки!

    Мені лікар казав, що не можна їсти перед тими аналізами 5 годин.