Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем NightBitch, 20 Листопад 2009.

  1. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    П'
    п'ю пробіотики вже місяць, стан покращився , то точно
     
  2. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Підкажіть, який пакет на ТОРЧ в Синево, переважно направляють здавати? :girl_bye:
     
  3. Moonlight

    Moonlight Well-Known Member

    Оскільки не стою на обліку вирішила здати для себе вперше цієї вагітності аналізи в Синево. І маю дещо в квадратику. Найбільше цікавить наступне, може хтось допоможе розібратися з тим всім. Отже, виявлені бактерії в сечі, то дуже зле? Решту нічого не виявлено. Також рівень лейкоцитів в крові становить 10,18 при нормі до 9,0. І трохи знижений рівень глюкози - 3,97.
     
  4. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Яка кількість бактерій?
     
  5. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    якщо Ви не почнете з цим "боротися" то з часом ці бактерії можуть інфікувати саму дитину, в мене вони теж були, але тепер все добре
     
    • Смішно Смішно x 1
  6. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Тут пише про допустиму норму бактерій.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Можливо я занадто, але я би результати аналізів розшифровувала з лікарем на якого можу покластись, а не з інтернетом. Звісно, для себе треба ознайомитись, але висновок має таки зробити лікар. Адже в інтернеті можна знайти різне, але так як ми не лікарі, то і не можемо оцінити чи то добре написано, чи не дуже. В інтернет хто завгодно може викласти статтю і найголовніше яку завгодно. Бактерії в сечі не повинні бути, хіба зовсім невелика кількість. Бо з сечового міхура вони можуть згодом потрапити до нирок, що є дуже зле. Сечовивідну систему вагітної потрібно берегти, бо на неї і так збільшене навантаження.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  8. Moonlight

    Moonlight Well-Known Member

    Дуже дякую усім за відповіді, на разі перездала сечу і чекаю результату. В мене довіра до лікарів на мінімумі, особливо до гінекологів з ЖК. Якщо в сьогоднішньому аналізі бактерії будуть знов наявні, то поїду на консультацію до приватного Г, поки чекаю.
    --- дописи об"єднано, 23 Квітень 2015 ---
    Пише просто виявлені, більше нічого не виявлено.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Стаття написана гінекологом, з яким я консультувалась і особисто я їй довіряю. Так що то не будь-яка стаття з інтернету, то я так для довідки вказала;)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Moonlight

    Moonlight Well-Known Member

    Прийшли результати аналізів, бактерії в сечі відсутні, аналіз ідеальний. Ото б мені нерви потріпали, якби я стояла на обліку.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Скринінги я поздавала 1,2. Мене цікавлять на які то ще платні аналізи можуть послати в платну лабораторію? Чи решта аналізів треба і можна здавати в поліклініці...?
     
  12. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Розкажу вам ще про той австралійський антиген і бакпосів сечі, які я мала здати платно. Я їх здала безкоштовно в себе в ЖК у Львові. Але там вияснилось, що той антиген, наприклад, роблять, коли є реактиви. Тобто самі по собі ці аналізи є безкоштовні, швидше за все в ЖК, де я стала на облік їх нема кому робити (як зрештою і УЗД, бо одна лікар звільнилась, а інша часто на лікарняному). Ну і вони обов'язкові. Я так розумію, що ніхто про це не чув, бо брали кров одразу на визначення Сніду, сифілісу і того антигену. В мене в журналі вагітної вони всі три поряд стоять.
     
  13. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Дівчата, ще про ті скринінги. То швидше питання до тих, хто здавав, і вже народив своїх янголят:) от мене цікавить таке, в кого були завищені показники і народились здорові дітки? Чи чули ви (може в знайомих), що із завищеними показниками народжувались хворі дітки? І ще, чи переривав хтось вагітність після поганих аналізів?
    Моя особиста думка: я б взагалі заборонила ті скринінги. Зайві гроші і нерви
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  14. ohra

    ohra Well-Known Member

    в моєї коліжанки 1 скринінг був в межах норми, 2 був жахливий - народилась абсолютно здорова дитина.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    у всіх про кого я чула з поганими аналізами народились здорові діти.
    У вас двійня. Для двоєнь ці аналізи абсолютно неінформативні.
    (Не для двоєнь теж.)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Та ми таке і не здавали;) я так цікавлюсь;)
    я знала, що для двійні вони неінформативні. Тим більше, таке задоволення тут коштує 160€ здається. Два скринінга, то гарна сума. Діткам можна стільки всього накупляти:girl_curtsey:
    Для мене найкращий скринінг - це молитва:girl_wink:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
    • Подобається Подобається x 3
  17. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Чи є обов,язковим аналіз на гормони щитовтдної ттг і Ат до гпо? І на гепатити? Бо в поліклініках, я так розумію ці аналізи не роблять, тільки в приватних..
     
  18. olangel

    olangel Well-Known Member

    Хтось здавав на ТОРЧ на Короленка? то щось коштує?
     
  19. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    безкоштовно 2 рази
    --- дописи об"єднано, 13 Травень 2015 ---
    Цей аналіз "пригодиться" в пологовому, так лікар сказала. Тому я здавала,
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Karabinchik

    Karabinchik Active Member

    Я здавала, з направленням з жк безкоштовно, на другу здачу попросили принести пачку паперу по можливості