Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем NightBitch, 20 Листопад 2009.

  1. Tanya_SUN

    Tanya_SUN Well-Known Member

    По акушерському показники.
     
  2. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Дівчата, здала сечу, по аналізу найшли незначну кількість бактерій. Вирішила перездати. Перездала. Знов ті ж бактерії і слиз... я і підмивалася і ніби порція сечі середня. І з чого б то? Кров нормальна, узд нирок нормальне.
     
  3. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Є допустима норма бактерій, які можуть бути в сечі.
     
  4. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Слиз з піхви міг потрапити, казала лікар ще при заборі сечі можна закривати ваткою / ватним тампонОм піхву, щоб слиз не потрапляв.
    Вже вибачайте за такі інтимні подробиці, але це може виявитися важливим при результатах аналізів
     
  5. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    [​IMG] ось знайшла про допустиму норму бактерій в сечі.
     
  6. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Мом рівне ваш показник поділити на медіану.....
    --- дописи об"єднано, 28 Березень 2015 ---
    За
    За медіс не скажу.....синево обводить.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. marianast

    marianast Well-Known Member

    Дівчата, просвітіть мене будь ласочка, які аналізи варто здати, які дають менш більш повну картину про стан вагітної? 12 тиждень, на облік не стаю, йду до лікаря в приватному порядку, хочу на прийом прийти вже з аналізами. До того здавала лише заг.крові і сечу. З першої вагітності конкретно не пам'ятаю.
     
  8. miafox

    miafox Member

    Підкажіть будь-ласка де краще і не дуже дорого (надається перевага приватним клінікам) здати всі ананалізи перед плануванням вагітності???І чи потрібно теж чоловікові щось здавати???Дякую!
     
  9. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    На такому терміні достатньо загального аналізу крові і сечі, ще можна здати аналіз на цукор крові. Ну і УЗД першого триместру вагітності вже саме час зробити. Якщо нічого не турбує, то, на мою думку, цих аналізів достатньо.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    подивилась лікарка мої аналізи і сказала , вони у мене завищені , і має бажання послати мене на додаткові аналізи... от не знаю що робити погоджуватись на них , чи відмовлятись... бо не розумію наскільки критичне те завищення???... результат за 13 тиждень
     
  11. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    А які додаткові? Які вони несуть ризики самі по собі?
    Що вони покажуть? І як це вплине на ваше подальше рішення?
    Якщо можете собі відповісти на ці питання, то і будете знати, чи робити додаткові аналізи.
     
  12. Prenatal'ka

    Prenatal'ka Well-Known Member

    В нас максимум дівчат до генетика відправляли, я на такому терміні в лікарні лежала, то у всіх моїх знайомих з завищеними показниками насправді ніяких поганих прогнозів не було.
     
  13. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    та власне які саме не уточнювала, бо це була телефонна розмова ( в мому розуміні це напевно які розшифровують чому саме такий результат вийшов завищений), хоча мені казали що сінево позначають квадратиком якщо погані аналізи , а у мене не було таких позначок. Тому якщо це допустима норма, то навіщо ті аналізи додаткові...у мене лише стрес ....і переживання вже... а до понеділка ще далеко(прийду до неї на прийом)
    А ще сказала що може не правильно вона порахувала тижні вагітності(остані місячні у мене починались в 14грудня 2014 року) підкажіть як правильно вирахувати термін...
    Ніяк не вплине на моє рішення , бо ляля бажана(ще не знаю хто чи дівчинка чи хлопчик.)
    --- дописи об"єднано, 3 Квітень 2015 ---
    думаєте варто сходити? і ще це платні аналізи?
     
  14. Prenatal'ka

    Prenatal'ka Well-Known Member

    Якщо це вас турбує, то для власного заспокоєння варто. Там немає жодних аналізів. Берете скрінінг, дані узд і просто йдете на консультацію. Не знаю скільки це коштує в генетичному на Короленка, я в приватну клініку ходила, то біля 200грн така консультація в Гельнер коштувала. Думаю на Короленка однозначно дешевше
     
  15. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    в такому випадку напевно піду...але подивлюсь що в понеділок скажуть...
    --- дописи об"єднано, 3 Квітень 2015 ---
     
    Останнє редагування: 3 Квітень 2015
  16. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Ви маєте добре поговорити з чоловіком і вирішити для себе , бо ті скринінги направлені на виявлення вад розвитку......верніше вираховується йймовірність у тої чи іншої малечі., там рахуєься процент на основі узд, даних про вік і спадковість батьків.....показник у відсотках розумієте саме поняття ймовірність......хочете точно знати амніоцентез почитайте в неті що то таке?.....і що далі.......
    коли ви твердо ввирішили що нічого робити не будете.....до 20 тижня можна ( ви розумієте про що я).......тоді то зайва нервотрьопка і спускання грошей, моя коліжанка під час третьої вагітності взагалі жодний скрінінг не здавали....писали відмову офіційну......
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    я розумію всю серйозність, про те думку не зміню...але якщо це не вквадратику , отже норма допустима... чи як розуміти?
     
  18. iragonzales

    iragonzales В декреті

    я не бачила того повідомлення де вам радили таки проконсультуватися з генетиком........може і вартує сходи......проте всі ті обстеження зведуться до одного......ви розумієте.....тому з чоловіком треба поговорити і обговорити а далі як ви вирішете так і діятимете.......я вас в жодному разі не агітую іти тим чи іншим шляхом......то завелика відповідальність для мене боюся зашкодити........просто хотіла розповісти як мені радила та моя коліжанка.......дуже хочеться вірити що та моя думка допоможе вам......я вірю що з вашою малечею все добре......
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  19. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Дякую, я теж в це вірю...., навіть маю впевненість якусь....внутрішню що все добре!
     
  20. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Після скринінгу додаткові аналізи - це амніоцентез.
    Це непростий спосіб забору матеріалу сам по собі.
    А взагалі чекають другого скринінгу десь у 18 тижнів.
    Не накручуйте себе.